Кременчуцька філія ПАТ «Полтаваобленерго» розробила графіки аварійних відключень електроенергії

У зв`язку з недостатньою ефективністю введення графіків обмеження та аварійних відключень споживачів по місту Кременчуку, затверджених у серпні 2014 року, Кременчуцькою філією ПАТ «Полтаваобленерго» розроблені нові графіки аварійних відключень.

Відключення електроенергії будуть проводитися  по розпорядженню Головного диспетчера  Північної енергосистеми, без додаткового попередження споживачів, для запобігання виникнення  системних аварій та збереження генеруючих потужностей. Термін відключення – дві - три години.

При введенні в дію з шостої  по десяту  черги Графіку Аварійних Відключень, будуть знеструмлені  наступні трансформаторні підстанції  та  будинки наступних вулиць м. Кременчука: 

№ трансформаторної підстанції

Черга графіку ГАВ, підстанція, на якій проводиться відключення

Перелік вулиць, де відбудуться перерви в електропостачанні споживачів

ТП-33,

ТП-102,

ТП-221,

ТП-263

Черга №6

ПС «Занасыпь»

Ком.№1

«ТП33/ТП102»

вул.Багратіона буд.№ 1-26,вул.Богуна буд.№ 1-12,тупік М.Кохнівський буд.№ 2-23,

вул. Суворова буд.№ 3-92,вул.Якіра буд.№ 4-12,пров.1-й Деповський буд.№ 1,16.

вул.Сурікова буд.№ 2-36,вул.Рєпіна буд.№ 2-20,вул.Пар.Комуни буд.№ 2-20.

вул.Левітана буд.№ 3-21,вул.Господарська буд.№ 1-38, вул.Попова буд.№

 1-12, пров.Господарський буд.№ 3-10, вул.Нижня буд.№ 1-28,

 вул.Дружинницька буд.№ 3-33.

ТП-212 (ЮЖД);

ТП-144,

ТП-243 Т-1,

ТП123,

ТП-226, ТП-227, ТП-228,

ТП-229,

ТП-17,

ТП-78,

ТП-302 Т-1,

ТП-230 Т-1, ТП-220 Т-1,

ТП-224 Т-1,

ТП-171 Т-1,

ТП-163,

ТП-307,

ТП-324,

ТП326

Черга №6

ПС «Занасыпь»

Ком.№22

«РП11 к-1»

вул.К.Карого 2-60, вул.Кохнівська 21-62, пров.Бахмачський 4-15 ,

вул.Салганна 3-63, пров. Межевий 2-26,

Магазин «Амстор» ввод №1,

 вул..50 років СРСР 1-55, вул..Басейна 7-46а

Насосні, Автоколона 3,автобаза 4.

Д/С 60

вул.Ярмаркова буд.№  2-20,вул.Кронштадська буд.№ 1-29,вул.Ново-Іванівська

 буд.№ 1-38, пров.Ново-Іванівський буд.№ 1/3-21,вул.Силікатна буд.№ 1/19-16,

пров.Силікатний буд.№ 2-17, вул.Деповська буд.№ 2-100.

пров.Столярный 1-57,вул.Воєнна 137-23, вул.Деповська 56 – 94,

вул.М.Кучми 43 -92 , пров. Тихий , вул..Редутна 41-94, пров. Редутний 10-29,

вул.М.Говорова21-72, вул..Піонерська 32-79, вул..Басейна 32/74-58, пров.Басейний,

вул..Новоіванівська 2/25, пров.М.Говорова  , пров.Воєнний,

Школа 16 ,  ДС ЮЖД ,

Насосная СП-10 ,АТС к-2.

вул.М.Кучми буд.№ 1-46, вул.Редутна буд.№ 27-37, вул.Фурштадська буд.№ 1-19,

пров.Столярний буд.№ 47-57, тупік Деповський , 

відділ охорони, Фильмобаза , Склад"Виго",  Міліція.       

Власівка:

ТП-801, ТП-840, ТП-842, ТП-804, ТП-806 Т-1, ТП-843, ТП-805,

ТП-841

Черга №6

ПС «Власовка»

Ком.31

«ТП-840»

Вул. Висоцького буд.3-7; вул..Східна, буд.4-6;  вул.. Молодіжна буд.№17-45,

Дитячий центр, кафе, житл. Масив «Сонячний»;

СП №4, СП №5, котельня ввод №1,

Інтернат для людей похилого віку.

Споживачі

В.Кахновської філії

Черга №6

ПС «КС-Кременчуг»

Ком.7 «МТФ»

ТП-555,

ТП-541,

ТП-515,

ТП-532,

ТП-543

Черга №6

Мережі ТЕЦ КВСЗ

Ком.12 «РП-10 к-1»

вул.Манагарова 14-16а, вул.Космична 1-20, вул.Республіканська буд.№ 65-73,

Дясли 45;

ДС 12,72,75

Кинотеатр "Юбилейный"

 вул.Республиканська 95,140-144 , пров.Дніпропетровський , пров.Дачний

вул..Дніпровська1/7-8/2          

Садки: вул..Щорса 2-34, пров.Грушевий , вул..Перекопська,

пров.Перекопський,1-й тупік Перекопський,2-й тупік Перекопський,,вул..Озерна, пров.Озерний, 2-й та 3-й тупік Озерний, вул..Червоноградська 28-72,72а;

вул.Садківська, пров.Садківський,

пров.Каменогірський,тупік Озерний,.            

пров.Лютневий, пров.Технічний, пров.І.Франко,                                            

ТП-302 Т-2,

ТП-230 Т-2, ТП-220 Т-2,

ТП-224 Т-2,

ТП-301,

ТП-212 ввод2 (южд),

ТП-316,

ТП-28,

ТП152 Т-2,

ТП-238,

ТП-16,

ТП-243 ввод2.

Черга №6

ПС «Занасыпь»

Ком.№13

«РП11 к-2»

Насосная

вул.М.Говорова21-72, вул..Піонерська 32-79, вул..Басейна 32/74-58, пров.Басейний,

вул..Новоіванівська 2/25, пров.М.Говорова  , пров.Воєнний, вул..Воєнна21,23

Школа 16 ,  ДС ЮЖД

 Вул.. 50 років СРСР 35,39

Вул.Житлобудівна буд.№5-25,пров.Житлобудівний буд.№ 2-14,проїзд Житлобудівний буд.№ 5-20,

вул.Вагонна буд.№ 10-32,вул.Кохнівська буд.№ 65-108,пров.Деповський буд.№ 1-16.

вул.Паркова буд.№  217-16, пров.Колгоспний буд.№ 1-25, пров.Залізничний буд. № 2/12-25, вул..Ново-Межева буд.№ 12-14, вул..Локомотивна буд.№ 39-44.

 Вул..Леонова буд.№ 5-52, пров.Фруктовий буд.№ 3-12,тупік Фруктовий буд.№ 3-7, вул.Межева буд.№ 1420.

Власівка:

ТП-838, ТП-839, ТП-842, ТП-806 Т-2.

Черга №6

ПС «Власовка»

Ком.10

«ТП-839»

Вул. Лівобережна , буд.№1 -12, вул.. Молодіжна буд.№1-16,

Музична школа, Середня школа, Палац культури, Вузол зв`язку,

Банк, Ресторан, пос. Сосновий, в/ч «Перевал», магазин.

СП №3, котельня ввод №2.

ТП-31,

ТП-59,

ТП-38,

ТП-10,

ТП-74,

ТП-175 Т-1,

ТП-11,

ТП-232,

ТП-72,

ТП-129,

ТП-6 Т-1

Черга №7

ПС «Крем.-Город»

Ком.6

«ТП-145/РП-6 к-1»

ДС 8 , Д/с 31, Д/С 28,Д/С11

вул.Леніна 4/28-30,вул.Шевченка 24/43-38, вул.Першотравнева 15/1 - 45

ООО Арис торг.центр Пролетарская 9 - 17а, вул.Гагаріна 27/4, Б-р Пушкина 7-25

вул.Пролетарська 10,10б,11,12,8/3, вул.Воровського 15,-25,вул.К.Маркса 624,4,

«Віком»

Пелікан,Алмаз, Мега-інвест, Казіно,

РБК Кремремпуть

МТ-банк

ЧП Розгалев

ЧП Тітова м-н «Цветы»

ринок,маг.,лотки.

ЧП Пушкарь,ТОВ Паладіум,

Горсвет,Банк Надра,гаражі

Школа 10, Спортшкола 2

ЧП Кульчитська

 м-н ЧП Варава

Промінвестбанк.

Майстерні.

Бойлерна

 Дом торговлі (прибудова)

ЧП Франчук

Магазин "Славутич".

промкомбинат.

Глазной центр

ЧП Понежа магазин   

бойлерна 117

вул.Радянська 2-12

 Синагога

 Арника,ОСББ Пушкина 17а

 вул.Перемоги 3а-24/2.

 Насосна.

Школа 4

Укрсіббанк

Бойлерна к-1,вул.Ген.Жадова 1а-10

Пров.Почтовий

банк «Фінанси та кредит»

РЩ площадь

 Госбанк,

Міськвиконком к-1

Насосна.              

ТП-37 Т-1,

ТП-90,

ТП-41 Т-1,

ТП-2,

ТП-186,

ТП-3,

 ТП-25,

ТП-7,

ТП-62,

ТП-204,

ТП-49А,

ТП-4,

ТП-137, ТП-1,

ТП-158, ТП-29

Черга №7

ПС «Крем.-Город»

Ком21

«РП-1  к-1»

вул.Цюрупи буд.№ 19-25,вул.Бутиріна буд.№ 40-46,вул.Горького буд.№ 3/27.

вул.К.Маркса 11/39- 34,   вул.Бутиріна 22/35-30, вул.Пушкіна 282 (міліція),

вул.29 вересня 8-18 ,18а,51,, вул.Леніна 15/42 - 40/2.,, вул..Гагаріна 16 – 34/32

вул.Шевченка буд.№ 41,45/14,вул.Цюрупи буд.№ 6/20-17/48, вул.Радянська 7/38-54

вул..Пролетарська 23/8 - 51 к , Першотравнева 4910,51,55, вул.Жовтнева 31.

вул.Халаменюка 4 -8,готель, Автозаправочна станція,стадіон.

РСУ,  Баня, Майстерні ЖЕУ 2

СП-8 , бойлерна, СП-2,насосна.

Налогова інспекція

Д/С 35, ДС 29,   ДС 12

Школа 11, школа №14

Кіоски по вул.Халаменюка р-н ЖД вокзалу.

 ДК «Дормаш»

 ЖД переїзд світлофор.

 к-р "Довженко"

Милиция,пр.пункт,

Суд (Школа 13)

 вул.Чапаєва 2/8-55,вул.Красіна буд.№ 21-66, вул.1905 р.буд.№ 5/66-40,

кожвендиспансер-полікліника,

гаражі,кіоск.

ТП-44а

Черга №7

ПС «Крем.-Город»

Ком.28

«ТП-44а»

пров.Фруктовий буд.№ 24-32,вул.Колонтай буд.№ 2-34,

вул.Паркова буд.№ 4-8,

проїзд Парковий буд.№ 4-8,

вул.Новомежева буд.№ 3-6.    

ТП-643, ТП-644, ТП-645,

Черга №7

ПС «В.Кахновка»

Ком.26

«ТП-643»

Школа 31 ,

 вул.60 років СРСР 1-17, вул..50 років Жовтня 66-76,78/19,

 Д/С 50 К-1,К-2.

 СП-19,  Насосна, Бойлерна

 Кафе .("Пирожковое").

ТП-631, ТП-650, ТП-637, ТП-638, ТП-668,

ТП-692, ТП-618, ТП-605, ТП-633, ТП-600, ТП-627, ТП-626, ТП-704,

Черга №7

ПС «В.Кахновка»

Ком.12

«РП-8 к-2»

вул.Рокосовського буд.№ 15-74,пров.Рокосовського буд.№ 1-36,

Спорткомплекс, Теплопункт ,

Дворец ,  Спортзал, Басейн, Готель.

вул.Г.Сталинграду 5,17,9,10,11,13 .

Бойлерні.

вул.50 років Жовтня 20 - 58

Насосна.

Відділення зв`язку, магазин

Кондитерський цех .

вул.Молодіжна 23 - 37,

 вул.Карнаухова 12– 20, гуртожитки

ДС 48.Магазин 114.

Мастерские ГПТУ-11 к-1,к-2.

Школа 17  

Теплопункт

ТП-621, ТП-667, ТП-659, ТП-630, ТП-648, ТП-654, ТП-713, Ч.Знаменка,

ТП-658, ТП-657, ТП-688,

ТП-656

Черга №7

ПС «В.Кахновка»

Ком.2

«ТП621-ТП-659»

вул.Р.Армії 69-134, пров.Делегатські 3-12.

пров.Ровенський 4-44, пров.В.Кахновський 1-17, вул.Петровського 16- 223,

вул.В.Кохнівська 3-21, пров.Індустриальний 1/4-99,

вул.Індустриальна 3-145, вул.Ціолковського 56/2-204,

2-й, 3-й, 5-й та 6-й пров.Індустріальний , с.Краснознаменка 1,3,7

1-й,2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й пров.Індустріальний

вул.Нижньовартівська 6,23.

вул.Рокосовського 1-304, ДС 81, СП , КНС-21 , Бойлерна.

пр-д Сонячний  3-120, т-к Сонячний  21-45,                 

вул.Ковальова 46-77, пров.Прибрєжниый 3-7, вул.Мєчнікова 1-10.

