Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Широко відомий на українському ринку виробник пластикових труб для водопостачання, газопостачання та водовідведення, компанія "Інсталпласт-ХВ" пропонує якісні товари найвищого зразка. Труби із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами, а також фасонні частини для внутрішніх та зовнішніх систем водовідведення, а також захисних оболонок для телекомунікаційних систем та мереж.

Висока якість використаних матеріалів і устаткування роблять вироби стійкими до механічних ушкоджень та довговічними. Вони стійкі до зламів при вигинанні, розтягуванні, скручуванні,  хімічним і атмосферним чинникам. Необхідно оберігати вироби від тривалого зберігання на відкритому сонці і під важкими предметами, від гризунів, комах та деяких речовин. Це дозволить уникнути їх передчасному зношуванню. Продукція вітчизняної компанії – це перш за все, точність виконання згідно усіх вимог виробництва, високоякісні матеріали та вироби.

Окрім виробництва основної продукції, компанія випускає стандартні дорожні стовпчики та футляри механічного захисту підземних електро-, радіо- та інших мереж. У числі досягнень "Інсталпласт-ХВ" є також і створення виробничо-монтажного підрозділу, завданням якого полягає у налагодженні та запуску в експлуатацію внутрішніх та зовнішніх мереж водопостачання і водовідведення.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)