У Кременчуці «збудують» Лабораторію «Незалежність»

КІПЦ «Європейський клуб» у партнерстві з ГО «Культурний діалог» в рамках проекту «AlternEd. Альтернативна освіта і суспільно-культурна анімація в громадах провінційних міст» за підтримки Європейського фонду за демократію та сприяння, а також Управління культури і туризму виконкому Кременчуцької міської ради проведуть у Кременчуці новий та цікавий захід під назвою – Лабораторія «Незалежність».

Лабораторія – це:

- творчі експерименти, які розвивають та надихають;

- діалог, який об’єднує і дає платформу для позитивних змін;

- позитивна напруга, яка стимулює креативне мислення.

Експерименти, що пропонуються:

«Art-БаrCamp». Неформальна конференція, організаторами якої є самі її учасники. БарКемп – відкритий для всіх творчих та активних людей, яким є чим поділитися із оточуючими і  проходитиме  він у форматі презентацій свого таланту, обговорень та дискусій.

«Пошук майбутнього». Формулюємо, транслюємо та фіксуємо «Культурну візію Кременчука – образ бажаного майбутнього». Будемо думати і говорити про те, що і хто заповнює культурний простір нашого міста, як, враховуючи сучасні реалії, культурний простір має розвиватися та яким ми хочемо бачити культурний простір Кременчука.

«Вуличний університет» від Братів Капранових. Тема лекції «Війна і ми».Що повинні і можуть робити люди, коли війна йде зовсім поруч, як має виглядати життя громади в таких умовах, чи залишається місце для культури під час війни.

«Кіно під зірками». Дивимося документальні фільми Датського інституту кіно із серії «Cities on Speed» про успішні історії розвитку міст, про роль культури та особистостей у цих позитивних змінах.

Фільми:

  • «Сміття Каїру» (режисер Мікала Крог, Данія, 2009);
  •  «Перетворення Боготи» (режисер Андреас Дальсгард, Данія, 2009).

Місце проведення: «П’ятак», ПКіВ «Придніпровський».

Дата проведення: 22 серпня.

Час проведення: з 18:00 години.

афіша (1)
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
64 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов