Сергій Каплін за Сергія Перепела!

Народний депутат України Сергій Каплін, член команди «Блоку Петра Порошенка», закликає кременчужан, виборців 146-го округу, віддати свій голос на виборах 26 жовтня Сергію Перепелу. Каплін не бачить інших гідних кандидатур, які справді можуть принести користь кременчужанам.

– Сергію Миколайовичу, що Ви можете сказати про свого політичного побратима по «Блоку Петра Порошенка», Сергія Перепела?

– Щодо Сергія Перепела можу сказати, що це сильна людина, яких зараз бракує в українській політиці. Він – той, хто зможе навести лад у Кременчуці та стимулювати розвиток України у Верховній Раді. Я знаю його як людину ініціативну та сильну. Сергій ніколи не скаже неправди. На відміну від конкурентів, які зараз ллють на нього тонни бруду, він ніколи не вдасться до «чорного піару», бо вважає це не гідним справжнього чоловіка. Ми з Сергієм Перепелом – одна команда.

Ми з ним пройшли не один Майдан. Після виборів у Верховній Раді разом будемо працювати у команді Президента України Петра Порошенка. Разом із іншими народними депутатами допоможемо реалізувати програму розвитку 2020, яку анонсував Президент. Вже зараз ми стоїмо одним фронтом проти олігархів та «регіоналів». Останні розвернули цілу кампанію, аби не допустити команду Президента в Раду.

Їхнє завдання зараз – утриматися при владі та продовжити продавати країну. Ми ж із Сергієм Перепелом станемо на заваді цим злочинним планам. Україна єдина! На нас виливають величезну кількість брудної неправдивої інформації, конкуренти видають багатотисячні примірники проплачених газет, розповідають байки. Та ні мене, ні Сергія Перепела це не зупинить, адже ми боремося за майбутнє України, а вони – за гроші.

– Ви в одній команді. Що саме вас єднає?

– Ну, по-перше, ми справді хочемо змінити країну. І це не просто бажання, а те, що примушує нас постійно діяти. Ми не сиплемо обіцянками, бо знаємо, що українцям потрібна рішуча дія. Цю справу ми робили і будемо робити надалі. Разом із Сергієм Перепелом ми виступили проти полтавського Чорнобиля – будівництва Біланівського ГЗК, більш відомого в народі як «онкокомбінат». Якщо комбінат запрацює, на території Полтавщини виникне зона екологічного лиха. Тож наша боротьба за долю жителів Полтавщини буде відчайдушною і завершиться лише тоді, коли будівництво Біланівського ГЗК повністю зупинять. Компромісів бути не може, коли мова йде про здоров`я українців!

– Як ви прокоментуєте появу в Кременчуці вашого «клона» – ще одного Сергія Миколайовича Капліна?

– Це чергова провокація «регіоналів» та олігархів. Цього технічного кандидата ввели, щоб, з одного боку, посварити нас із Сергієм Перепелом, а з іншого – щоб розпорошити голоси людей, які вірять команді Президента. Та ж ситуація вийшла і в Сергія Перепела. Йому «регіонали» також створили «клона». Чесно сказати, я йому не заздрю. Сергію нині дуже важко, проте він людина сильна. А головне – йому справді вірять кременчужани.  В будь-якому випадку у чорних політтехнологів та «клонів» нічого не вийшло. Справжній Каплін – кандидат у Полтаві, а справжній Перепел – Сергій Перепел у Кременчуці. Всі інші – підставні кандидати, які з’явилися перед виборами і зникнуть після них. Закликаю кременчужан бути уважними та не дати обдурити себе політичним пройдисвітам.

– Що б ви побажали кременчужанам напередодні виборів?

– 26 жовтня – вибори до Верховної Ради. Це навіть не вибори – це шанс українців жити нормально. Що для цього треба? Не пустити у владу нових та старих «регіоналів». Тож вибір стоїть гостро – або поплічники Януковича, або команда Президента Петра Порошенка. До чого привели країну перші – всі ми знаємо. Я впевнений, що кременчужани – люди мудрі і самі розуміють, чим загрожує влада «регіоналів». Тож усім мешканцям Кременчука я раджу зробити свій вибір розумом. Підтримайте Президента і голосуйте за Сергія Перепела! Він ніколи не зрадить Україну та українців!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
87 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует