До уваги абонентів КП „Теплоенерго”!

Витрати на повірку лічильників гарячої води закладені в тариф на цю послугу. Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (№ 664 від 13.06.2014р.) для КП „Теплоенерго” були затверджені нові тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води.

Серед іншого вони враховують і витрати на виконання заходів, пов’язаних із проведенням державної повірки квартирних засобів обліку, а саме: демонтажем, монтажем, транспортуванням та, безпосередньо, повіркою.

Керуючись вищезгаданою Постановою КП „Теплоенерго” та НВП „Вектор”, що має відповідну ліцензію, уклали угоду на виконання повірки цією установою.

Отож НВП „Вектор” зобов”язане у разі закінчення міжповірочного інтервалу, своєчасно та безкоштовно виконати весь спектр послуг, пов’язаних із державною повіркою лічильників гарячої води.

За більш детальною інформацією можна звертатися до Повірочної лабораторії за адресою:

вул. 60 років Жовтня, 20 (служба НВП „Вектор”).

Телефони: 74-62-10, 79-10-07, 70-39-59.

Абонентний відділ КП „Теплоенерго”: 2-21-84.

Адміністрація КП „Теплоенерго” м. Кременчук.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
661 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов