
19:07, 13 грудня 2021 р.
Надійне джерело
16 грудня під мерією буде "спекотно": кременчужани йдуть з вимогами до міськради

У Кременчуці 16 грудня мешканці міста збираються на мирний мітинг.
Протестувальники незадоволені великим переліком нововведень місцевої влади, через які життя дітей та дорослих погіршилося.
У групі "Батьки Кременчука" оголошено про збори.
"Друзі. 16 числа буде сесія міської ради. Там будуть усі депутати, які будуть приймати рішення про всі наші освітні речі. Збираємось на мітинг о 9:30. Чим більше нас буде - тим зрозуміліше буде, що громада - це ми і нас багато. Дитячі садочки, які не відкриті, пільговий проїзд учнів, який збираються не фінансувати, об'єднання позашкільної освіти. Все це стосується кожного. Не будьте байдужими - кожен депутат, який буде проходити до міськвиконкому має знати, що ми хочемо. Бо ми маємо право сказати їм своє ні або так."
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
22 червня
12:08
22 червня
09:00
20 червня
Оголошення
09:18, 23 червня
11
15:21, 22 червня
10:29, 17 червня