Правый сектор Кременчуга потребовал от «Визита» прекратить трансляцию российских телеканалов

Организация Правый сектор Кременчуг потребовала от ТРК "Визит" немебленного прекращения трансляция российских телеканалов. Эти требования изложены в открытом письме руководителям телекомпании Мельник Т.М. и Мельник О.О. Это письмо мы публикуем полностью на языке оригинала.

Шановні Олександре Олексійовичу та Тамаро Миколаївно!

Доводимо до Вашого відома, що на території України розгорнулась інформаційна війна з боку Росії, що ведеться через телебачення. Щохвилини з телевізійних екранів на українських телеглядачів поширюється ряд перекрученої та недостовірної інформації, що паплюжать нашу державу.
Усвідомлюючи це, Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення рекомендувала українським телепровайдерам до 19 годин 11-го березня 2014 року припинити трансляцію російських каналів «Россия 24», ОРТ, «РТР Планета», «НТВ-Мир».
Наголошуємо, що більше 50% свідомих провайдерів вже зробила це, однак ПТК «Візит» продовжує трансляцію російських телеканалів в ефірі, що розповсюджується на Кременчук.
Звертаємо Вашу увагу на рішення комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради України та роз‘яснення голови цього комітету М.Томенка про те, що така поведінка телепровайдера містить ознаки складу злочину, передбаченого статтею 300 Кримінального кодексу України.
Зауважуємо, що на ПТК «Візит» існує цикл передач під рубрикою «Політичні портрети», який має всі ознаки політичної реклами без посилання на неї («джинси»). Серед цих «портретів» переважають образи відвертих ворогів сучасної України, таких, як головний комуніст Петро Симоненко. Обличчя цього діяча постійно з’являється в ефірах «Візиту» без посилання на політичну рекламу в умовах, коли вся країна намагається подолати наслідки правління тиранів та шахраїв.

Враховуючи вищевикладене, вимагаємо від Вас:
• у термін до 17.03.2014 року припинити трансляцію російських каналів;
• прибрати комуністичну джинсу з ефіру Вашої телекомпанії

Закликаємо Вас усвідомити власну відповідальність за долю України!
У випадку невиконання вищевказаних вимог ми будемо змушені вдатися до радикальних дій!

Правий Сектор Кременчук

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Ответственный за раздел
Огиенко Наталия