Кандидатом в депутати від партії «Блок Петра Порошенка» в Кременчуці висунуто та зареєстровано Сергія Перепела

Єдиним кандидатом від  Кременчука (округ №146 в який входить частина Автозаводського району та Крюківський райони міста) став відомий громадський діяч та голова місцевої партійної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Перепел.

Саме його кандидатуру партія «Блок Петра Порошенка» визнав найдоцільнішою. 27 вересня ЦВК зареєстрував кандидата в народні депутати Сергія Перепела від Полтавщини.

Сергій Перепел три роки поспіль очолює Кременчуцьку міську організацію партії «УДАР Віталія Кличка». За цей час кременчуцький  осередок «УДАРу» визнаний одним з найпотужніших місцевих організацій по всій Україні.

Сергій Перепел виступає за повне очищення правоохоронних органів, виконавчої влади від посадових осіб, які зловживають своїм службовим становищем задля власної вигоди та порушують закони. Під час з’їзду він заявив, що одним з основних пунктів передвиборчої програми кандидата є повне зупинення будівництва Біланівського ГЗК, який вкрай негативно вплине на здоров’я жителів Кременчука та Кременчуцького району. 

У той же день партія «Блок Петра Порошенка» представила першу десятку виборчого списку на дострокових виборах до Верховної Ради.

В першу п’ятірку увійшли: Віталій Кличко, Юрій Луценко, Ольга Богомолець, Володимир Гройсман, Мустафа Джемілєв.

Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко під час виступу на з’їзді партії «Блок Петра Порошенка» заявив про свою згоду очолити об’єднаний список партії.

За словами Кличка, Україна сьогодні стоїть перед такими викликами, що потребує, як ніколи, національної єдності і консолідації суспільства. «Тільки спільними зусиллями, - і громадян, і політичних сил, які вони підтримують, - ми зможемо відстояти нашу державність і територіальну цілісність», - переконаний політик.

Кличко нагадав, що наприкінці березня підписав з Петром Порошенком угоду про об’єднання, тим самим показавши консолідацію зусиль заради побудови демократичної європейської держави. Лідер «УДАРу» зауважив, що завдяки цьому  об’єднанню вибори Президента відбулися в один тур, а столиця обрала мера з підтримкою майже 60 відсотків», - зазначив він.

«Суспільство вимагало повного перезавантаження влади. І ми зробили все для розпуску і переобрання Верховної Ради. Тепер ми повинні взяти якомога більше місць у новому парламенті. Тоді там буде відповідно менше популістських або відверто антиукраїнських політиків, сил, які продовжують спроби зруйнувати Україну», - наголосив Віталій Кличко. 

Таким політиком у Кременчуці, на думку Порошенка та Кличка, є Сергій Перепел, якого підтримали делегати з’їзду. У свою чергу, Сергій Перепел запевнив, що громада міста Кременчука матиме після його обрання депутатом Верховної Ради свого представника у найвищому законодавчому органі країни, який дійсно опікуватиметься своїм містом, яке делегувало йому такі високі повноваження. Тому Перепел, як людина слова, доведе, що ефективність депутата вимірюється його діями, а не словами.

Кандидатом в депутати від партії «Блок Петра Порошенка» в Кременчуці висунуто та зареєстровано Сергія Перепела, фото-1
Кандидатом в депутати від партії «Блок Петра Порошенка» в Кременчуці висунуто та зареєстровано Сергія Перепела, фото-2
Кандидатом в депутати від партії «Блок Петра Порошенка» в Кременчуці висунуто та зареєстровано Сергія Перепела, фото-3
Кандидатом в депутати від партії «Блок Петра Порошенка» в Кременчуці висунуто та зареєстровано Сергія Перепела, фото-4
сергей перепел выборы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
147 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии