• Главная
  • Не схотів чоловік на виправні роботи ходити, тож отримав інший вирок від судді
07:56, 29 января
Надежный источник

Не схотів чоловік на виправні роботи ходити, тож отримав інший вирок від судді

Не схотів чоловік на виправні роботи ходити, тож отримав інший вирок від судді

Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі:

Головуючого судді - Колотієвського О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду в м. Кременчуці матеріали кримінального провадження № 12021175540000327 відносно уродженця села Садки, Кременчуцького району, встановив:

Чоловік перебував на обліку в Кременчуцькому районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області з 16.09.2021 року, як особа, засуджена згідно вироку Кременчуцького районного суду Полтавської області від 05.08.2021 за ч. 1 ст. 185 КК України - за крадіжку, до покарання у виді 80 годин громадських робіт.

16.09.2021 року вирок Кременчуцького районного суду Полтавської області від 05.08.2021 року надійшов на виконання до Кременчуцького районному відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

27.09.2021 року чоловіка, працівниками Кременчуцькому районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області ознайомлено з порядком та умовами відбуття покарання у виді громадських робіт, попереджено про кримінальну відповідальність за порушення порядку та умов відбуття покарання, а також за ухилення від відбуття покарання у виді громадських робіт.

27.09.2021 року отримав направлення до Кам`янопотоківської сільської ради Кременчуцького району для подальшого розподілення, для відбування покарання у виді 80 годин громадських робіт.

Там він з 01.10.2021 року сільським головою Кам`янопотоківської сільської ради напрвлений на роботу терміном на 80 годин громадських робіт.

Протягом місяця засуджений не ходив на роботу без поважних причин.

Суд ухвалив визнати винним його у вчиненні кримінального проступку передбаченого ч. 2 ст. 389 КК України, призначивши покарання у виді 1 року обмеження волі.

На підставі ст. 7576 КК України звільнити  ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік та покласти на нього обов`язок повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання, та періодично з`являтися для реєстрації до цього органу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...