![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
10:06, 25 грудня 2021 р.
Надійне джерело
Дожилися, поліцейські рятують людей від наслідків бездіяльності влади
![Дожилися, поліцейські рятують людей від наслідків бездіяльності влади Дожилися, поліцейські рятують людей від наслідків бездіяльності влади](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Полтавщині поліцейський офіцер громади рятував жінку від переохолодження.
Жінка мешкала в погано опалюваному будинку і замерзала на вулиці і вдома.
Офіцер Миргородської тергромади Олександр Диченко виявив змерзлу жінку на одній з вулиць села Хомутець Миргородського району.
13 грудня отримав інформацію від інспекторки громади про змерзлу мешканку села Хомутець. На вулиці виявив заціпенілу від холоду літню жінку. В салоні службового автомобіля відігрів, а коли вона зігрілася, довіз до її будинку. Зайшов до оселі і побачив, що на вулиці тепліше, ніж в приміщенні.
Офіцер, не вагаючись, викликав швидку, оскільки розумів, що залишатися в таких умовах небезпечно для життя. Літню жінку ушпиталили спочатку до реанімаційного відділення центральної районної лікарні з діагнозом переохолодження, потім – перевели до неврології до повного одужання.
Поки жінка була під наглядом лікарів Олександр Диченко підшукував комфортний заклад, в якому б вона отримала належний догляд. Руку допомоги простягла Громадська організація «Всеукраїнський рух «Будинок Милосердя», розташована в селі Трояни Полтавського району.
За підтримки сільради поліцейський зібрав речі першої потреби та одяг для опікуваної й привіз її до Будинку Милосердя, який, сподіваємось, стане для неї затишною домівкою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...