2 липня відбудеться пленарне засідання XLVIII сесії Кременчуцької міської ради

Сьогодні секретар міської ради Василь Івко підписав розпорядження  «Про скликання XLVIII сесії Кременчуцької міської ради VI скликання, пленарне засідання якої відбудеться 2 липня 2014 року.

1. Про  нагородження  почесним  знаком « За  заслуги  перед  містом».

2. Про звіт постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики.

3. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 28 січня 2014 року «Про міський бюджет на 2014 рік».

4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 06.06.2014 № 304.

5. Про затвердження міської Програми розвитку баскетболу на 2014 – 2018 роки.

6. Про затвердження статуту Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №77 Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції.

7. Про закріплення нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука в особі Кременчуцької міської ради за КП «Кременчукводоканал» на праві господарського відання.

8. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою     щодо відведення земельних ділянок громадянам в Кременчуці.

9. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в Кременчуці.

10. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в Кременчуці.

11. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам в Кременчуці.

12. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою в Кременчуці.

13. Про надання згоди на поділ (об′єднання) земельних ділянок в Кременчуці.

14. Про  надання,  вилучення  та  оформлення  земельних  ділянок  в  оренду в Кременчуці.

15. Про надання земельних ділянок в постійне користування в Кременчуці.

16. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері побутового обслуговування населення в Кременчуці.

17. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

18. Про припинення права користування земельними ділянками.

19. Про внесення змін до рішень Кременчуцької міської ради.

20. Про продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в Кременчуці.

21. Про виділення та перерозподіл коштів за рахунок вільного залишку міського бюджету станом на 01.01.2014 р.

22. Різне.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов