• Главная
  • Мінімалка лікарів становитиме 20 тисяч грн, а медичних працівників - 13,5 тисяч гривень
16:17, 12 января
Надежный источник

Мінімалка лікарів становитиме 20 тисяч грн, а медичних працівників - 13,5 тисяч гривень

Мінімалка лікарів становитиме 20 тисяч грн, а медичних працівників - 13,5 тисяч гривень
"З січня мінімальна зарплата лікарів становитиме 20 тисяч гривень, а медичних сестер 13,5 тисяч гривень. Важлива праця медиків отримала більше визнання й вищу винагороду." Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомляє міський голова Віталій Малецький.
Зі свого боку міський голова обіцяє й створення сприятливих умов роботи для медиків.
"Будемо робити все можливе, щоб кременчуцькі лікарі вчасно та в повному обсязі отримували підвищені зарплати. А також дбатимемо про забезпечення для них гарних умов праці: продовжимо ремонти у лікарнях, закупівлю сучасного медичного обладнання, забезпечення молодих фахівців житлом."

Обіцянки мера не безпідставні. Уряд обіцяє вже з січня значно більшу зарплату медичним працівникам бюджетних і комунальних закладів. Для забезпечення таких рівнів заробітної плати уряд збільшив програму медичних гарантій на 33,8 млрд гривень у порівнянні з 2021 роком.

Ці суми - не лише посадовий оклад лікаря чи медсестри, але й доплати, надбавки та премії за престижність лікарської праці.

Розмір надбавок встановлюватиме керівник медичного закладу за погодженням з профспілковим комітетом. Разом із посадовим окладом вони не можуть бути меншими ніж 20 тис. для лікаря і 13,5 тис. гривень - для молодшого медперсоналу. А вищими - можуть: за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я, за роботу в нічний та наднормовий час, до святкових і ювілейних дат.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#гроші #виплати
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...