• Главная
  • Комп'ютерна томографія для пацієнта є безоплатною. Як скористатися послугою
08:58, 21 декабря 2021 г.
Надежный источник

Комп'ютерна томографія для пацієнта є безоплатною. Як скористатися послугою

Комп'ютерна томографія для пацієнта є безоплатною. Як скористатися послугою
Комп'ютерна томографія для пацієнта є безоплатною, якщо він має показання до КТ та направлення від лікаря. Зробити КТ безоплатно можна у тих закладах, які підписали договір з НСЗУ на амбулаторну допомогу і мають відповідне обладнання.
Про це повідомляє МОЗ.
Якщо у закладі вимагають оплату за проведення такого обстеження, це є порушенням прав пацієнта. У такому випадку можна подати скаргу за посиланням – https://nszu.gov.ua/gromadyanam. У разі необхідності, оператори контакт-центру НСЗУ за номером 1677 підкажуть, як правильно подати скаргу.
Якщо пацієнт перебуває на лікуванні у стаціонарі, то усі необхідні обстеження входять до відповідного безкоштовного пакету послуг та проводяться одразу в лікарні, куди його госпіталізували.
Крім того, у межах проєкту Президента Велике будівництво 131 комп'ютерний томограф встановлений та працює в українських лікарнях у всіх 24 областях.

Як пацієнту зробити безоплатне КТ?

  1. Пацієнт має звернутись до свого сімейного або лікуючого лікаря за медичною допомогою. У випадку, якщо лікар бачить таку потребу, то виписує пацієнту е-направлення на обстеження. У направленні, яке можна отримати на телефон, вказується лише код послуги та інформація про заклад та лікаря, який і створив це направлення. 
  2. Далі пацієнт обирає медичний заклад, який надає амбулаторну допомогу за контрактом з НСЗУ. Лікарня чи поліклініка має надавати послуги за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”. Знайти необхідну лікарню можна на дашборді НСЗУ https://bit.ly/3DFPTb4 або зателефонувати до контакт-центру НСЗУ 16-77. 
  3. Надалі пацієнт має зателефонувати до відповідної поліклініки та уточнити, чи має медичний заклад апарат для проведення КТ (томограф) та лікаря, який його може зробити. У випадку позитивної відповіді, пацієнт записується на обстеження та приходить у визначений час для проведення безоплатного КТ. 
Якщо пацієнт перебуває на лікуванні у стаціонарі, то усі необхідні обстеження входять до відповідного пакету послуг та проводяться одразу в тій лікарні, куди його госпіталізували. Для надання відповідної допомоги лікарня має все необхідне. 
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#моз #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...