Що ще не брехали про Сергія Перепела?

Чорний піар – як остання зброя. Якщо у якихось кандидатів  не вистачає власного рейтингу чи сміливості це визнати –  починається обливання брудом конкурентів. На жаль, це малоприємне  явище не обійшло стороною і Кременчук, де в 146-му виборчому окрузі розгорілися справжні баталії. Недобросовісні кандидати «топлять» одне одного, чим, проте, рейтингу собі не додають. Без регіоналів  також не обійшлося. Останні поставили за мету не дозволити  новим обличчям потрапити до Верховної Ради.

Сергій Перепел, кандидат від «Блоку Петра Порошенка» у 146-му виборчому окрузі, з самого початку виборчих перегонів знаходиться під особливо пильною увагою конкурентів. Останні не гребують всілякими «чорними» методами, аби очорнити людину Президента. Багато хто із політичних оглядачів бачить у цьому слід «регіоналів», які усіма методами прагнуть знову скористатися довірю кременчужан та потрапити до Верховної Ради. Останні висунули свою людину у 146-му виборчому окрузі – Юрія Шаповалова, який намагається себе позиціонувати як простий самовисуванець.

Як то часто буває, що більшу загрозу несе хтось для корупціонерів, то більше на нього ллється бруду звідусіль. Потоки дезінформації для населення щодо Сергія Перепела періодично з`являються у різних ЗМІ, починаючи з 2012 року. Подекуди вони мають навіть комічний зміст, адже описують речі зовсім фантастичні та є відвертими нісенітницями.

Байка ПЕРША: «Бізнесмен, що точить дизель»

Міфічну крадіжку дизеля на залізничній гілці між Кременчуком та Комсомольсоком у матеріалі автора Олександра Бєлковського було вигадано ще у 2012 році. Не дивлячись на те, що міф передрукувало чимало «жовтих» інтернет-видань, охочих до  дешевих сенсацій, байка не прижилася. На той час Сергій Перепел вже був директором кількох підприємств харчової промисловості. Навіщо каністра дизеля людині, яка керує величезними колективами, автор відповісти не спромігся. Фактів чи хоча б якихось доказів причетності Сергія Перепела до крадіжок автори скандальної статті  не надали.

Байка ДРУГА: «Замовні газети-«чорниці»

Так чи інакше Сергій Перепел фігурував у замовних статтях цілої низки газет,  частина з яких мала на меті підробити відомий у місті «Електорат». 

Матеріали проти Сергія Перепела періодично з`являються у таких газетах:
«Бандитський Кременчук», «Полтавщина очима виборців», «Правий сектор»,
прорегіоналівська газета «Автограф». На їхніх сторінках – відверта замовна чорнуха. Пропрезидентському кандидату закидали безліч усього: від дрібного хуліганства  та зміни партій до замовних вбивств. Схоже, інші кандидати просто між собою  не домовились, чим саме збираються обдурювати населення, тому й версій чимало.  Та, як і у випадку з дизелем, факти відсутні.

Байка ТРЕТЯ: «Корінний кременчужанин  в очах конкурентів – «ашхабадець»

Міф про «немісцевість» дуже полюбляє кандидат Андрій Касаткін, який дивним чином копіює у своїх агітаційних матеріалах стиль кампанії Сергія Перепела  та «Блоку Петра Порошенка», від якого він висувається. На думку Касаткіна,  Сергій Перепел – ашхабадець. Серед інших версій місця народження кандидата  від «Блоку Петра Порошенка» - м. Комсомольськ. До слова, байки про ашхабадське  та комсомольське походження кандидата не вщухли навіть після того, як на сайті ЦВК з`явилася перевірена біографія кандидата із містом народження  Кременчук.

Байка ЧЕТВЕРТА: «Сергій Перепел земельні ділянки крав»

В чорнушних газетах подекуди можна зустріти досить розпливчасті відомості про те, що Сергій Перепел крав земельні ділянки. Доказів цього ані міліція, ані прокуратура не знайшли, тож чергова байка швидко зійшла нанівець.

