• Головна
  • Антиколектор Україна. Народний проект допомоги боржникам
Новини компаній
12:55, 14 липня 2022 р.

Антиколектор Україна. Народний проект допомоги боржникам

Новини компаній
Антиколектор Україна. Народний проект допомоги боржникам, фото-1

Ні для кого не секрет, що починаючи з 2013 року мікрофінансові компанії набули величезної популярності в Україні. Багато чинників відіграло роль популяризації МФО. Тут і зниження рівня життя, і фінансові складнощі громадян, і скорочення робочих місць. Є, звичайно, і унікальні випадки: покупка гаджета, відпочинок ввечері п'ятниці, поїздка на море. Але на цьому увагу не загострюватимемо.

З кожним роком дедалі більше мікрокредити стають популярними в Україні. І насамперед це обумовлено простотою оформлення позики. Безумовно, це найважливіший плюс мікрофінансових компаній. Щоб отримати банківський кредит, потрібно зібрати безліч довідок, вказати рівень доходу та провести багато часу у відділенні банку. У той час, як отримання мікропозики займе клієнта не більше 10 хвилин.

Але поряд з нечисленними позитивними сторонами, є й безліч негативних. Про них багато інформації ви можете почитати на форумі «АнтиКоллектор Україна», який якраз є народним проектом допомоги боржникам. Він доступний за цим посиланням. І серед негативних сторін мікрокредитування можна назвати такі:

• надто високий відсоток за користування кредитом

• хамська поведінка співробітників компаній при настанні прострочення

• підвищений ризик закредитованості

• постійні погрози від колекторів клієнту та його оточенню

Але навіть якщо ви вже потрапили в кредитну кабалу, життя не закінчується. Кожен відвідувач форуму «АнтиКоллектор» має можливість отримати якісну підтримку у питаннях кредитування та поради, як перестати жити в кредит. Крім цього, кваліфіковані юристи завжди готові прийти на допомогу навіть у найскладнішій кредитній ситуації та провести безкоштовну консультацію та допомогу. Юристи мають безліч виграних спрас в судах і мають неймовірний досвід у вирішенні проблем, пов'язаних із кредитами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...