Скаргу звинуваченого у вбивстві мера Кременчука суд відклав четвертий раз підряд

Скаргу звинуваченого у вбивстві мера Кременчука суд відклав четвертий раз підряд

Сьогодні, 2 грудня, мало відбутися засідання Апеляційного суду Полтавської області за   скаргою Олександра Мельника, директора приватної телекомпанії «Візит» Кременчука, на його тримання під вартою.  Але судове засідання знову перенесено на невизначений час через хворобу судді… 

Олександр Мельник, власник кременчуцької приватної телекомпанії, якого прокуратура звинувачує в подвійному вбивстві, не визнає своєї вини і просить суд змінити міру запобіжного заходу з тримання під вартою на іншу, не пов’язану з обмеженням волі. Справу мала розглядати колегія Апеляційного суду Полтавської області.

«Судове засідання було призначено на 10-ту ранку, - розповів Олександр Дроздов, харківський адвокат О.Мельника, однак, засідання так і не розпочалося. О 10.30 секретар суду повідомив: захворів суддя Валентин Томилко, що мав головувати на засіданні… А через півгодини конвой доставив нам підзахисного… Не зрозуміло, чи хвороба судді дійсно була такою раптовою, що навіть не повідомили конвой, чи нас хочуть у цьому переконати».   

Адвокат зауважує: апеляційний суд уже місяць не може розглянути скаргу Олександра Мельника. Засідання відкладається четвертий раз підряд. (Щоправда, один раз його відклали на прохання самих адвокатів, які повинні бути брати участь у з’їзді суддів).

З моменту затримання Олександра Мельника минуло три місяці. Кременчуцький адвокат підозрюваного Руслан Лазоренко стверджує: у слідства немає жодного доказу про причетність Олександра Мельника до скоєнні злочину. «Накидали папірців – огляд місця події, експертизи, попередні опитування  свідків. Але жодного прямого доказу про те, що О.Мельник міг скоїти ці вбивства немає», твердить Руслан Лазоренко.

Натомість він дивується позиції прокуратури області: «Не встиг ще апеляційний суд прийняти рішення за нашою скаргою, як обласна прокуратура звертається до Октябрського райсуду за подовженням строку перебування під вартою для О.Мельника аж до шести місяців, тобто до середини лютого. Уже й засідання вчора намагалися провести… То, виходить, прокуратурі  заздалегідь відомо, що апеляційний суд має нам відмовити?»

Як відомо, днями прокурор Полтавської  області Ян Стрелюк заявив, що розслідування вбивств мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського районного суду Кременчука Олександра Лободенко затягується через необхідність проведення додаткових експертиз за клопотанням потерпілих. Прокурор області зауважив, що сподівався на закінчення розслідування до кінця листопада.

Раніше Октябрський райсуд Полтави виніс постанову про продовження терміну перебування Олександра Мельника під вартою до 3 січня. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов