Маленькі кременчужани зібрали кошти на потреби Української армії (ФОТО)

2 жовтня маленькі укропчики з дитячого садочку №74 разом з батьками та вихователями, копійчина до копійчини, зібрали кошти на придбання коліматорного прицілу.

На самому початку грала українська музика, збиралися гості та учасники ярмарку. Усі вироби були виставлено для продажу на вишитих скатертинах. Ласкаве осіннє сонечко освітлювало ґанок та дитячі обличчя. Ярмарок почався з виконання гімну України. Маленькі патріоти, яких торкнулась війна співали гімн України, притиснувши рученята до маленьких хоробрих сердець.

Очі розбігалися при спогляданні такої краси! Тендітні дитячі рученята  створювали красиві та оригінальні вироби, які хотілося придбати всі, без винятку. Дітлахи хвилювалися, поправляли скатертини, вставали навшпиньки від хвилювання у очікувані покупців. Короткий виступ: пісні, танок – все було яскраве та незабутнє.

Тремтіла душа при  спогляданні цього дійства. У думках лунало: «Як можна перемогти таку націю?» Коли  зусилля унії поколінь об’єднались з єдиною метою: вибороти мирне життя у незалежній країні. Дитячі та дорослі мрії про мир перетинаються у спільній творчості .Кожна робота була неповторна, наповнена любов’ю до рідної країни та прагненням допомоги нашим захисникам.

Наприкінці ярмарку настав хвилюючий момент: підбиття підсумків. Як виявилося, спільними зусиллями дитячих садочків  №74 , №50 та ЗОШ  №17 вдалося зібрати  майже понад 4 500 грн. Ці гроші було вилучено із опломбованих скриньок ГО «Надійний щит України» при участі голови правління ГО Лисенко Г.А., який у свою чергу подякував організаторам ярмарку та вручив Подяку від воїнів АТО завідуючій дошкіьним закладом Павленко Л.І.

Особливим подарунком були вироби з ярмарку, які воїни АТО отримають при наступній відправці гуманітарного вантажу.

Чи може когось залишити байдужим дитячі прагнення до миру, щоб панував спокій, щоб брати та батьки повернулися скоріше додому цілими та неушкодженими? Думаю, що ні.

Як приклад для дії, як взірець самовідданості для усіх нас мають стати спільні дії дітей та дорослих заради миру. А усмішки дітей нехай ніколи не затьмарюють думки про війну.

1 (1) 1 (2) 1 (4) 1 (5) 1 (6)

Марина Мельничук

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
35 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует