09:23, 9 грудня 2024 р.
Німецька компанія презентувала дрон зі штучним інтелектом
На фото: ударний дрон HX-2. Джерело: Helsing
Німецька компанія Helsing представила ударний дрон HX-2, який отримають українські військові. Цей безпілотник обладнаний штучним інтелектом.
Як повідомляє офіційний сайт компанії, літальний апарат має Х-подібне крило та хвостове оперення. Він призначений для ураження бронетехніки, артилерії, споруд та інших військових цілей.
Вага дрона складає 12 кілограмів, а дальність польоту — 100 кілометрів. Безпілотник оснащений чотирма електромоторами у хвостовій частині. Завдяки цим двигунам він може розвивати швидкість до 220 кілометрів на годину. Дрон споряджується бойовою частиною вагою у декілька кілограмів.
"Розширений вбудований штучний інтелект забезпечує повну радіоелектронну боротьбу та стійкість до перешкод", — зазначає виробник.
Також ці безпілотники можуть об’єднуватися в "зграї", якими керує один оператор. Така можливість забезпечується через інтеграцію безпілотників в загальну систему управління Altra. У компанії наголосили, що ці безпілотники вже виробляються, а базові технології, які в них застосовані, активно використовуються в Україні.
Інформує trueua.info
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:27, 2 січня
9
09:17, 10 січня
4
13:05, 31 грудня 2024 р.
508
live comments feed...