Пекарня  ул.Циолковского 3Б

ТП-710,

ТП-664, ТП-642, ТП-660,

ТП-661, ТП-694, ТП-635,

ТП-677, ТП651,

 ТП-675, ТП-678,

ТП-691, ТП-690, ТП-670, ТП-612, ТП-672, ТП-671, ТП-699, ТП-682,

ТП-697, ТП-698,

Черга №8

ПС «В.Кахновка»

Ком.10

«РП-17 к-2»

вул.50 років Жовтня 59,612, 63

вул.В.Інтернаціоналістів 2-12 , 16а (Проминвестбанк) ,

 підкачка, вул.Тельмана 46-66 , кварт.287 д.1

Магазин ОРПК ,  Магазин 116.

Автостоянка.

Школа 12  

вул.60 років СРСР 1а ,

 Бойлерная к-1,к-2.

вул.М.Жукова 3-132, вул.П.Ангеліної 4-36, пров.Карбишева 4,6, пров Жукова 3-6

СКЗ-1.2 Нова Холдинг

Вул..Ракитнянська 3-37, 

пр-кт Полтавский связисты,школа №24,маст.школы,15-106,

цех безалкогольных напитков, ателье,магазин, осв.жд  остан.,столярн.маст.

вул.Д.Ібаррурі 4-25, пров.Яснополянський 34-47

пер.Гурамишвили ясли-сад,цех связи,27-е отд.связи,гараж, 4,2.

вул.Р.Армії 3-2624, т-к Айвазовського 1-12, вул.Орджонікідзе 1128-78.

Районний вузол зв`язку.("9"),  Котельня .

ТП701, ТП702

Черга №8

ПС «В.Кахновка»

Ком.14

«ТП-701»

ТП-575, ТП-538, ТП-540, ТП-539, ТП-554, ТП-576, ТП-530, ТП-567

Черга №8

ПС «Крюков»

Ком.36 «РП9 к-2»

пр-д Одеський 4-36, вул.Блюхера 2,3, пров.Єсєніна 1-20,

пров.Одеський 4-28,3, вул.Кавказьська 1-59, вул.Крупської 44-189,

вул.Гірська 3-7, пр-д Петька 4-49, пр-д Корабліної 4-50,

пр-д Турубари 4-19, вул.Тімірязєва 1-31,

пров.Самойловський 26-93, пров.Космічний 4-19.

Вул..Дзержинського 21-3320, вул.Р.Міліції 3-38,

пров.Автобусний 1-36, вул.Мєндєлєєва 1820 -24,

пров.Вагонобудівний 1/9-32, пров.Островського 15-37,

вул.Ленінградська 1-46,  вул.Островського 3-10,

вул.Черноморська 4-3435, пров.Патаржинського 1-12.

вул.Космонавтів 219-4828, пров.Грузинський 11-27,

пр-д Заводський 7-16, вул.Заводська 1-131, пров.Чечелівський 2-41,

вул.Чечелівська 2-4643.                

ТП-533, ТП-534,

ТП-536, ТП-557,

Черга №8

ПС«Крюков»

Ком.32 «РП15 к-2»

Вул.Л.Дніпрова 54-84,   Бойлерная № 94 ,

ДС 59 , Школа 6 ,АТС,

вул.Д.Бєдного 35 , вул..Червоноармійська 16а, пров.Алексєєва 13-211.

вул.Манагарова 4,15,19, вул.Новочервоноармійська 31.

ЮЖД,

ТП-502, ТП-513, ТП-514, ТП-599, ТП-531, ТП-509, ТП-529,

ТП-507,

ТП-500,

ТП-563,

ТП-519,

ТП-593,

ТП-597,

ТП-535,

ТП-501,

ТП-596,

ТП-525,

ТП-566

Черга №8

ПС«Крюков»

Ком.44 «РП5 к-2»

вул.Приходько 19-107,вул.Чорноморська буд.№ 15-64,вул.Кіровоградська буд.№ 11-46,вул.Космонавтів буд.№39-76,вул.Кавалерійська буд.№ 3-49,вул.Дзержинського буд.№ 32-64, пров. Чигиринський,пров.Бородинський.

   АТС, Котельні,насосні.

вул.Александрійська 2-89, вул.Самойлова  26,-36/20., вул..Чичеріна

пров.Промисловий 6/37.,пров.Шкільний 10-22.

Банк "Аваль"

вул.Сербіченко 5-37, вул.Кузнєчна 3-13, вул.. Кучерова 2

Психонервологический дисппансер

Технікум, общежитие,            

Школа 23.

вул.Верхнєднєпровська 37-47, вул.О.Вишни , вул.М.Кузнєцова

 пров.Транспортний  ,вул.Котлова 47,45,432,411.

школа 7 интернат вспомагательная.

Институт РОВД.

Майстерні.

вул.Макаренка буд.№ 1-103,пров.Літературний буд.№ 11,вул.Л.Дніпрова буд.№ 1

вул.Кузнєчна 26-,37, вул.Калініна 21,23,25,31,33,26,28,30.

вул.Л.Днєпрова 3-14, пров. Ракітіна, вул.. Лінійна, пров.Кучерова, пров.Топольовий

психдиспансер.

вул.Л.Дніпрова буд.№ 15-34,вул.Р.Люксембург буд.№3-32,пров.Р.Люксембург, вул.Р.Люксембург буд.№31-56,пров.Докучаєва буд.№ 21-25,

проїзд Старицького буд.№ 14-16, вул.Художня буд.№ 1-10,вул.Революціонерів буд.№ 1-6,пров.Мирний,пров.Докучаєва ,вул.Художня,пров.Яблуневий,

проїзд Старицького,пров.Художній .

   СП 2.

ТП-58,

ТП-155,

ТП-179,

ТП-39,

ТП-180,

ТП-181,

ТП-125 Т-2,

ТП-98,

ТП-209,

ТП-165,

ТП-85,

ТП-141,

Черга №8

ПС «Занасыпь»

Ком.16

«РП-3 к-2»

Гор.газ.

Пров. Г. Бреста буд.№ 20-107, вул..60 років Жовтня буд.№ 25-54,

 вул.Щорса буд.№ 70-76

школа 5

Насосні, бойлерні

"Укрінбанк".

ДС 68, Д/С 57,

Б-р Автокразівський – буд.№ 7-83

Автостоянка.

 ЧП Шудря (бывш.ДС 53)

ПНС подкачка хол.воды Водоканала.

 ОСББ "Фортуна-Дом" ,

ул.60 лет Октября буд.№ 38а (общежитие мед.училища)

Стадион.

ДК «КрАЗ»

.

ТП-533, ТП-534,

ТП-536, ТП-517,

ТП-556,

ТП581

Черга №8

ПС«Крюков»

Ком.16 «РП15 к-1»

вул.Л.Дніпрова 54 – 84, вул..Д.Бєдного 35

Бойлерна № 94 ,№74

ДС 59

Школа 6

пров.Алексєєва буд.№ 13-211., вул.Червоноармійська 1 буд.№ 6а.

ул.Л.Днепрова буд.№ 66.      (набережная Л.Днепрова)

АТС , Магазин, столова,вул.Манагарова буд.№ 1,11,13,  пров..Зірковий буд.№ 5 – 9,

Поліклініка №2.

пров.Дружби буд.№ 2,3,5,7., вул.М.Тореза буд.№ 4-24,вул.Тупікова буд.№ 14,16,9.

вул.П.Тольяті буд.№ 3-44,маг, вул.Р.Люксембург буд.№ 51-123

вул.Віноградна буд.№ 50,52,54,39, вул.Єгорова буд.№ 8-20,вул.Республіканська буд.№ 23-94.

ТП-143,

ТП-19,

ТП-236,

ТП-337.

Черга №9

ПС «Занасыпь»

Ком.9

 «ТП-143»

вул.Левітана буд.№ 23 -64, вул.Попова буд.№ 155-60,  вул.Шишкіна буд.№ 1-63,

пров.Господарський буд.№ 7,12, проїзд Мічурина буд.№ 5-91, пр-д Зерновий буд.№ 4-87,

вул.Саксаганського 29-31,вул.Репіна 928- 86,пров.Чехова 3-822,

вул.Чехова 113-54.

 Школа 3 к-1,к-2, Котельня, ДС 24,  Скважина.

вул.Парижської коммуни буд.№ 24-58.

Атокооператив "Лесной".

СП-22 Водоканала.

Бойлерная, 

 ДС 76, ДС 77 .

ТП-663,

ТП-697,

ТП-698,

ТП-681,

ТП-661,

ТП-662,

ТП-710 ввод №1

Черга №9

ПС «В.Кахновка»

Ком.16

«РП-17 к-1»

вул.Комінтерна:  буд.№  5- 39,  кв.287 буд.№ 1, 14,16 (а,б,в),

Аеродром льотного коледжу.

вул.60 років СРСР 1а ,

вул.В.Інтернаціоналістів буд.№ 1-22,

Бойлерная ,

вул.Тельмана буд.№ 72,   "Лада"  гаражний кооператив.

ТП-249,

ТП-669,

ТП-66,

ТП-164 Т-1,

ТП-159,

ТП-91,

ТП-32,

ТП-47,

ТП-173,

ТП-687,

ТП-619,

ТП-679,

ТП-604,

ТП-693

Черга №9

ПС «Занасыпь»

Ком.25

«РП12 к-1»

Медучилище.

Хоз.корпус (дитяча лікарня), Пищеблок (дитяча лікарня) ,

вул.Зої Космодемьянської буд.№ 1-6,вул.Л.Чайкіної буд.№ 19-29,пров.Л.Чайкіної

буд.№ 1-15,пров.Вишневий буд.№ 27-36, пров.Партизанський буд.№ 2-10, вул.Гастелло буд.№ 1-3.

вул.Кагамликська буд.№ 59-70,вул.Зарічна буд.№ 12-18,вул.Чкалова буд.№ 146-195,

вул.Залізнична буд.№ 59-67,пров.Токарний буд.№ 3-26.

Педучилище ,

СП-6

 ДС. 

вул.Чкалова буд.№ 164-265,вул.Кагамликська буд.№ 69-81,

вул.Залізнична буд.№ 69-85,пров.Вишневий буд.№ 1-25

пров.Бабушкіна буд.№ 3-20,пров.Постишева буд.№ 1-13.

т-к Проточний 3,4,6, пров.Сінний, пров.Совгоспний

Д/С 67

пров.Партизанський буд.№ 12-21,вул.Л.Чайкіної буд.№ 2-17,пров.Постишева

буд.№ 2-25, пров.Бабушкіна буд.№ 17,22,вул.Московська буд.№ 6.                

Котельна, Школа 21

 ВЧ

Автозаправочная

вул.Чайковського 24в, пекарня

 вул.Аврори буд.№ 2-24,пров.Аврори буд.№ 3-10.

вул.Будёного буд.№ 2-20,вул.Шмідта буд.№ 4-64,вул.Хімічна буд.№ 8-83,тупік Бажана буд.№ 2-14,вул.Ракетна буд.№ 1-16,вул.Ворошилова буд.№ 1-57

вул.О.Дундича буд.№ 1-56,вул.Соснівська буд.№ 4-49,

вул.Ульянова буд.№ 3-37,вул.Аврори буд.№ 2-46,

 вул.Кропівницького буд.№ 2-66,

вул.Газопровідна буд.№ 1-34,

тупік  Глобинський буд.№ 4-41.

ТП-504, ТП-539, ТП-560, ТП-503,

ЮЖД

Черга №9

ПС«Крюков»

Ком.39 «РП9 к-1»

Приходька буд.№ 112-128,вул.Менделєєва буд.№ 6-16,вул.Р.Зорге буд.№ 1-17,

вул.Дзержинського буд.№ 3-28,вул.Ростовська буд.№ 5-42,вул.3-х Космонавтів буд.№

89-91,пров.Кленовий буд.№ 2-22.

пров.Самойлівський буд.№ 2-93,пров.Космічний буд.№ 3-19,вул.Дзержинського буд.№

21-33,вул.Р.Міліції буд.№ 3-38,пров.Автобусний буд.№ 1-36,пров.Островського буд.№

6-37,вул.Ленінградська буд.№ 1-46,пров.Вагонобудівний буд.№ 1-22,вул.Космонавтів

буд.№ 21-48.

туп.Самойлівський 2-6, проїзд Самойлівський 2-17

 вул.Чичеріна 1/5-18,, пров.Дзержинского буд.№ 2,5,4, вул.Дзержинского буд.№ 18-42

вул..Р. Міліцииії буд.№ 3,5,7,2,2а,пров.Космічнийбуд.№ 1/25-14,

вул.Чічерина буд.№ 1-48              

вул.Космонавтів буд.№ 47-86,пров.Кіровоградська буд.№ 2-45,вул.Котлова буд.№

51-84,вул.Сербіченка буд.№ 45-67, пров.Лазо буд.№ 1-20,пров.Фрунзе буд.№ 3-24.              

ТП-130, ТП-132, ТП-195, ТП-153, ТП-189, ТП-235.

ТП-193, ТП-252, ТП-251, ТП-172, ТП-140,

ТП-128, ТП-156, ТП-199,

Черга №10

ПС «Крем.-Город»

Ком21

«РП-7 к-2»

Дитячий садок № 20, школа № 25,№ 28,Виконком Автозав.райради м.Кременчука,

Лікарня відновного лікування пров.Л.Толстого 1а,санаторій «Укртатнафта» вул.

Чайкіної 17,Тягова п/ст. ТП-193 Тролейбусного управління,вул.Гвардійська 4,6,8,12,

,Дніпропетровський університет,вул.Г.Родімцева 3,5,9,35/1,вул.Гвардійська 2,5,9,

вул.60 років Жовтня 75,77,122/42,124,132/2, пров.Гвардійський 4,6,8,

пров.Толстого 32,34,36,38,вул. Московська буд.№ 23-41,вул. Гвардійська 14а-25,

«Укртелеком» АТС-5 вул Московська 12,вул. Київська 44-63,пров. Кошевого

5,7,9,11,14,16

ТП-89,

ТП-81,

ТП-154, ТП-180, ТП-181, ТП-179

Черга №10

ПС «Крем.-Город»

Ком31

«РП-19 к-1»

Дитячий садок № 70,№ 78,школа № 30, вул. Миру 3-37,вул. Московська 3-55,пров.

Г.Бресту 79-101,бульвар АвтоКрАЗівський 24,61,79-83.

ТП-261, ТП-50, ТП50Б,

ТП-196. ТП-107. ТП-106, ТП-203, ТП-52,

ТП-237, ТП-237А, ТП-30,

ТП-258, ТП-262, ТП-259, ТП-109, ТП-121, ТП-210, ТП-117, ТП-108, ТП-254, ТП-150, ТП16с,

ТП-126с

ТП-148, ТП-18,

ТП-46,

ТП-12,

ТП-55

Черга №10

ПС «Крем.-Город»

Ком.1

«РП-2 к-1»

Школа № 2,Хлібзавод №1, ДРУВР насосна ТП-106вул.Б.Хмельницького 1а,

вул. 1905 р. 1,1а,3,3в вул. Красіна 1,

вул.Б.Хмельницького 9-78,вул.Недогарська 27-39,проїзд Річний буд.№4-14

ПП «Єко-єнерго»,

ПП «Романтика»,

ПП «Вектра-плюс»,

Хлібозавод 1,

Вул.. Затонна буд.№12-36, пров.Затонный буд.№1-11,  пр-д Річний буд.№4-1429,

 пров.Річний буд.№3-7, пров.Набережний буд.№4-937, пров.Водний буд.№4-743,

вул.Недогарська буд.№3-39, пров.Недогарський буд.№ 4-16,

вул.Б.Хмельницкого буд.№ 11 – 210/2, пров.б.Хмельницького буд.№ 3-10,

Школа 2.

вул.Тракторна буд.№ 3-9,вул.8 Березня  буд.№ 7-9,

вул.Нова буд.№ 15-27.

Морский клуб,майстерні.

Котельня,  Стекольний цех.

вул.Шевченка  буд.№ 118-148, насосна станція, пров.М.Раскової буд.№ 4-118

пров.М.Расковой буд.№ 4-120,сарай,гараж,маг.

вул.Щербакова буд.№ 3-93, вул.Проектна буд.№ 4-35.вул.Сєдова буд.№ 25-49,

 пров.Сєдова буд.№ 8-67, пров.Нечая буд.№ 3- 4838,пров.Пирогова буд.№ 1/13-8,

вул..Бригадна буд.№ 3/3- 58, пров.Бригадний буд.№ 2/20 – 42/26, т-к Бригадний,

проїзд Зв’язковий буд.№ 3-7/27,туп. Зв’язковий буд.№ 4, пров. Зв’язковий буд.№ 2/4 -28.

пров.Резервний буд.№ 9,-19,вул.Цимлянська буд.№ 14,

вул..Кооперативна буд.№ 52/3-131/27, пров.Кооперативний буд.№ 37,35а,354,магазин.,

 пров.Бакінський буд.№ 5/7 – 52/3,

пров.Західний буд.№ 3-16/10, проїзд Липневий буд.№ 7-30,

пров.Градижський буд.№ 8/8-55/15, вул..Короленко буд.№ 3-31/1,

пров.Червонопрапорний буд.№ 4-7, вул..Червонопрапорна буд.№ 2-70,

пр-д Громадянський буд.№ 3-17,пров..Дачний буд.№ 3-11,магазин,

проїзд Дачний буд.№ 3-15, вул.Цимлянська буд.№ 2-27,

пров.Центральний буд.№ 31-14, пров.Зелений буд.№ 3/17,

вул.. Лугова буд.№ 1-23, вул.Каховська буд.№ 26/72,

«Дока-хліб»

2-й пров Весняний буд.№ 2-13,вул.Весняна буд.№ 3-19/5 ,1-й пров.Весняний,

пр.-д Весняний,Вул..Громадянська 5834.

Вул..Жовтнева (Кривуші)  буд.№ 1-19.

с.Кривуши по вул.Б.Хмельницького 2а,4,6.

