• Головна
  • План економічного відновлення України був презентований сьогодні у ВР
15:53, 2 травня 2022 р.
Надійне джерело

План економічного відновлення України був презентований сьогодні у ВР

План економічного відновлення України був презентований сьогодні у ВР

План економічного відновлення України був презентований у Комітеті з питань економічного розвитку Верховної Ради.

Про це повідомляє керівник Офісу президента Андрій Єрмак.


Його розробила команда Офісу Президента та Уряду.

Він побудований на 9 ключових принципах.

✅Повний доступ до ринків ЄС та Великої сімки. Велика Британія та країни Євросоюзу уже оголосили про скасування імпортних мит на українські товари. Очікуємо на аналогічні дії з боку урядів США, Японії, Канади.

✅Отримання статусу кандидата, а потім повноправне членство в ЄС.

✅Побудова економіки на принципах дерегуляції та лібералізації. По більшості ліцензій та дозволів вже схвалений декларативний принцип для бізнесу.

✅Налагодження логістичних маршрутів в західному напрямку. Уряд працює над розширенням їх пропускної здатності. Вже є перші результати - між Україною та Польщею підписаний відповідний меморандум.

✅Перехід від експорту сировини до переробки в тих галузях, які дають найбільшу експортну виручку. В сільському господарстві та в металургії завдяки переробці можна буде досягнути її значного зростання.

✅Розвиток вітчизняного ВПК. Йдеться не лише про закупівлю зброї, але й виробництво, в тому числі за рахунок трансферу військових технологій.

✅Самодостатність в енергетиці досягатиметься збільшенням видобування власного газу та розвитком атомної енергетики. За 3-5 років цілком реально отримати енергетичну самостійність.

✅Кліматична модернізація. Створення нових об’єктів в різних галузях промисловості повинно враховувати принципи «зеленої економіки».

✅Локалізація не менше 60%. У відновленні України будуть задіяні українські компанії та виробники. Це дасть поштовх економіці, створить нові робочі місця, пожвавить підприємницьку активність.

Україна дуже сильна, а буде ще сильнішою після нашої перемоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#економіка #розвиток
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...