LІІ сесія Кременчуцької міської ради відбудеться 28 жовтня 2014 року

14 жовтня 2014 року секретарем Кременчуцької міської ради Василем Івком підписане розпорядження «Про  скликання  LІІ  сесії Кременчуцької  міської  ради Полтавської областіVІ скликання», пленарне засідання якої відбудеться 28 жовтня 2014 року.

          До проекту порядку денного внесені наступні питання:

1. Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання надання середньострокової позички або іншого безповоротного фінансового трансферту.

2. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 03.10.2014 № 594, від 03.10.2014 № 595, від 03.10.2014 № 560, від 03.10.2014 № 562, від 03.10.2014 № 567.

3. Про уточнення показників міського бюджету в частині розподілу видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища по заходах на виконання програми охорони довкілля в м. Кременчуці на 2014 рік.

4. Про надання ПП «Кремен – Буд» розстрочки по сплаті пайових коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури               м. Кременчука.

5. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від                30 липня 2013 року «Про проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» в м. Кременчуці.

6. Про затвердження Програми інформатизації міста Кременчука на 2014 – 2018 роки.

7. Про затвердження нових редакцій статутів лікувально-профілак-тичних закладів міста Кременчука.

8. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 25 вересня 2012 року «Про затвердження міської Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту населення міста Кременчука на 2013 – 2015 роки».

9. Про затвердження Правил утримання та поводження з тваринами в          м. Кременчуці.

10. Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.2011 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж».

11. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж житлового будинку № 32-А по           вул. Шевченка в м. Кременчуці».

12. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж водопостачання та водовідве-дення».

13. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста світлофорного об’єкта, розташованого по вул. Київській в районі виїзду з гіпермаркетів «Нова лінія» та «Fozzi».

14. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

15. Про продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

16. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

17. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

18. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

19. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою в м. Кременчуці.

20. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

21. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

22. Про надання згоди на встановлення особистого строкового земельного сервітуту для розміщення тимчасового гаража громадянину пільгової категорії у м. Кременчуці.

23. Про внесення змін до рішень Кременчуцької міської ради.

24. Про припинення права користування земельними ділянками.

25. Про затвердження ліквідаційного балансу КП «Кременчуцький міський центр земельного кадастру».

26. Про надання згоди комунальному закладу культури «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» на отримання кредитної лінії.

27. Різне.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов