![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
14:50, 16 червня 2022 р.
Надійне джерело
Перші будинки отримали дозвіл на індивідуальне опалення: куди звертатися бажаючим
![Перші будинки отримали дозвіл на індивідуальне опалення: куди зверт... Перші будинки отримали дозвіл на індивідуальне опалення: куди звертатися бажаючим](/dist-assets/images/cap.jpg)
Перші будинки у Кременчуці отримали дозвіл на перехід на систему індивідуального опалення.
ПРо це повідомляє міський голова Віталій Малецький.
Наразі мешканці трьох багатоповерхівок (по проспекту Свободи і вулиці Троїцькій) отримали погодження від міської комісії на облаштування індивідуального опалення.
У цих будинках планують встановити індивідуальні газові котли. Запрошуємо усіх бажаючих долучатися до переходу на індивідуальне опалення. Інформацію та допомогу по організації процесу згідно правил, встановлених Кабінетом Міністрів України, можна отримати у департаменті ЖКГ міської ради або за номером 15-63.
Також триває підготовка міських тепломереж та теплогенеруючих потужностей. Робиться все для того, щоб опалювальний сезон почався вчасно і кременчужани були з теплом, незважаючи на те, залишаться вони на центральному опаленні чи перейдуть на альтернативне.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
14:41, 22 липня
26
19:11, 16 липня
21:59, 13 липня
live comments feed...