Кременчугских БПСников одели в яркие непромокаемые курточки

Сегодня во время пресс-конференции в Кременчугском городском отделении милиции Начальник Кременчугского ГУ УМВД Украины в Полтавской области Андрей Ткаченко, отчитался о работе правоохранительных органов, проведённой за последние полгода.

За 6 месяцев текущего года в Кременчуге были зарегистрированы 2469 преступлений. В прошлом году за этот же период был зафиксировано 1171 правонарушение. В общее число преступлений этого года вошли 417 тяжких и особо тяжких (три убийства).

В 2013 году правоохранители зафиксировали 9 случаев нанесения тяжких телесных повреждений. 8 из них уже раскрыты, в том числе и 4 «тяжких телесных, повлекших смерть пострадавшего».

Также в общее число преступлений нынешнего года вошли 14 разбойных нападений (13 раскрыты), 95 ограблений (69 раскрыты), 846 краж и 83 наркопреступления. За последние полгода милиция изъяла из незаконного оборота 20 кг и 184 грамма наркотических и психотропных веществ.

Кроме того, в этом году были зафиксированы 32 факта незаконного завладения транспортным средством и 8 фактов незаконного оборота оружия.

За первые полгода в Кременчуге были проведены 76 массовых мероприятий, в которых участвовали 40 тысяч граждан. Охрану общественного порядка во время этих собраний осуществляли 430 сотрудников милиции, 130 военных и 90 членов общественных формирований. Были проведены 46 рейдов совместно с Кременчугским городским советом по устранению стихийной торговли. Были составлены 35 протоколов за нарушение правил торговли на рынках и 18 протоколов за торговлю в неустановленном месте.

«28-29 июня в Кременчуге состоятся массовые гуляния, - говорит Андрей Михайлович, - По нашим подсчётам 28 числа в празднествах примут участие человек 200. В этот день основной состав милиции будет находиться в резерве, а особое внимание мы уделим народным гуляниям 29 июня во время празднования Дня молодёжи. Мы думаем, что в этом празднестве примут участие до 9 тысяч граждан. Охрану общественного порядка в этот день будут осуществлять и правоохранители, и военнослужащие, и общественные формирования.

Для милиции Кременчуга были приобретены сто специальных непромокаемых курточек, предназначенных для службы во время неблагоприятных погодных условий. В эти куртки будут в первую очередь одеты сотрудники батальона патрульной службы, кроме того, в них оденут следственно-оперативные группы.

Стоит такая курточка европейского образца около двух сотен гривен. Почти 20 тысяч были потрачены на обновку для милиционеров. На это пошли внебюджетные средства (из фонда). 

1372325582_dsc09544
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Криминал
Про це розповіли працівники стомат поліклініки депутату. У першій стоматологічній поліклініці розквітають побори та хабарництво, - про це заявила з трибуни на сесії міської ради депутат Оксана Піддубна.  Свій запит вона направила до управління захисту економіки в Полтавській області. До депутатки надійшов лист від працівників закладу. Ми хочемо розповісти як у стоматологічній поліклініці №1 крадуть бюджетні гроші у великих розмірах. Головний економіст прац...
Власть
На пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати підтримали запит про введення в навчальну програму шкільного навчання додаткового спецкурсу «Школа подружнього життя».  Цим спецкурсом хочуть охопити учнів старшої школи. Мета проекту – підготовка молоді до щасливого подружнього життя, навчання їх гармонійно будувати сімейні відносини, вирішувати конфліктні ситуації в родині, відповідально планувати створення сім’ї тощо. За матеріалами прес-...
Общество
Сьогодні на пленарному засіданні сесії говорили про необхідність встановлення в Кременчуці дитячих майданчиків для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Потрібно це задля можливості такою малечою корисно проводити час на свіжому повітрі, гратися разом і спілкуватися зі здоровими дітьми. Інклюзивний дитячий майданчик встановлять у парку «Придніпровський» поряд із звичайним дитячим майданчиком. За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Общество
Депутат Олександр Кальченко сьогодні під час сесії міської ради озвучив свій запит. Він наполягав на потребі відновлення артезіанських свердловин у місті Кременчуці ще у грудні 2017р. І як розповідає, отримав  заперечення - через санітарні та експлуатаційні норми це не є можливим. Що ніби то не можливо дотриматися усіх законодавчих норм для відродження питної води у колонках.  У 2018 році кременчужани неодноразово зверталися з проханням відновити джерела...
Власть
До Книги Пошани Полтавської обласної ради посмертно занесені: старший сержант Боцула Петро; старший сержант Кривонос Денис; військовослужбовець Максюта Костянтин; військовослужбовець Олександр Осіпов. Сталося це через визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною та Україною, за зразкове виконання військового і громадського обов'язку, мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. На засіданні сес...
Власть
Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка відзнаки «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» отримали Гонза Борис, Кагал Олег і Федчун Костянтин. На пленарному засіданні сесії міської  ради кременчужан нагородили цими почесними відзнаками. За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Общество
Депутат Олександр Таценюк озвучив сьогодні депутатський запит під час сесії міської ради. Він заявив, що на минулій сесії заявляв про потребу у Кременчуці провести інвентаризацію АГЗС, адже досі невідомо скільки їх на території міста. Також він просив навести лад на кар’єрі, який є на території міста. Тобто він просив створити перманентний фонд, який поповнювався би за рахунок гранітного кар’єру. Площа в місті кар’єру- 396 га, а це користування надрами. Це...
Власть
Сьогодні на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради четверо патрульних отримали Почесні грамоти. Працівники Другої роти Батальйону патрульної поліції Кременчука Брага Богдан і Порубай Євген брали участь у затриманні озброєних чоловіків. А Козачук Сергій і Демешко Денис – працівники Четвертої роти – врятували самогубцю, котрий намагався отруїтися газом. Отож, за виявлену сміливість, відвагу та професійність в попередженні надзвичайних ситуацій...
Власть
На пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради режисера-постановника народного цирку «Юність» комунального закладу культури «Кременчуцький міський Палац Культури» Миколу Понурка привітали з присвоєнням звання «Заслужений працівник культури» Це звання чоловікові присвоїли згідно з Указом Президента України Петра Порошенка з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва» та за значний особистий внесок у розвиток на...