• Головна
  • Хазяїн з першого разу не второпав: кременчужанин ходить в гості і виносить техніку
10:03, 27 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Хазяїн з першого разу не второпав: кременчужанин ходить в гості і виносить техніку

Хазяїн з першого разу не второпав: кременчужанин ходить в гості і виносить техніку

16 грудня 2021 року Автозаводський районний суд м. Кременчука в складі головуючої судді - Пальчик О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці кримінальне    провадження № 12021170500001036 по обвинуваченню, уродженця м. Кременчука, одруженого, маючого на утриманні неповнолітню дитину, не працюючого, раніше судимого, встановив:

30.03.2021 року у невстановлений слідством час, чоловік, маючи не зняту та не погашену судимість за злочини проти власності, перебував на законних підставах у квартирі потерпілого, звідки повторно таємно викрав з ванної кімнати пральну машинку «Ariston», вартістю 6697 грн. 86 коп., що належала потерпілому .

   З місця злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, чим спричинив потерпілому  матеріальної шкоди на загальну суму 6697 грн. 86 коп.

Повторно, 01.05.2021 року у невстановлений слідством час , перебував на законних підставах у квартирі, де таємно викрав з кухні газову плиту «Nord» ПГ4 200-1А White, вартістю 2986 грн. 75 коп, що належала потерпілому.

   З місця злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, чим спричинив потерпілому  матеріальної шкоди на загальну суму 2968 грн. 75 коп.

Допитаний по суті обвинувачення свою вину у вчиненні злочину, що йому інкримінується визнав повністю, пояснивши про обставини що відповідають вступній частині вироку.

Суд ухвалив:  

  визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.185 КК України і призначити йому покарання у виді двох років позбавлення волі.

На підставі ч. 4 ст. 70 КК України,  до покарання призначеного цим вироком приєднати частково невідбуте покарання за вироком Кременчуцького районного суду Полтавської області від 10.11.2021 року та вважати його засудженим на три роки один місяць позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на два роки, поклавши відповідно до ст. 76 КК України обов`язки: періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Суддя                                Оксана ПАЛЬЧИК

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...