• Головна
  • Де шукати юридичну підтримку несертифікованим: МОЗ збільшило коло працівників, яких викидають з роботи
15:06, 31 січня
Надійне джерело

Де шукати юридичну підтримку несертифікованим: МОЗ збільшило коло працівників, яких викидають з роботи

Де шукати юридичну підтримку несертифікованим: МОЗ збільшило коло працівників, яких викидають з роботи

Тепер коло тих, кого не допускають до роботи без збереження заробітної плати та страхового стажу розширено. Ми знайомимо з журналістами, активістами та юристами, які у законний спосіб протистоять незаконним звільненням тих осіб, хто не має сертифікату і не планує його заводити.

31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021-го, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Попри те, що правозахисники називають такі дії протизаконними, в Україні продовжується розширення списків, кого примушують заводити сертифікати, а відповідно, вводити в організм вакцину.

Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, додаються працівники:

  • органів місцевого самоврядування; 
  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
  • комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби та медичний висновок на підтвердження цього.

Нагадаємо, що в Україні проти примусової вакцинації та звільнення з роботи виступають журналісти-юристи: Петро Сологуб, Антон Гура, Остап Стахів.

Вони публікують матеріали та відео, як завадити незаконному звільненню у законний спосіб. Як виграти суд та отримати компенсацію за час звільнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#права #медики,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...