В Японії моляться за Україну

На адресу Посольства України в Японії лист з таким змістом:

"Доброго дня!
Майже щодня бачу новини про так звану "українську кризу" - російська пропаганда, брехня, нісенітниця, що поширюються Японією. 
Крім цього, є досить багато японців, які й досі вірять пропаганді щодо повернення північних територій.
Після закінчення університету, я декілька років служив в лавах ВМС сил самооборони Японії і тому я чітко відчуваю різницю військового потенціалу збройних сил України та Росії.
Але я хочу, щоб українці не падали духом! Саме у скрутні часи треба боротися до кінця. На мою думку, в цьому і є справжня сила! 
На кожному шляху є багато перешкод, але треба не опускаючи руки йти вперед. Переконаний, життєва сила - це не сила безперервного успіху, це сила, що допомагає долати невдачі та труднощі. Бог та Будда нарешті посміхнеться тим, хто бореться та страждає!
Я займаюся дзюдо і нещодавно отримав 3 дан чорного поясу. Для того, щоб з успіхом скласти випробування, я прийшов помолитися до буддійського храму Токудайдзі, що знаходиться у районі Тайто в Токіо. Одночасно я помолився за мир в Україні.
Надсилаю Вам два амулети: перший - допоможе перемогти; другий захистить від чорних сил та прокльонів. Обидва амулети були заговорені у храмі.
Наступного року я збираюсь розпочати вивчення української мови, а також відвідати Вашу країну для того, щоб дізнатися, яка вона є.
Я підтримую прагнення України якомога скоріше приєднатися до ЄС та стати чудовою країною!"

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов