Держреєстр інформує!

Згідно вимог Закону України “Про вибори народних депутатів України” та відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів, відділом Держреєстру Автозаводського району м. Кременчука у визначені законодавством терміни було забезпечено виготовлення двох екземплярів уточнених списків виборців для всіх 59 виборчих дільниць Автозаводського району (в/д №531040-531098) та спеціальної виборчої дільниці №531100, розташованої у Кременчуцькій виховній колонії.

23 жовтня 2014 року у приміщенні відділу ведення Державного реєстру виборців Автозаводського району м. Кременчука відбулась передача одного екземпляру уточнених списків виборців представникам дільничних виборчих комісій.

Відповідно до вимог діючого законодавства списки та запрошення отримували по 3 представники від кожної дільничної виборчої комісії, один із яких — голова, заступник голови або секретар комісії. Всі дільничні комісії отримали списки вчасно, про що було складено акти передачі у двох екземплярах для кожної виборчої дільниці.

 Безпосередньо, на виборчих дільницях уточнені списки наявні вже наступного дня після їх передачі дільничним виборчим комісіям — 24 жовтня 2014 року.

Шановні виборці, акцентуємо Вашу увагу!

              Жодних змін до уточнених виборчих списків, окрім включення виборців за рішенням суду та виключення за повідомленням відділу Держреєстру (в разі виявлення кратного включення), не вноситься, а у день голосування 26 жовтня 2014 року зміни вносяться виключно на підставі рішення суду. Допускаються лише виправлення неточностей та технічних описок  відносно неправильного  написання прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання — в разі якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування. Такі виправлення можуть бути внесені у день голосування головою або секретарем дільничної виборчої комісії та засвідчені їх підписами.

Розбіжності у виборчій адресі виборця в уточненому списку виборців та паспорті громадянина України щодо найменування вулиці (проспекту, бульвару, площі, провулка, кварталу тощо) або номера будинку в разі, якщо такі розбіжності стосуються тієї самої вулиці чи того самого будинку та пов’язані з перейменуванням вулиці, зміною нумерації існуючого будинку, не можуть бути підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня такому виборцю та не потребують внесення змін до списку виборців.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
30 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов