Блок Петра Порошенка впевнено лідирує на позачергових парламентських виборах як по Україні, так і в Кременчуці

До позачергових виборів Верховної Ради України лишилося менше місяця.
У багатьох українців виникає питання: хто ж цього разу пройде до парламенту та з яких політичних сил складатиметься вищий законодавчий орган країни?

Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс» презентував українцям дані про вірогідних переможців, які потраплять до Верховної Ради 2014. В лідерах майбутніх виборчих перегонів зараз знаходяться «Блок Петра Порошенка», «Радикальна партія Ляшка», «Громадянська позиція», ВО «Батьківщина» та «Народний фронт». Президентська партія нині впевнено крокує до перемоги – у цьому впевнені й інші соціологи та політичні експерти. Дані отримано шляхом особистого інтверв`ю за місцем проживання 2800 респондентів віком від 18 років.

Серед інших фігурує «Сильна Україна», за яку збираються проголосувати 4,4% виборців. Минула влада і нинішні опозиціонери – «регіонали» та комуністи - отримали б разом доф 4% голосів виборців. Проте й цьому не бути, адже «Партія регіонів» знялася з виборчих перегонів. Об`єднання «Самопоміч», очолюване мером Львова Андрієм Садовим, потенційно отримає близько 2% голосів. «Заступ» - близько 0,3%. Традиційно більш ніж 15% опитаних громадян не збираються брати участь у голосуванні. Чимало й тих, хто не визначився – їх аж 24,9% з поміж опитаних. Однак цей показник буде поступово падати із входженням виборчої кампанії у більш активну фазу зазначають експерти.

Лінія Президента – попереду Останнім часом дуже зросла підтримка пропрезидентської партії 1«Блок Петра Порошенка» (за останні місяці її рейтинг зріс на 8,4%). Дещо посилили свої позиції й інші учасники перегонів 

– «Радикальна Партія Олега Ляшка» та «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка. «Батьківщина», попри активний піар своєї політичної сили, продовжує падати у рейтингах.

Кременчук, що на минулих президентських виборах підтримав Петра Порошенка (понад 60 % підтримки кременчужан), лишається вірним своєму вибору й надалі. Місто на Дніпрі і зараз готове проголосувати за президентську партію «Блок Петра Порошенка». Чимало мешканців пояснюють це тим, що країні потрібна стабільність та єдиний курс, який не можуть забезпечити інші партії. Станом на 10 вересня соціологи демонструють наступні рейтинги партій по місту.

14 вересня 2014 року відбулося одразу декілька з'їздів партій, які визначили майбутніх кандидатів у народні депутати. Частина з них вже включилася до перегонів, демонструючи різний підхід до, здавалося б, єдиних ідей. Вірогідні кандидати на посаду народного депутата від Кременчука такі:
Рейтинги висуванців у народні депутати України по одномандатному округу №146   (м.Кременчук: частина Автозаводського та крюківський райони міста)

Electorate-#10-1
Electorate-#10-8

 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)