Що ще не брехали про Сергія Перепела?

Чорний піар – як остання зброя. Якщо у якихось кандидатів  не вистачає власного рейтингу чи сміливості це визнати –  починається обливання брудом конкурентів. На жаль, це малоприємне  явище не обійшло стороною і Кременчук, де в 146-му виборчому окрузі розгорілися справжні баталії. Недобросовісні кандидати «топлять» одне одного, чим, проте, рейтингу собі не додають. Без регіоналів  також не обійшлося. Останні поставили за мету не дозволити  новим обличчям потрапити до Верховної Ради.

Сергій Перепел, кандидат від «Блоку Петра Порошенка» у 146-му виборчому окрузі, з самого початку виборчих перегонів знаходиться під особливо пильною увагою конкурентів. Останні не гребують всілякими «чорними» методами, аби очорнити людину Президента. Багато хто із політичних оглядачів бачить у цьому слід «регіоналів», які усіма методами прагнуть знову скористатися довірю кременчужан та потрапити до Верховної Ради. Останні висунули свою людину у 146-му виборчому окрузі – Юрія Шаповалова, який намагається себе позиціонувати як простий самовисуванець.

Як то часто буває, що більшу загрозу несе хтось для корупціонерів, то більше на нього ллється бруду звідусіль. Потоки дезінформації для населення щодо Сергія Перепела періодично з`являються у різних ЗМІ, починаючи з 2012 року. Подекуди вони мають навіть комічний зміст, адже описують речі зовсім фантастичні та є відвертими нісенітницями.

Байка ПЕРША: «Бізнесмен, що точить дизель»

Міфічну крадіжку дизеля на залізничній гілці між Кременчуком та Комсомольсоком у матеріалі автора Олександра Бєлковського було вигадано ще у 2012 році. Не дивлячись на те, що міф передрукувало чимало «жовтих» інтернет-видань, охочих до  дешевих сенсацій, байка не прижилася. На той час Сергій Перепел вже був директором кількох підприємств харчової промисловості. Навіщо каністра дизеля людині, яка керує величезними колективами, автор відповісти не спромігся. Фактів чи хоча б якихось доказів причетності Сергія Перепела до крадіжок автори скандальної статті  не надали.

Байка ДРУГА: «Замовні газети-«чорниці»

Так чи інакше Сергій Перепел фігурував у замовних статтях цілої низки газет,  частина з яких мала на меті підробити відомий у місті «Електорат». 

Матеріали проти Сергія Перепела періодично з`являються у таких газетах:
«Бандитський Кременчук», «Полтавщина очима виборців», «Правий сектор»,
прорегіоналівська газета «Автограф». На їхніх сторінках – відверта замовна чорнуха. Пропрезидентському кандидату закидали безліч усього: від дрібного хуліганства  та зміни партій до замовних вбивств. Схоже, інші кандидати просто між собою  не домовились, чим саме збираються обдурювати населення, тому й версій чимало.  Та, як і у випадку з дизелем, факти відсутні.

Байка ТРЕТЯ: «Корінний кременчужанин  в очах конкурентів – «ашхабадець»

Міф про «немісцевість» дуже полюбляє кандидат Андрій Касаткін, який дивним чином копіює у своїх агітаційних матеріалах стиль кампанії Сергія Перепела  та «Блоку Петра Порошенка», від якого він висувається. На думку Касаткіна,  Сергій Перепел – ашхабадець. Серед інших версій місця народження кандидата  від «Блоку Петра Порошенка» - м. Комсомольськ. До слова, байки про ашхабадське  та комсомольське походження кандидата не вщухли навіть після того, як на сайті ЦВК з`явилася перевірена біографія кандидата із містом народження  Кременчук.

Байка ЧЕТВЕРТА: «Сергій Перепел земельні ділянки крав»

В чорнушних газетах подекуди можна зустріти досить розпливчасті відомості про те, що Сергій Перепел крав земельні ділянки. Доказів цього ані міліція, ані прокуратура не знайшли, тож чергова байка швидко зійшла нанівець.

Байка П’ЯТА: «Розпил на брухт заводів у Кременчуці»

Газета «Автограф», яка знаходиться під неоголошеним контролем відомого кременчуцького «регіонала» Юрія Шаповалова, в одному зі своїх матеріалів звинуватила Сергія Перепела у тому, що він нібито порізав на металобрухт Кременчуцький завод продтоварів та зруйнував Кохнівський хлібозавод. Насправді він не має жодного відношення до заводу продтоварів. 

А Кохнівський хлібзавод, який очолює Сергій Перепел, успішно працює,  даючи робочі місця кременчужанам.Нині , в період складної економічної кризи та відсутності російських замовлень у промисловості, приводів для спекулювання стає дедалі більше.

Байка ШОСТА: «Спортсмен із лихих 90-х»

Причетність до бандитів у 90-ті роки – дуже вдала тема для маніпуляцій, адже звинуватити  у цьому можна кожну людину, якій тоді було хоча б 16 років. Не оминув цих байок і Сергій Перепел. Конкуренти скористалися тим, що Сергій Олександрович полюбляє спорт. На це Сергій Перепел має власний коментар: «Якщо на основі спортивних вподобань людини робити висновки про її минуле, то можна значну частину українців записати у бандити. 

Згадайте Віталія Кличка. Це спортсмен, людина, яка є взірцем для молоді. Він, на думку регіоналів, теж бандит з 90-х? На мою думку, якби певні народні депутати зайнялися спортом, то не довелось би у кілька разів збільшувати площу стільців у Верховній Раді».

Клони та технічні кандидати

Звісно, що непереконливі докази замовних статей діють далеко не на всіх.  Кременчужани навчилися довіряти не словам, а конкретним фактам.  Тож, щоб хоч якось розпорошити голоси виборців, почали масово з`являтися клони  та технічні кандидати. Регіонали спромоглися висадити цілий десант у Кременчуці – аж 17 кандидатів, значна частина з яких – технічні. 

Жоден, щоправда, не оголошує своєї причетності до «Партії регіонів».

Клонів у 146-му виборчому окрузі отримали Сергій Каплін (що балотується у 144-му окрузі, але має великий рівень довіри у Кременчуці) та Сергій Перепел, який лідирує  у передвиборчій гонці. Обидва йдуть до Верховної Ради  від пропрезидентського блоку. 

Тож можна з впевненістю сказати: людей Президента вчорашні «регіонали» до влади  пускати побоюються. Технологія проста: не маючи можливості чесно отримати  голоси виборців, конкуренти прагнуть розпорошити голоси лідерів виборчих перегонів.
Тож бути уважним, отримавши в руки бюлетень – завдання кожного.

Чимало у 146-му виборчому окрузі технічних кандидатів, які прагнуть у своїх агітаційних матеріалах скопіювати стиль «Блоку Петра Порошенка». У місті вже з’явилися бігборди й інформаційні листівки, які копіюють стиль президентської кампанії, а відтак – і Сергія Перепела. У приватній розмові кандидат у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Перепел зізнається:  ані байки, ані діяльність клонів для нього не стали несподіванкою. До виборів лишилося два тижні, та за цей час конкуренти (більшість з яких – перефарбовані «регіонали») ще не один раз будуть намагатися спаплюжити честь кандидата від президентської  партії.

-          Щоб утриматися при владі, оминувши люстрації, «регіонали» готові на все, - говорить Сергій Перепел. – Їхнє головне завдання – не допустити реалізації планів Петра Порошенка у Кременчуці та в Україні.

3

Вони прагнуть лишити наше місто під владою свого режиму та чекати на повернення свого «боса», Віктора Януковича. Але у них нічого не вийде. Кременчужани – сучасні люди, які свій вибір зроблять розумом. Попри те, що моя персона потрапила в коло уваги не зовсім добросовісних конкурентів, я не збираюся вдаватися до чорного піару чи якось паплюжити їхню 

гідність. Ми говоримо тільки правду, яка дуже не подобається вчорашнім «регіоналам». Але прийшов час відповідати за свої дії. Ми не дозволимо «регіоналам» лишитися у владі. Їх час минув! Слава Україні!


Справжній кандидат  -
Перепел  Сергій Олександрович

Народився 9 липня 1973 року в Кременчуці.  Директор ТОВ «Фудмарт»,  член партії «Блок Петра Порошенка».  Проживає в Кременчуці. Відомий у місті боротьбою з Біланівським ГЗК. Активно підтримав Майдан.

Клон - Перепел Іван Володимирович

2

Народився 4 жовтня 1981 року у Львові.
Старший менеджер у ТОВ «Торгова компанія «Мегаполіс Україна». Безпартійний. Проживає в місті Хмельницькому. У Кременчуці людина не­відома.

