Що ще не брехали про Сергія Перепела?

Чорний піар – як остання зброя. Якщо у якихось кандидатів  не вистачає власного рейтингу чи сміливості це визнати –  починається обливання брудом конкурентів. На жаль, це малоприємне  явище не обійшло стороною і Кременчук, де в 146-му виборчому окрузі розгорілися справжні баталії. Недобросовісні кандидати «топлять» одне одного, чим, проте, рейтингу собі не додають. Без регіоналів  також не обійшлося. Останні поставили за мету не дозволити  новим обличчям потрапити до Верховної Ради.

Сергій Перепел, кандидат від «Блоку Петра Порошенка» у 146-му виборчому окрузі, з самого початку виборчих перегонів знаходиться під особливо пильною увагою конкурентів. Останні не гребують всілякими «чорними» методами, аби очорнити людину Президента. Багато хто із політичних оглядачів бачить у цьому слід «регіоналів», які усіма методами прагнуть знову скористатися довірю кременчужан та потрапити до Верховної Ради. Останні висунули свою людину у 146-му виборчому окрузі – Юрія Шаповалова, який намагається себе позиціонувати як простий самовисуванець.

Як то часто буває, що більшу загрозу несе хтось для корупціонерів, то більше на нього ллється бруду звідусіль. Потоки дезінформації для населення щодо Сергія Перепела періодично з`являються у різних ЗМІ, починаючи з 2012 року. Подекуди вони мають навіть комічний зміст, адже описують речі зовсім фантастичні та є відвертими нісенітницями.

Байка ПЕРША: «Бізнесмен, що точить дизель»

Міфічну крадіжку дизеля на залізничній гілці між Кременчуком та Комсомольсоком у матеріалі автора Олександра Бєлковського було вигадано ще у 2012 році. Не дивлячись на те, що міф передрукувало чимало «жовтих» інтернет-видань, охочих до  дешевих сенсацій, байка не прижилася. На той час Сергій Перепел вже був директором кількох підприємств харчової промисловості. Навіщо каністра дизеля людині, яка керує величезними колективами, автор відповісти не спромігся. Фактів чи хоча б якихось доказів причетності Сергія Перепела до крадіжок автори скандальної статті  не надали.

Байка ДРУГА: «Замовні газети-«чорниці»

Так чи інакше Сергій Перепел фігурував у замовних статтях цілої низки газет,  частина з яких мала на меті підробити відомий у місті «Електорат». 

Матеріали проти Сергія Перепела періодично з`являються у таких газетах:
«Бандитський Кременчук», «Полтавщина очима виборців», «Правий сектор»,
прорегіоналівська газета «Автограф». На їхніх сторінках – відверта замовна чорнуха. Пропрезидентському кандидату закидали безліч усього: від дрібного хуліганства  та зміни партій до замовних вбивств. Схоже, інші кандидати просто між собою  не домовились, чим саме збираються обдурювати населення, тому й версій чимало.  Та, як і у випадку з дизелем, факти відсутні.

Байка ТРЕТЯ: «Корінний кременчужанин  в очах конкурентів – «ашхабадець»

Міф про «немісцевість» дуже полюбляє кандидат Андрій Касаткін, який дивним чином копіює у своїх агітаційних матеріалах стиль кампанії Сергія Перепела  та «Блоку Петра Порошенка», від якого він висувається. На думку Касаткіна,  Сергій Перепел – ашхабадець. Серед інших версій місця народження кандидата  від «Блоку Петра Порошенка» - м. Комсомольськ. До слова, байки про ашхабадське  та комсомольське походження кандидата не вщухли навіть після того, як на сайті ЦВК з`явилася перевірена біографія кандидата із містом народження  Кременчук.

Байка ЧЕТВЕРТА: «Сергій Перепел земельні ділянки крав»

В чорнушних газетах подекуди можна зустріти досить розпливчасті відомості про те, що Сергій Перепел крав земельні ділянки. Доказів цього ані міліція, ані прокуратура не знайшли, тож чергова байка швидко зійшла нанівець.

Байка П’ЯТА: «Розпил на брухт заводів у Кременчуці»

Газета «Автограф», яка знаходиться під неоголошеним контролем відомого кременчуцького «регіонала» Юрія Шаповалова, в одному зі своїх матеріалів звинуватила Сергія Перепела у тому, що він нібито порізав на металобрухт Кременчуцький завод продтоварів та зруйнував Кохнівський хлібозавод. Насправді він не має жодного відношення до заводу продтоварів. 

А Кохнівський хлібзавод, який очолює Сергій Перепел, успішно працює,  даючи робочі місця кременчужанам.Нині , в період складної економічної кризи та відсутності російських замовлень у промисловості, приводів для спекулювання стає дедалі більше.

Байка ШОСТА: «Спортсмен із лихих 90-х»

Причетність до бандитів у 90-ті роки – дуже вдала тема для маніпуляцій, адже звинуватити  у цьому можна кожну людину, якій тоді було хоча б 16 років. Не оминув цих байок і Сергій Перепел. Конкуренти скористалися тим, що Сергій Олександрович полюбляє спорт. На це Сергій Перепел має власний коментар: «Якщо на основі спортивних вподобань людини робити висновки про її минуле, то можна значну частину українців записати у бандити. 

Згадайте Віталія Кличка. Це спортсмен, людина, яка є взірцем для молоді. Він, на думку регіоналів, теж бандит з 90-х? На мою думку, якби певні народні депутати зайнялися спортом, то не довелось би у кілька разів збільшувати площу стільців у Верховній Раді».

Клони та технічні кандидати

Звісно, що непереконливі докази замовних статей діють далеко не на всіх.  Кременчужани навчилися довіряти не словам, а конкретним фактам.  Тож, щоб хоч якось розпорошити голоси виборців, почали масово з`являтися клони  та технічні кандидати. Регіонали спромоглися висадити цілий десант у Кременчуці – аж 17 кандидатів, значна частина з яких – технічні. 

Жоден, щоправда, не оголошує своєї причетності до «Партії регіонів».

Клонів у 146-му виборчому окрузі отримали Сергій Каплін (що балотується у 144-му окрузі, але має великий рівень довіри у Кременчуці) та Сергій Перепел, який лідирує  у передвиборчій гонці. Обидва йдуть до Верховної Ради  від пропрезидентського блоку. 

Тож можна з впевненістю сказати: людей Президента вчорашні «регіонали» до влади  пускати побоюються. Технологія проста: не маючи можливості чесно отримати  голоси виборців, конкуренти прагнуть розпорошити голоси лідерів виборчих перегонів.
Тож бути уважним, отримавши в руки бюлетень – завдання кожного.

Чимало у 146-му виборчому окрузі технічних кандидатів, які прагнуть у своїх агітаційних матеріалах скопіювати стиль «Блоку Петра Порошенка». У місті вже з’явилися бігборди й інформаційні листівки, які копіюють стиль президентської кампанії, а відтак – і Сергія Перепела. У приватній розмові кандидат у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Перепел зізнається:  ані байки, ані діяльність клонів для нього не стали несподіванкою. До виборів лишилося два тижні, та за цей час конкуренти (більшість з яких – перефарбовані «регіонали») ще не один раз будуть намагатися спаплюжити честь кандидата від президентської  партії.

-          Щоб утриматися при владі, оминувши люстрації, «регіонали» готові на все, - говорить Сергій Перепел. – Їхнє головне завдання – не допустити реалізації планів Петра Порошенка у Кременчуці та в Україні.

3

Вони прагнуть лишити наше місто під владою свого режиму та чекати на повернення свого «боса», Віктора Януковича. Але у них нічого не вийде. Кременчужани – сучасні люди, які свій вибір зроблять розумом. Попри те, що моя персона потрапила в коло уваги не зовсім добросовісних конкурентів, я не збираюся вдаватися до чорного піару чи якось паплюжити їхню 

гідність. Ми говоримо тільки правду, яка дуже не подобається вчорашнім «регіоналам». Але прийшов час відповідати за свої дії. Ми не дозволимо «регіоналам» лишитися у владі. Їх час минув! Слава Україні!


Справжній кандидат  -
Перепел  Сергій Олександрович

Народився 9 липня 1973 року в Кременчуці.  Директор ТОВ «Фудмарт»,  член партії «Блок Петра Порошенка».  Проживає в Кременчуці. Відомий у місті боротьбою з Біланівським ГЗК. Активно підтримав Майдан.

Клон - Перепел Іван Володимирович

2

Народився 4 жовтня 1981 року у Львові.
Старший менеджер у ТОВ «Торгова компанія «Мегаполіс Україна». Безпартійний. Проживає в місті Хмельницькому. У Кременчуці людина не­відома.

