• Головна
  • Як у Кременчуці АТ "Полтаваобленерго" "кошмарить" переселенців з Харкова
14:32, 14 червня 2022 р.
Надійне джерело

Як у Кременчуці АТ "Полтаваобленерго" "кошмарить" переселенців з Харкова

Як у Кременчуці АТ "Полтаваобленерго" "кошмарить" переселенців з Харкова

Поки мешканці більш-менш затишних міст та сіл самовіддано жертвують всім для надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, АТ «Полтаваобленерго» їх кошмарить.

В Україні вже більше трьох місяців триває війна. Рашисти бомблять населені пункти, багато з них знищують повністю. Станом на 14 червня у Кременчуці офіційно зареєструвалися 24750 осіб. В районі та області перебувають велика кількість біженців. Вони досі прибувають.

Як відомо, комунального житла на всіх немає. Хто може собі дозволити, орендують квартири. Але переважна більшість ВПО селиться у добрих людей на безоплатних умовах. Добрі люди відчиняють двері порожніх будинків, у кого є друге житло, у кого спадщина, хтось селить до себе в дім.

Волонтери, бізнесмени, місцеві та закордонні організації надають посильну допомогу. Натомість історія, яку розповіли редакції переселенці з Харкова, відверто вражає.

Валерій з дружиною та донькою приїхали до Кременчука в березні. Житло його сім’ї надали власники будинку по вулиці І. Кондратюка - приватний будинок на двох власників.

Вже 9.06.2022 року до них завіталипредставники Кременчуцької філії АТ""Полтаваобленерго".

Вони без дозволу проникли на територiю даного домоволодiння та намагалися силомiцьпотрапити до будинку.

При цьому працівникибули повiдомлені, що за даною адресою, наданий момент мешкає сiм'я внутрішньо перемiщених осiб– 3 людини, в тому числi неповнолiтня дитина. Про цю ситуацію одразу ж був поiнформований власник домоволодiння, який одразу ж приixав та розiбравшись в ситуації пiдписав всi необхiднi акти, складенi представниками«Полтаваобленерго».

Власникнадав гарантіїпро термiнову сплату всix необхiдних рахункiв. Прохав не вiдключати будинок вiд електропостачання.

Але 10.06.2022 року, близько 10.00 бригада Кременчуцької філії "АТ "Полтаваобленерго"знову приїхала і відключила вiд електромережi будинок.

Для того щоб вiдключити квартиру бригадідовелося перенести лiчильник сусiдньоїквартирита перепiдключити їх до електропостачання вiд iншоï електроопори.

При цьому на момент розповіді про цю подію, 13.06, всі рахунки власником були оплачені, але людей досі тримали без електропостачання.

Тож про дану ситуацію сім’я розповіла ЗМІ, депутатам та звернулися до начальника військової адміністрації Кременчуцького району Олега Лєдніка.

Внутрішньо переміщені особи просять про розголос та допомогу у найшвидшому вирішенні питання. Адже у приватному будинку без електропостачання вкрай важко.

Варто додати, що у цій історії дивує те, що працівники «Полтаваобленерго» поводяться так, наче не знать про війну нічогісенько, ні з юридичної точки зору ні з точки зору людяності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#світло #еклектрика #відключення #кременчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...