Кременчугские журналисты требуют наказания виновных в избиении Татьяны Черновол (ФОТО)

Вчера кременчугские журналисты, возмущённые недавними событиями (избиение киевской журналистки), собрались 26 декабря в 17 часов на традиционном «лобном месте» - у памятника жертвам сталинских репрессий.

Активисты митинга в своих выступлениях требовали немедленного привлечения к ответственности виновных в избиении их коллеги, а также отставки премьер-министра Николая Азарова и министра МВД Виталия Захарченко.

Собравшиеся представители кременчугских СМИ, а также общественные деятели и граждане Кременчуга огласили текст Заявления, которое после было подписано всеми участниками митинга.

Текст документа приводится на языке оригинала:

Заява

Президенту України Віктору Януковичу

Голові Верховної Ради Володимиру Рибаку

Ми, мешканці міста Кременчук, що нижче підписалися, вимагаємо від найвищих органів державної влади, що має гарантувати кожному громадянину недоторканність його життя та здоров’я, повагу до людської гідності та право на свободу слова, вимагаємо негайно зупинити хвилю насильства та розгулу злочинності, що останнім часом набуло в Україні надзвичайно високого рівня.

За тим, що ми бачимо сьогодні – Україна перетворюється в одну велику Врадієвку.

Мова про побиття активістів Майдану, що сталося в ніч з 30 листопада на 1 грудня й за що досі винних не притягнуто до відповідальності.

Також серед фактів, які викликають обурення – випадки жорстокого побиття активістів Євроймадану у Криму та Харкові, що теж залишаються без належного владного реагування.

Свідченням повного розгулу злочинності є побиття активістів провладного мітингу у столиці, який було скликано вже не опозиційними партіями, але партією Регіонів. І цей випадок прояву злочинності теж залишився без належного покарання винних.

Не менш обурливим є факт побиття відомого автора і блогера «Української правди» Тетяни Чорновол, що сталося сьогодні вночі поблизу міста Бориспіль.

На нашу думку, цей розгул злочинності й побиття активістів як Майдану, так і не згодних з ним, є нічим іншим як свідченням неналежної роботи правоохоронців України, які заробітну плату отримують у повному обсязі, але мало що роблять для розслідування таких кримінальних справ та пошуку і виявленню злочинців.

Замість цієї роботи, ми лише бачимо приклади застосування «Беркуту» проти масових мирних акцій протесту, які до того ж проводяться всупереч всім можливим нормам законодавства та з грубим порушенням усіх можливих міліцейських інструкцій.

На наш погляд, всі ці випадки побиття мирних людей, і в тому числі журналістів, пов’язані з незадовільною роботою Міністерства внутрішніх справ та самого міністра МВС Віталія Захарченка, підлеглі якого замість виконання своєї прямої роботи з зупинення розгулу злочинності займаються нападом на мирних демонстрантів.

Варто нагадати, що журналістська громадськість та Незалежна медіапрофспілка ще в липні цього року вимагала відправити міністра МВС В.Захарченка у відставку за те, що його підлеглі мовчки спостерігали за побиттям журналістів Ольгу Сніцарчук і Владислава Соделя. Якби тоді влада дослухалася до голосу громадськості й покарала того, хто несе політичну відповідальність за діяльність міліції, можливо, Україна не зазнала б такої глибокої кризи, до якої вона потрапила зараз.

Пане Президенте України та пане Голово Верховної Ради!

Ми, журналісти Кременчука, вимагаємо негайно навести лад у роботі нашої міліції – відправити у відставку Міністра МВС, підлеглі якого не розслідують злочини, й зробити все можливе, аби зупинити наростаючу хвилю нападів на учасників мирних акцій протесту та журналістів України.

Також ми вимагаємо відправити у відставку голову уряду – Прем’єр-міністра Миколу Азарова, який не контролює діяльність підлеглого йому керівника МВС та допускає бездіяльність підлеглих у справі боротьби зі злочинами – випадками побиття мирних людей.

IMG_0001IMG_0002IMG_0003IMG_0006IMG_0007IMG_0015

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов