• Главная
  • Кременчук відвідали Посли Ізраїля
14:05, 17 января
Надежный источник

Кременчук відвідали Посли Ізраїля

Кременчук відвідали Посли Ізраїля
Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.
17 січня міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч із гостями Кременчука, яка була присвячена обговоренню питань двосторонньої співпраці у сфері культури та мистецтва.
У Кременчуці з візитом, перебуває делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні, до складу якої входять Голова представництва Ізраїльського культурного центру «НАТІВ» при канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю у місті Харкові, другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Марк Гольдман, координатор культурних програм Ізраїльського культурного центру у м. Харкові Світлана Киричук.
Спілкуючись з представниками дипломатичної місії, керівник міста зазначив, що у 2019 році Кременчук і Рішон ле Ціон ратифікували Угоду про встановлення побратимства, які мають не тільки спільну історію, а й тісні родинні зв’язки.
Кременчужани добре знають і пишаються тим, що в заснуванні міста Рішон-ле-Ціон брали участь і уродженці з Кременчука.
Віталій Малецький наголосив, що кременчуцькій громаді дуже приємно приймати дипломатів із Ізраїлю. Цей візит є підтвердженням того, що обидві сторони мають намір будувати співвідносини на взаємовигідних партнерських умовах.
Зі свого боку він наголосив на тому, що Кременчук готовий переймати прогресивний досвід Ізраїлю, зокрема в сфері безпеки, комунікацій, в питаннях розвитку економіки і IT-технологій у сфері бізнесу, охорони здоров’я, освіти, розвитку тощо.
Іноземним гостям керівник міста зробив коротку презентацію економічного та промислового потенціалу міста.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ізраїль #гості
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...