Інформація для переселенців: у Кременчуці тепер є представник Благодійної організації «Світло надії»

В рамках програми розвитку ООН в Україні «Сприяння відновленню життєдіяльності вимушено переміщених осіб» за Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді закріплений кейс–менеджер Благодійної організації «Світло надії».

Основними завданнями кейс-менеджера є допомога вимушено переміщеним особам з Луганської, Донецької областей та АР Крим, шляхом оцінки, планування, допомоги і підтримки в здобутті послуг, відповідних потребам особи, здійснюваний за допомогою спілкування і пошуку доступних ресурсів для досягнення якісних і рентабельних результатів.

Якщо Ваша родина опинилась в складних життєвих обставинах пов’язаних з вимушеним переміщенням із Луганської, Донецької областей та АР Крим і потребує допомоги, Ви можете звернутись до кейс-менеджера БО «Світло надії», послуги безкоштовні.

Запрошуємо до співпраці громадські, волонтерські організації, що надають допомогу вимушено переміщеним особам. Разом ми зможемо досягнути спільної мети.

Звернутись за допомогою можна за адресою: м. Кременчук, вул. Радянська 15/4, каб. № 6, КМЦСССДМ.

Кейс-менеджер: Іванченко Марія Андріївна.

Тел.: 0932640816. e-mail: maria_ivanchenko@bk.ru

Графік роботи:

Пн. - Чт. – 8:00 до 17:15

Пт. - 8:00 до 16:00

Обідня перерва – 12:00- 12:45

Вихідні: Сб, Нд.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов