• Главная
  • Дороги Полтавщини у кричущому стані: Усанова звернулася до Агентства місцевих доріг з вимогою
14:09, 21 января
Надежный источник

Дороги Полтавщини у кричущому стані: Усанова звернулася до Агентства місцевих доріг з вимогою

Дороги Полтавщини у кричущому стані: Усанова звернулася до Агентства місцевих доріг з вимогою
Заступник міського голови Кременчука та депутатка облради Ольга Усанова звертає увагу Агентства місцевих доріг на стан автошляхів області.
З вимогою почати працювати Усанова звернулася до відповідальних осіб зі своєї публічної сторінки у соцмережі Фейсбук, куди доклала фото.
Ольга Усанова пише на своїй сторінці (скорочено):
"Ставлю вимогу до Агенства місцевих доріг Полтавської області негайно почати чистити дороги місцевого значення.
.....
​Навіть цієї зими, досить теплої та малосніжної, по дорогах області від найменшого снігопаду неможливо нормально пересуватися. Після кожного снігу місцеві дороги залишаються не чищеними і слизькими.
​На фото дорога Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук. Так вона виглядає сьогодні. Напрямок в об’їзд Хоролу ще якось почистили. А дорога в сторону міста Хорол від об’їздного перехрестя нечищена. А там шкільний автобус підвозить учнів до закладів освіти, швидка допомога везе пацієнтів в опорні лікарні.
Цю дорогу на Хорол із Полтави не видно. Її не чистять і не посипають. Агенство місцевих доріг або неспроможне утримувати дороги, або вважає місцевих людей «третім сортом».
На інших фото перехрестя дороги Хорол-Оржиця. Як відрізняються дороги по сортам - добре видно. Як ставиться Агенство місцевих доріг до утримання доріг - показує стан інформаційного щита.
Єдиною почищеною дорогою є траса Київ-Харків. Не «вищий сорт», звичайно, але на «перший сорт» буде.
Чому ж місцеві дороги не утримуються належним чином? Чому діти, яких перевозить шкільний автобус, і люди, які потребують медичної допомоги, пересуваються дорогами «третього сорту»? Нехай відповідає Агентство місцевих доріг Полтавської області: скільки вже витратили обласних грошей на роботу «невидимої» снігоочисної та посипальної техніки?
​Вимагаю припинити ділити мешканців Полтавської області на «сорти» і почати нарешті належно утримувати місцеві дороги! Від цього залежить життя та безпека жителів Полтавщини!
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дорога #рух
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...