• Головна
  • Вчасно сплачуєш – ремонти отримуєш: про взаємовигідну співпрацю розповіли у компанії “Будсервіс”
13:33, 13 грудня 2021 р.

Вчасно сплачуєш – ремонти отримуєш: про взаємовигідну співпрацю розповіли у компанії “Будсервіс”

Вчасно сплачуєш – ремонти отримуєш: про взаємовигідну співпрацю розповіли у компанії “Будсервіс”

Отримати ремонт у багатоповерхівці - мрія чи реальність? За який рахунок виконуються поточні ремонти?  Як пришвидшити їх виконання? 

Про це і не тільки розповіли у керуючій компанії “Будсервіс”.

Поточний ремонт конструктивних елементів та інженерних мереж – це накопичувальна стаття тарифу, яка складає 30% від суми оплати за послугу управління. Ці кошти накопичуються і направляються на вирішення пріоритетних питань на кожному окремому будинку. Згідно дії тарифу та чинного законодавства управитель не виконує капітальні ремонти, але в рамках статті витрат “поточний ремонт” можна досягти чимало.

  • Якщо мешканці будинку повністю та вчасно сплачують за послугу з управління їхнім будинком, то на рахунку будинку швидко накопичуються кошти. В залежності від накопиченої суми визначаються обсяги та пріоритетність у проведенні робіт по кожній багатоповерхівці, зазначає директор керуючої компанії “Будсервіс” Сергій Зінченко.

Цікавим є приклад будинку по наб.Л.Дніпрова, 48. Тут мешканці уклали 01.09.2020 р прямий договір з управителем та визначили тариф 5,68 грн/м3. Завдяки накопиченим коштам на статті “поточний ремонт” після підвищення тарифу компанії вдалося відремонтувати м’яку покрівлю площею 104 м.кв., замінити ділянки трубопроводу каналізації довжиною 20 м.п. у підвалі. Отримавши відчутні результати за рік оплат за прямим договором, мешканці захотіли вдруге збільшити тариф на 1 гривню, і з 01.12.2021 вже сплачують 6,54 грн/м3. У планах використати накопичені кошти на заміну ліфтової кабіни.

Будинок за адресою вул.В.Набережна, 13 потребував оновлення покрівлі. Перейшовши з конкурсного на прямий договір, мешканці за короткий термін накопичили на фонді будинку суму, яка дозволила компанії “Будсервіс” виконати поточний ремонт ділянки м’якої покрівлі площею 243 м.кв. У подальшому ці роботи продовжаться.

У чотириповерхівці по вул.І.Приходька, 11 за рахунок справних оплат мешканців у всіх під'їздах встановили нові металопластикові вікна.

Маленький будинок двоповерхівка по вул.І.Приходька, 25 – також поступово оновлює мережі за рахунок регулярних і повних оплат мешканців. У 2021 році тут провели ізоляцію трубопроводів центрального опалення у кількості 122 м.п., замінили запірну арматуру на горищі для регулювання подачі теплоносія.

Вчасно сплачуєш – ремонти отримуєш: про взаємовигідну співпрацю розповіли у компанії “Будсервіс”, фото-1

За конкурсним договором також цілком можливо оновити будинок. Тут головним фактором є рівень оплат співвласників багатоповерхівки. Наприклад, по вул.Республіканська, 95 цьогоріч замінили старі ділянки трубопроводів гарячого та холодного водопостачання у першому та другому під'їздах у кількості 183 м.п, замінили запірну арматуру на трубопроводі гарячого та холодного водопостачання.

Вчасно сплачуєш – ремонти отримуєш: про взаємовигідну співпрацю розповіли у компанії “Будсервіс”, фото-2

А в багатоповерхівці по вул. Троїцька, 70 лише за останні пару місяців відремонтували  47 м.кв. покрівлі, виконали скління вікон у другому під'їзді. Зараз тут триває поточний ремонт двох під'їздів.

Як бачимо, поточні ремонти справа не проста, але цілком можлива. Звісно, одразу всі внутрішньобудинкові мережі, покрівлі, під'їзди відремонтувати неможливо. Але при взаємодії співвласників та компанії-управителя результати з оновлення житлового фонду не змусять себе чекати. Регулярні і повні оплати за послугу управління дозволяють піклуватися про будинки та поволі ремонтувати й оновлювати їх.

Довідково:

Дізнатись про можливості прямих договорів можна у вашого хауз менеджера, або звернувшись до керуючої компанії. 

Подати заявку, в тому числі аварійну, можна за номером цілодобового колл-центру “Будсервіс” у Кременчуці 067 341 41 41

Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних. Центр обслуговування клієнтів за адресою вул.В.Набережна, 17 проводить прийом відвідувачів з 08:00 до 17:00 з дотриманням карантинних вимог. Менеджери компанії обов'язково проконсультують та допоможуть у вирішенні питань клієнтів.

Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комуналка #гроші #оплата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...