перепел выборы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
86 просмотров в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
19 января кременчужане праздновали Крещение. По традиции верующие массово погружались в ледяную воду кременчугских водоёмов, а после купания грелись горячим чаем вместе с друзьями и родными. Погода в этот день была прекрасная – ярко светило солнце, а термометр показывал положительную температуру воздуха. В этот день в Кременчуге состоялся Крестный ход, который завершился на площади около речного вокзала. Здесь же состоялось богослужение и освящение воды. Б...
Общество
В ночь с 20 на 21 января на Крюковском мосту будут проводиться работы по ремонту деформационных стыков. Работать будут с 22:30 до 2:00. Как сообщает Кременчугская дистанция пути, на время проведения работ будет частично перекрыто движение автотранспорта (одна полоса движения). Чтобы избежать «пробок», движение на мосту будут регулировать инспекторы патрульной полиции Кременчуга.
Политика
В марте 2019 года Украина будет выбирать президента. Сейчас Центральная избирательная комиссия зарегистрировала 10 кандидатов на пост Президента Украины: 1. Геннадий Балашов – 58 лет, предприниматель, член партии «5.10». 2. Ольга Богомолец – 53 года, народный депутат Украины, глава комитета ВР Украины по вопросам здоровья, беспартийная. 3. Анатолий Гриценко – 62 года, доцент Киево-Могилянской академии, член партии «Громадська позиція». 4. Сергей Каплин – 4...
Криминал
Празднование Крещения в Кременчуге прошло без особенных происшествий. Полиция зафиксировала большее количество сообщений, чем в обычные дни, что всегда и происходит во время праздников. Всего было зарегистрировано 164 сообщения, по 16 из них были открыты уголовные производства. Чаще всего кременчужане жаловались на громкую музыку и другие нарушения тишины. Среди уголовных преступлений, которые были совершены на Крещение, - кражи, нанесения лёгких телесных...
Спорт
19 января в Кременчуге на СК «Айсберг» состоялся матч 31 тура чемпионата УХЛ Пари-Матч между командами «Кременчук» и «Донбасс». Кременчужане в первом же тайме пропустили 4 гола в свои ворота. Во втором хозяева смогли немного отыграться, забив 2 гола, но пропустили ещё три. Третий период был самым жарким. Каждый из соперников забил ещё по два гола. Матч закончился со счётом 4:9 в пользу гостей. Проиграв «Донбассу», «Кременчуг» уступил дончанам вторую строчк...
Происшествия
Сегодня в Кременчуге снова оборвалась контактная сеть, и троллейбусы, не имеющие автономного хода, стали. Это произошло в 7:50 в районе перекрёстка улиц Первомайская и Небесной Сотни. Пока работники Троллейбусного управления устраняют порыв, пассажиров возят троллейбусы, работающие на автономном ходу. Дополнено В 9:40 движение троллейбусов было возобновлено. Об этом сообщает Служба помощи мэра кременчужанам.
Власть
Министерству внутренних дел и Министерству экономического развития, а также некоторым заинтересованным органам было поручено изучить лучший мировой опыт для упрощения получения водительских прав в Украине. Сегодня, чтобы получить удостоверение водителя, нужно подготовить пакет документов, пройти несколько этапов процедур перед экзаменом, а также обязательные курсы водителей (в среднем – 140 часов обучения). Теперь же Кабмин задумался над тем, как упростить...
Культура
Сегодня Кременчуг понёс великую утрату – на 89 году жизни этот мир покинул старейшина кременчугской живописи художник Владимир Дружко. Об этом сообщила директор Кременчугской художественной галереи художница Оксана Бойко. «Кременчуг! Час назад ушел из жизни талантливый художник-акварелист Владимир Дружко. Он любил жизнь и людей, творчество держало его душевные силы, много рисовал по истории и современности нашего города. Заслуженно любимый учениками. Влади...
Спорт
Сегодня в Кременчуге на ледовой арене «Айсберг» состоится матч между ХК «Кременчук» и действующим чемпионом УХЛ ХК «Донбасс». Начало матча – в 17:00, однако интересная программа для болельщиков начнётся уже в 16:30. Любителей хоккея ожидают интерактивы в перерывах, музыка от DJ Maxi, прекрасные девушки из группы поддержки, ведущая радио NRJ Kremenchuk 106 FM Анна Астровская, а также уникальное шоу «Птица в клетке». Эти команды сыграли уже по 29 игр, в кото...