Не уживаються орки на українських землях.
Вдерлися на острів Зміїний, а потім, дякуючи ЗСУ, дали дьору.
Офіційно! ₚосійські окупанти, імовірно, покинули острів Зміїний!
«Протягом ночі внаслідок вдало проведеного чергового етапу військової операції із нанесенням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний противник поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами і, імовірно, залишив острів.