Сегодня в Полтаве ребятишки митинговали против закрытия их школы

В областном центре граждане также борются против закрытия школ. Сегодня в Полтаве состоялся митинг против закрытия школы в посёлке Червоный Шлях.

Под стенами Полтавского горсовета собрались ученики закрываемой школы, их родители, общественные деятели, депутаты и просто жители посёлка. Все они требовали от властей одного – не закрывать филиал школы №12.

Постояв на улице, часть митингующих (дети) отправилась внутрь здания, чтобы лично пообщаться начальником Управления образования Полтавского горисполкома Наталией Дороховой, однако чиновницы на рабочем месте не оказалось, поэтому вошедшие ребятишки расположились на роскошных диванах в приёмной и стали ждать.

Интересно, что кабинет начальницы выглядел так, будто она вышла лишь на минутку – её мобильный телефон и сумочка остались лежать на столе в рабочем кабинете.

Посетителям удалось пообщаться лишь с заместителем начальника управления образования Ириной Надиной. «На это закрытие есть основания, в том числе обеспечение учебниками, нормальными кабинетами и т. д., - сообщила Ирина Надина. Она также сообщила, что Наталия Дорохова не сбежала и не спряталась, а уехала по своим служебным делам, а сумку и телефон забыла из-за спешки.

«Если у нас сегодня ничего не выйдет, то завтра мы разобьем под горсоветом палаточный лагерь, в котором круглосуточно будут дежурить жители поселка Червоный шлях и их дети», - говорит Оксана Яковлева – глава поселкового совета и родительского комитета филиала школы № 12. Она также является одним из инициаторов акции.

«Мы в эту школу столько денег и труда вложили. А директор и завхоз школы ее разграбили. Они забрали оттуда вещей больше, чем на 20 тысяч гривен» - возмущается Наталия Приходько – одна из участниц митинга.

«Когда участники митинга вошли в здание горсовета, мэр Полтавы и все его замы тоже сбежали», - говорит один из участников митинга полтавский нардеп Сергей Каплин.

О том, чем закончилась встреча митингующих с представителями Полтавского горсовета, мы расскажем в наших будущих публикациях.

1003208_158690551001223_21577246_n

Первоклассники обедают в столовой полтавского горсовета

999103_530412807030728_2011196199_n
"Полтавщина"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
7 просмотров в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
За членство в програмі «Громада, дружня до дітей та молоді» боролися сто шістдесят міст і громад. Серед них обрали лише двадцять дві громади з різних регіонів України, серед яких і кременчуцька громада. Участь у цій програмі дасть Кременчуку додаткові кошти для реалізації молодіжних проектів. У вересні наше місто підписало Меморандум про взаєморозуміння між Кременчуцькою міською радою та представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Фонд народонас...
Криминал
Про це розповіли працівники стомат поліклініки депутату. У першій стоматологічній поліклініці розквітають побори та хабарництво, - про це заявила з трибуни на сесії міської ради депутат Оксана Піддубна.  Свій запит вона направила до управління захисту економіки в Полтавській області. До депутатки надійшов лист від працівників закладу. Ми хочемо розповісти як у стоматологічній поліклініці №1 крадуть бюджетні гроші у великих розмірах. Головний економіст прац...
Власть
На пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати підтримали запит про введення в навчальну програму шкільного навчання додаткового спецкурсу «Школа подружнього життя».  Цим спецкурсом хочуть охопити учнів старшої школи. Мета проекту – підготовка молоді до щасливого подружнього життя, навчання їх гармонійно будувати сімейні відносини, вирішувати конфліктні ситуації в родині, відповідально планувати створення сім’ї тощо. За матеріалами прес-...
Общество
Сьогодні на пленарному засіданні сесії говорили про необхідність встановлення в Кременчуці дитячих майданчиків для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Потрібно це задля можливості такою малечою корисно проводити час на свіжому повітрі, гратися разом і спілкуватися зі здоровими дітьми. Інклюзивний дитячий майданчик встановлять у парку «Придніпровський» поряд із звичайним дитячим майданчиком. За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Общество
Депутат Олександр Кальченко сьогодні під час сесії міської ради озвучив свій запит. Він наполягав на потребі відновлення артезіанських свердловин у місті Кременчуці ще у грудні 2017р. І як розповідає, отримав  заперечення - через санітарні та експлуатаційні норми це не є можливим. Що ніби то не можливо дотриматися усіх законодавчих норм для відродження питної води у колонках.  У 2018 році кременчужани неодноразово зверталися з проханням відновити джерела...
Власть
До Книги Пошани Полтавської обласної ради посмертно занесені: старший сержант Боцула Петро; старший сержант Кривонос Денис; військовослужбовець Максюта Костянтин; військовослужбовець Олександр Осіпов. Сталося це через визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною та Україною, за зразкове виконання військового і громадського обов'язку, мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. На засіданні сес...
Власть
Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка відзнаки «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» отримали Гонза Борис, Кагал Олег і Федчун Костянтин. На пленарному засіданні сесії міської  ради кременчужан нагородили цими почесними відзнаками. За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Общество
Депутат Олександр Таценюк озвучив сьогодні депутатський запит під час сесії міської ради. Він заявив, що на минулій сесії заявляв про потребу у Кременчуці провести інвентаризацію АГЗС, адже досі невідомо скільки їх на території міста. Також він просив навести лад на кар’єрі, який є на території міста. Тобто він просив створити перманентний фонд, який поповнювався би за рахунок гранітного кар’єру. Площа в місті кар’єру- 396 га, а це користування надрами. Це...
Власть
Сьогодні на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради четверо патрульних отримали Почесні грамоти. Працівники Другої роти Батальйону патрульної поліції Кременчука Брага Богдан і Порубай Євген брали участь у затриманні озброєних чоловіків. А Козачук Сергій і Демешко Денис – працівники Четвертої роти – врятували самогубцю, котрий намагався отруїтися газом. Отож, за виявлену сміливість, відвагу та професійність в попередженні надзвичайних ситуацій...