• Головна
  • Чи можна відкрити онлайн-магазин за 0 гривень і скільки це коштуватиме далі?
Новини компаній
09:00, 17 серпня 2023 р.

Чи можна відкрити онлайн-магазин за 0 гривень і скільки це коштуватиме далі?

Новини компаній
Чи можна відкрити онлайн-магазин за 0 гривень і скільки це коштуватиме далі?, фото-1

Чи можна відкрити онлайн-магазин за 0 гривень і скільки це коштуватиме далі?

Якщо необхідно розпочати власну справу чи підтримати її під час дії воєнного стану, не обов'язково витрачати великі кошти на роботу онлайн магазину. Навпаки, для створення інтернет-майданчику з реалізації товарів, бізнес може оптимізувати свої витрати і спрямувати їх на інвестиції, розширення асортименту, отримання додаткового прибутку. Цікавою альтернативою відомим маркетплейсам є онлайн майданчик для реалізації товарів широкого вжитку та різноманітних товарних позицій Umall. Цей маркетплейс України пропонує незвичайні підходи до роботи онлайн маркетів різноманітного напрямку. Почати варто з того, що для створення власного електронного кабінету, підприємцю треба витратити 0 гривень. Але витрати і сплата комісії звісно є. Чи вигідні такі умови, спробуємо дослідити і порахувати разом.

Як створити кабінет для продажів і в чому різниця між Umall та іншими майданчиками

Важлива різниця між маркетплейсом https://umall.ua/ і іншими майданчиками у тому, що тут не треба витрачати гроші на абонентську плату. Тобто створення власного електронного магазину є безкоштовним. Єдина вимога – мати статус бізнеса. Тобто або ФОП чи ТОВ або іншої бізнес-структури.

Є і обмеження: приватна особа без реєстрації як підприємець, не може бути продавцем в маркетплейсі. Для цього можна звернутись у популярні дошки оголошень. Там умови продажу інші, але і просування та забезпеченість – теж суттєво відрізняється.

Чи можна відкрити онлайн-магазин за 0 гривень і скільки це коштуватиме далі?, фото-2

Скільки платить бізнес за продаж на маркетплейсі і чи це вигідно: розрахунки із прикладами

За те, що буде підтримуватись електронний кабінет, не треба платити гроші. Єдине що треба буде оплатити – комісію, коли товар вже продано. Вона – незначна: на час воєнного стану – 0,1%. Далі – не більше 5% за реалізацію товарів. Ось приблизні наочні розрахунки:

● товар на 250 грн – комісія під час воєнного стану – 25 копійок, далі – максимум 12 грн 50 коп;

● товар на 2000 грн – комісія зараз – 2 грн, а далі – максимум 100 грн.

Тож визначитись можна прямо зараз і спробувати не втратити бізнес, розвивати його, продаючи товари по всій Україні онлайн.

Чи можна відкрити онлайн-магазин за 0 гривень і скільки це коштуватиме далі?, фото-3

Чому такі вигідні умови?

Маркетплейс намагається зібрати навколо себе більше продавців і запропонувати покупцям більше вибору за оптимальними цінами. Тому і навантаження на бізнес – мінімальне. Для покупців створюються найсприятливіші умови, включно із продажем за допомогою онлайн-розрахунків і оформленням доставки товару на точку видачі перевізника або кур'єром.

Ці вигідні вимоги також викликані конкуренцією. Тому дивуватись тут немає про що. Треба просто спробувати зараз створити кабінет і почати продавати товари. До речі, експортувати із популярних майданчиків, наприклад PROM, вже готові товарні позиції, можна за декілька кліків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...