Байка П’ЯТА: «Розпил на брухт заводів у Кременчуці»

Газета «Автограф», яка знаходиться під неоголошеним контролем відомого кременчуцького «регіонала» Юрія Шаповалова, в одному зі своїх матеріалів звинуватила Сергія Перепела у тому, що він нібито порізав на металобрухт Кременчуцький завод продтоварів та зруйнував Кохнівський хлібозавод. Насправді він не має жодного відношення до заводу продтоварів. 

А Кохнівський хлібзавод, який очолює Сергій Перепел, успішно працює,  даючи робочі місця кременчужанам.Нині , в період складної економічної кризи та відсутності російських замовлень у промисловості, приводів для спекулювання стає дедалі більше.

Байка ШОСТА: «Спортсмен із лихих 90-х»

Причетність до бандитів у 90-ті роки – дуже вдала тема для маніпуляцій, адже звинуватити  у цьому можна кожну людину, якій тоді було хоча б 16 років. Не оминув цих байок і Сергій Перепел. Конкуренти скористалися тим, що Сергій Олександрович полюбляє спорт. На це Сергій Перепел має власний коментар: «Якщо на основі спортивних вподобань людини робити висновки про її минуле, то можна значну частину українців записати у бандити. 

Згадайте Віталія Кличка. Це спортсмен, людина, яка є взірцем для молоді. Він, на думку регіоналів, теж бандит з 90-х? На мою думку, якби певні народні депутати зайнялися спортом, то не довелось би у кілька разів збільшувати площу стільців у Верховній Раді».

Клони та технічні кандидати

Звісно, що непереконливі докази замовних статей діють далеко не на всіх.  Кременчужани навчилися довіряти не словам, а конкретним фактам.  Тож, щоб хоч якось розпорошити голоси виборців, почали масово з`являтися клони  та технічні кандидати. Регіонали спромоглися висадити цілий десант у Кременчуці – аж 17 кандидатів, значна частина з яких – технічні. 

Жоден, щоправда, не оголошує своєї причетності до «Партії регіонів».

Клонів у 146-му виборчому окрузі отримали Сергій Каплін (що балотується у 144-му окрузі, але має великий рівень довіри у Кременчуці) та Сергій Перепел, який лідирує  у передвиборчій гонці. Обидва йдуть до Верховної Ради  від пропрезидентського блоку. 

Тож можна з впевненістю сказати: людей Президента вчорашні «регіонали» до влади  пускати побоюються. Технологія проста: не маючи можливості чесно отримати  голоси виборців, конкуренти прагнуть розпорошити голоси лідерів виборчих перегонів.
Тож бути уважним, отримавши в руки бюлетень – завдання кожного.

Чимало у 146-му виборчому окрузі технічних кандидатів, які прагнуть у своїх агітаційних матеріалах скопіювати стиль «Блоку Петра Порошенка». У місті вже з’явилися бігборди й інформаційні листівки, які копіюють стиль президентської кампанії, а відтак – і Сергія Перепела. У приватній розмові кандидат у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Перепел зізнається:  ані байки, ані діяльність клонів для нього не стали несподіванкою. До виборів лишилося два тижні, та за цей час конкуренти (більшість з яких – перефарбовані «регіонали») ще не один раз будуть намагатися спаплюжити честь кандидата від президентської  партії.

-          Щоб утриматися при владі, оминувши люстрації, «регіонали» готові на все, - говорить Сергій Перепел. – Їхнє головне завдання – не допустити реалізації планів Петра Порошенка у Кременчуці та в Україні.

3

Вони прагнуть лишити наше місто під владою свого режиму та чекати на повернення свого «боса», Віктора Януковича. Але у них нічого не вийде. Кременчужани – сучасні люди, які свій вибір зроблять розумом. Попри те, що моя персона потрапила в коло уваги не зовсім добросовісних конкурентів, я не збираюся вдаватися до чорного піару чи якось паплюжити їхню 

гідність. Ми говоримо тільки правду, яка дуже не подобається вчорашнім «регіоналам». Але прийшов час відповідати за свої дії. Ми не дозволимо «регіоналам» лишитися у владі. Їх час минув! Слава Україні!


Справжній кандидат  -
Перепел  Сергій Олександрович

Народився 9 липня 1973 року в Кременчуці.  Директор ТОВ «Фудмарт»,  член партії «Блок Петра Порошенка».  Проживає в Кременчуці. Відомий у місті боротьбою з Біланівським ГЗК. Активно підтримав Майдан.

