Новини компаній
14:58, 27 грудня 2021 р.

Купуйте щепу для опалення!

Новини компаній

У деревообробній галузі завжди залишається багато відходів. Що з ними робити? У багатьох випадках відходи деревини використовуються з максимальною вигодою. Мається на увазі виготовлення щепи та подальший продаж. Таке паливо купують для опалення виробничих підприємств та приватних господарств. Щепа продається за прийнятною ціною, відрізняється екологічною чистотою і має гарну теплотворність.

Як виготовляється паливна щепа?

Щепа – недороге біопаливо, що виготовляється з урахуванням стандарту. Її отримують з гілок та з обрізків. Відходи деревообробки подрібнюються за допомогою спеціальних пристроїв. До них відносяться сучасні рубальні машини та роторно-ножеві дробарки. Промислові лінії з виробництва щепи оснащуються сушильними барабанами та конвеєрами. В обов'язковому порядку передбачаються пристрої, призначені для фасування та для пакування подрібненої деревини.

Вирішивши купити щепу, віддайте перевагу надійній компанії https://baza-drov.com.ua/uk/schepa, що пропонує паливо в будь-якому обсязі та за низькою вартістю. Якщо потрібно, менеджери прорахують кількість щепи для обігріву приміщень. Доставка буде здійснена у стислий термін.

Щепа - відмінне рішення для обігріву

Відходи деревообробки – альтернатива брикетам та пелетам. Це найкращий варіант, коли потрібно придбати паливо за найвигіднішою ціною. Щепа підходить для камінів та кам'яних печей. Якщо на об'єкті встановлено котел з автоматичною подачею, це чудово. У такому випадку щепу не потрібно постійно підкидати в топку і стежити, щоб горіння не припинилося. Процес обігріву приміщень автоматизується. Щепа у великій кількості завантажується в спеціальний бункер і періодично подається в камеру згоряння. Таким чином участь людини в цьому процесі мінімізується.

У чому полягають основні переваги паливної щепи? Зараз Ви зрозумієте, чому таке паливо користується попитом:

  • екологічна чистота – щепу отримують шляхом подрібнення відходів деревообробки. У готовому продукті не містяться небезпечні компоненти. Тому при згорянні подрібненої деревини не виникає загроза здоров'ю;
  • мінімальна зольність – при згорянні щепи не утворюється багато золи. Це позитивний момент, завдяки якому не доводиться часто чистити котел;
  • доступність – щепа є найдешевшим енергоносієм. Можна купити паливо у достатній кількості та обігрівати приміщення;
  • легке розпалювання – не потрібно довго чекати, поки щепа загориться. Завдяки такій особливості подрібнена деревина додатково використовується для розпалювання інших видів палива.

Правила вибору паливної щепи

У продажу представлена щепа, виготовлена ​​із відходів різних порід деревини. Наприклад, з берези, акації, дуба. Це чудові варіанти для опалення. А ось для копчення більше підходить фруктова щепа. При її використанні продукти насичуються особливим ароматом.

Обираючи щепу для котла з автоматичною подачею, звертайте увагу на розміри частинок. Такий параметр повинен відповідати кроці шнека. Тоді не виникнуть складнощі. Ще важливим критерієм хорошої покупки є вологість подрібненої деревини. Якщо вологість висока, щепу потрібно додатково просушувати. Коли таке правило не дотримується, при згорянні палива утворюється менше тепла. Також при тривалому зберіганні подрібнену деревину руйнують мікроорганізми.

Якщо Ви хочете заощадити гроші та отримати хороше паливо, купіть щепу. Це раціональне рішення, в якому поєднується практичність та універсальність. Подрібнена деревина продається в будь-якому обсязі, тому за її допомогою можна забезпечити обігрів і житлових, і виробничих приміщень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#щепа #дрова #паливо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...