перепел выборы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
89 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
У жовтні годинники традиційно переведуть на зимовий час у ніч з 26 на 27 жовтня.  Однак через порушення режиму дня багатьом важко вставати зранку, а ще погіршується самопочуття, порушується сон. Організм звикає до нового режиму впродовж двох тижнів, тому, щоб зміна часу не була для вас проблемою, слід за тиждень починати міняти свій графік. Також лікарі радять приймати теплу ванну перед сном, уникати стресів та пити менше кави. Краще випити трав'яний чай...
Общество
Сьогодні, 21 вересня, православні християни відзначають Різдво Святої Богородиці або Другу пречисту. За біблійними переказами, Діва Марія народилася в родині Йоакима й Анни, які були бездітні. Дочка народилася ж коли їм обом було більше 70 років. У народі традиційно цього дня проводжали бабине літо, адже з 21 вересня на землю спадали заморозки. Також збирали капусту для зимових заготовок: «Богородиця капустяні голови закладає». Дівчата в цей день водили х...
Происшествия
Учора, 20 вересня, на зупинці Молодіжній місцеві мешканці помітили дідуся, який сидів на лавці. Перехожі викликали швидку. Про це повідомили у прес-службі поліції. Однак до приїзду швидкої 66-річний чоловік помер. Подія сталася бизько 15:30. За інформацією поліції, на тілі чоловіка тілесних ушкоджень виявлено не було. Раніше ми писали, що чоловік помер прямо за кермом автівки, коли паркувався.
Культура
У Кременчуцькій міській галереї, 23 вересня, відкриється одразу дві мистецькі виставки.  Отже, о 15:00 відкриється презентація перших трьох номерів всеукраїнського журналу «ОБРАЗ М» за 2019 рік. У журналі опубліковано серію статей «Мистецьке коло Кременчука». О 17:00 урочисто відкриється виставка фотопанно «Еволюція: маски регіону Торресової протоки». На відкриття прибуде Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Меліса О'Рурк. Варто наголосити...
Криминал
Чоловік зарізав власну дружину, - повідомляють у Прокуратурі. Його вже засудили. Мешканець Кременчуцького району розпивав алкоголь зі своєю колишньою дружиною, у себе вдома. А далі із-за ревнощів в ході конфлікту, який виник раптово, взяв кухонний ніж, та наніс співмешканці численні удари ножем в область грудної клітки справа, від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці злочину. 29-річного чоловіка було затримано і вироком Київського районн...
Криминал
У Карлівці поліціянти затримали чоловіка, який поцупив таблички з надгробків. Про це повідомляється на сайті Карлівського відділу поліції. Так, до правоохоронців звернулася 74-річна жителька Карлівки та повідомила, що з могили її батьків було викрадено надгробні металеві таблички. В поліції встановили, що таблички поцупив 62-річний раніше судимий чоловік. Речові докази було вилучено й повернуто жінці. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч....
Общество
У Кременчуці розроблять паспорт екології. Місто промислове, тому це питання обговорили на  19 вересня на території Остроградського університету у рамках співпраці Проекту ПРОМІС спільно з Асоціацією міст України та представниками виконкому обговорювали як вирішити практично це питання. Екологічний паспорт має бути змістовним і зрозумілим для кожного пересічного кременчужанина, який не є екологом. Простим язиком має бути викладено, які фактори є загрозливим...
Криминал
Як повідомляється на сайті управління СБУ в Полтавській області, співробітники Служби безпеки викрили злочин на підприємстві АТ «Укргазвидобування». Виявилося, що співробітник служби охорони об’єктів нафто-газового комплексу регіону викрадав газоконденсат з об'єктів АТ «Укргазвидобування». Але здійснював він крадіжки не сам, а за допомогою місцевих жителів. Чоловіки цупили вуглеводні та транспортували їх з місця крадіжок. Надалі викрадений газоконденсат пр...
Общество
Облачная погода будет держаться в Кременчуге до самого вечера 21 сентября. Хоть будет и без осадков, но возможны заморозки до 1 градуса морозов.. В целом температура будет держаться на выходных минимум - +6, +10, а максимум днем до +14, +19. Кстати... Народный прогноз погоды гласит: 21 сентября отмечается праздник Рождества Пресвятой Богородицы. Наши предки приметили, если в этот день погода хорошая, то и осень будет хорошая. Следили также за животными: ес...