Клон - Перепел Іван Володимирович

2

Народився 4 жовтня 1981 року у Львові.
Старший менеджер у ТОВ «Торгова компанія «Мегаполіс Україна». Безпартійний. Проживає в місті Хмельницькому. У Кременчуці людина не­відома.

перепел выборы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
82 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Власть
Кременчугская Объединённая государственная налоговая инспекция напоминает, что в рамках пилотного проекта Государственной фискальной службы реализуется система «Электронный чек», цель которой – позитивные изменения в звене «предприниматель - потребитель». Сущность новации заключается во введении альтернативного технологического решения регистрации расчетных операций в сфере торговли, - без применения традиционных регистраторов расчетных операций. Суть новш...
Власть
В конце 2017 года Правительство Украины отменило приказ о запрете на 458 профессий для женщин, благодаря чему Украина частично избавилась позорного явления дискриминации по признаку пола. С советских времен украинские женщины не имели права работать в целых отраслях экономики. Среди «табуированных» для женщин сфер производства были металлургическая, горная и пищевая отрасли, транспорт, связь, сельское хозяйство и тому подобное. Значительные ограничения для...
Власть
Міністр Юстиції України Павло Петренко роз’яснив, що робити тим, хто досі мешкає в не приватизованому житлі. Хто має право на приватизацію? Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) або перебували на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов. Право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку з використанням житлових чеків одержують громадяни України, які на законних підставах проживають у них. Кожен громадянин України...
Происшествия
Сегодня в  9:20 в селе Супруновка Полтавского района 50 владельцев транспортных средств перекрыли дорожное движение на 333 км автомобильной дороги «Киев-Харьков». Водители потребовали от власти решения ряда вопросов. По информации заместителя начальника полиции Полтавщины Дениса Захарченко, который лично общался с участниками акции, последние требуют от органов власти качественного ремонта дорог, установки комплексов весового контроля для крупногабаритных...
Культура
22 сентября на фестивале «Солодкий Кременчук» выступят лучшие танцевальные коллективы города. Старт танцевальной события под названием KREMEN DANCE FEST будет дан в 16:00 на летней сцене в парке культуры и отдыха «Приднепровский». В программе танцевального феста баттлы двух направлений: «Breakdance 1x1»  и «All styles 1x1».
Спорт
В Кременчуге закончился турнир под названием первенство ПАО "КСЗ" по мини-футболу. В 2018 году в нем приняли участие шесть команд: ЭСЦ,  СПЦ,  ФЛЦ, ОЦЛП,  Сборная и Заводоуправление.  Турнир получился довольно интересным – насыщенным и динамичным,  ведь призеры и чемпионы были определены в последние минуты последней игры. При определении чемпиона учитывалось количество набранных очков при круговой системе игр. Победителем турнира стала команда Сборная,  на...
Власть
Работники КП «Благоустройство Кременчуга» следят за газонами вдоль городских дорог, создают новые клумбы и яркие живописные уголки там, где их никогда раньше не было. Например, вдоль дороги по улице Первомайской от перекрестка с улицей Небесной Сотни до остановки «Городской дворец культуры» была разбита красивая волнистая клумба. Кроме того, вдоль проспекта Свободы на участке от остановки «Горводоканал» до улицы Европейской также появилась огромное клумба,...
Общество
Ко Дню освобождения города от нацистских захватчиков в Кременчуге состоятся мемориальные мероприятия. 28 сентября в 8:00 представители городской власти и ветеранских организаций города возложат цветы к мемориальным и памятным местам, братским могилам воинов, погибших в годы Второй Мировой войны, а также выдающихся людей Кременчуга и воинов – участников АТО. В этот же день в 14:00 в коммунальном учреждении «Кременчугский областной госпиталь для ветеранов во...
Общество
18 сентября мотоциклисты Кременчуга провели свою традиционную ежегодную акцию – День памяти погибших мотоциклистов. Традиционное место проведения мероприятия – парк Приднепровский. Здесь ежегодно собираются сотни байкеров и их друзей, чтобы вспомнить тех, кто уже никогда не сядет на свой мотоцикл – тех, кто погиб на дороге. К кременчугским мотоциклистам присоединились их братья из других городов. После панихиды по погибшим мотоциклистам собравшиеся образов...