• Главная
  • У Градизьку підлітка залишили самого у будинку без опалення, води та туалету на кілька тижнів
07:36, 31 декабря 2021 г.
Надежный источник

У Градизьку підлітка залишили самого у будинку без опалення, води та туалету на кілька тижнів

У Градизьку підлітка залишили самого у будинку без опалення, води та туалету на кілька тижнів

На Полтавщині підліток залишився без батьківського піклування на кілька тижнів: віднині дитина під соціальним патронажем офіцерів громади та служби у справах дітей

13-річний мешканець селища Градизьк Кременчуцького району кілька тижнів мешкав у погано опалюваному будинку, без догляду дорослих та необхідних побутових умов.

Поліцейські офіцери Градизької громади отримали тривожний сигнал від адміністрації місцевої школи, що учень кілька днів без поважної причини не з’являється на уроках.

Офіцер разом із начальником служби у справах дітей виконкому Градизької селищної ради негайно відгукнулися на звернення. Комісія виявила 13-річного школяра неподалік його будинку. Як з’ясувалося, він уже кілька тижнів живе усамітнено, без батьківського догляду.

Хлопець пояснив, що його матір працює за кордоном, а він живе з 21-річним братом. Однак, старшого брата він не бачив вже понад два тижні – відтоді, як той поїхав до Києва.

Окрім відсутності дорослих, які зобов’язані турбуватися про дитину, представники уповноважених органів виявили інші суттєві проблеми. Серед таких: незадовільна температура повітря в кімнатах будинку, несправний водогін та водовідведення, відсутність належних умов для навчання та відпочинку дитини.

Хлопця оглянули лікарі: загроз для його здоров’я немає. До прийняття відповідних правових рішень службою у справах дітей, дитина перебуватиме під доглядом однієї з місцевих родин.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...