• Главная
  • У Кременчуці жінка за зауваження вдягнути маску отримала кулаком по спині
09:53, 23 января
Надежный источник

У Кременчуці жінка за зауваження вдягнути маску отримала кулаком по спині

У Кременчуці жінка за зауваження вдягнути маску отримала кулаком по спині

12.01.2022 Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі:

головуючого судді Фадєєвої С.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці кримінальне провадження № 12021175530000384 за обвинуваченням: уродженки с. Андрушки Житомирської області, незаміжньої, маючої на утриманні малолітню дитину, непрацюючої, встановив:

31.05.2021 близько 12 години, перебуваючи в приміщенні магазину «Єва», розташованого за адресою: м. Кременчук, вул. Першотравнева, буд.43, маючи прямий умисел, спрямований на заподіяння тілесних ушкоджень, який раптово виник на ґрунті особистих неприязних відносин, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, нанесла потерпілій жінці кулаком лівої руки один удар по спині. Внаслідок протиправних дій потерпілій  заподіяно тілесне ушкодження у вигляді внутрішньо шкірного крововиливу на спині, яке за ступенем тяжкості викликало незначні скороминущі наслідки тривалістю не більше шести днів і за цією ознакою відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Дії слід кваліфікувати за ч.1 ст. 125 КК України, так як обвинувачена заподіяла умисні легкі тілесні ушкодження потерпілій.

Допитана в судовому засіданні свою вину у скоєнні встановленого судом кримінального правопорушення - спричиненні умисного легкого тілесного ушкодженя потерпілій - визнала. Вказала, що потерпіла зобила їй зауваження щодо її перебування в приміщенні магазину без маски в період дії карантинних обмежень, а вона , з мотивів неприязні вдарила потерпілу в область спини. У вчиненому щиро розкаюється.

Суд вирішив визнати її винуватою в скоєнні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України, та призначити їй покарання у виді громадських робіт на строк 140 годин.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#суд #кримінал
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...