вул.Пугачова буд.№ 1-52/130, промбаза, пр-д Кільцевий 1,3,пров.Пугачова буд.№ 2-10,

 т-к Пугачова , 2-й пр-д Макаренко буд.№ 9-56,

вул.Кільцева буд.№ 1/204- 26, вул.Зелена буд.№ 1-22, вул.Пирогова буд.№ 1/192 – 34/125,

 вул.Ботанічна буд.№2-34,вул.Лісова буд.№3-15, пр-д Макаренко , пров.Кооперативний ,

 пров.Щемилівський буд.№ 5-28,

вул.Ревенко  буд.№11-4815котельня, кіоск, гараж, 12(детсад 14) ,церковь, 

ТП-106 - ТОВ "Приднiпровська Регiональна Група"

вул.Кривушанська буд.№1-25/7, пров.8 Березнябуд.№2-47,

вул.Ромодановська буд.№1-9,вул.Новоселівськабуд.№1-38 , пров.Новий буд.№1-18,

вул.8 Березня буд.№16-47, пров. Прорізний буд.№2-37.

вул.Пролетарська буд.№71-109.

вул.Шевченка буд.№ 76-101,вул.Ткаченка буд.№ 10-73, пров.Ткаченка буд.№ 3-15,

вул.Приреченська буд.№ 32-34,

вул.Гаєвського буд.№ 10-42,вул.8-го Березня буд.№52-70,вул.Махоркова буд.№9-24,

 вул.Шевченка буд.№ 92-119, пров.М.Раскової буд.№ 3-26,

60 років Жовтня  буд.№46, РММ.

Д/с № 27,ЮЖД світлофор, Д/с № 43, Бойлерна

40 років Жовтня буд.№13,15/50,

Сумська буд.№46,48.

ТП-191,

ТП-36,

ТП-7,

ТП-25,

ТП-62.

ТП-204.

ТП-196.

ТП-3,

ТП-49

Черга №10

ПС «Крем.-Город»

Ком.11

«РП-2 к-2»

Ф-ка рем. взуття, котельня, профілакторій, ПП «Іртиш»,

ТП-36-«Джей Ті Інтернешнл Україна»,

вул.Чапаєва буд.№2/8 - 37, вул.29  Вересня буд.№12-18,(ЖЭУ-5), Міліція,(пр.пункт), СВЯТО-МИК.СОБОР.

вул.Красіна буд.№1– 44, вул.Радянська буд.№29 - 54,

вул.29 Вересня буд.№13 ,

 Суд (Школа 13) ,  Бойлерна,

ТП-25 – Кременчуцька швейна фабрика,

ТП-62 – ТРК «Візит»,

вул. 1905 р. буд.№1 – 26,

кожвендиспансер-поліклініка,гаражи,кіоск

т-к Б.Хмельницького буд.№4-14,

Прачечна,  Майстерні ЖЕУ 2  ,

Хлібозавод 1,

Баня, вул.Бутиріна буд.№2235.

 СП-2,насосна  КП Кременчукводоканал.

ТП-261, ТП-50, ТП50Б,

ТП-196. ТП-107. ТП-106, ТП-203, ТП-52,

ТП-237, ТП-237А, ТП-30,

ТП-258, ТП-262, ТП-259, ТП-109, ТП-121, ТП-210, ТП-117, ТП-108, ТП-254, ТП-150, ТП16с,

ТП-126с

ТП-148, ТП-18,

ТП-46,

ТП-12,

ТП-55

Черга №10

ПС «Крем.-Город»

Ком.1

«РП-2 к-1»

Школа № 2,Хлібзавод №1, ДРУВР насосна ТП-106вул.Б.Хмельницького 1а,

вул. 1905 р. 1,1а,3,3в вул. Красіна 1,

вул.Б.Хмельницького 9-78,вул.Недогарська 27-39,проїзд Річний буд.№4-14

ПП «Єко-єнерго»,

ПП «Романтика»,

ПП «Вектра-плюс»,

Хлібозавод 1,

Вул.. Затонна буд.№12-36, пров.Затонный буд.№1-11,  пр-д Річний буд.№4-1429,

 пров.Річний буд.№3-7, пров.Набережний буд.№4-937, пров.Водний буд.№4-743,

вул.Недогарська буд.№3-39, пров.Недогарський буд.№ 4-16,

вул.Б.Хмельницкого буд.№ 11 – 210/2, пров.б.Хмельницького буд.№ 3-10,

Школа 2.

вул.Тракторна буд.№ 3-9,вул.8 Березня  буд.№ 7-9,

вул.Нова буд.№ 15-27.

Морский клуб,майстерні.

Котельня,  Стекольний цех.

вул.Шевченка  буд.№ 118-148, насосна станція, пров.М.Раскової буд.№ 4-118

пров.М.Расковой буд.№ 4-120,сарай,гараж,маг.

вул.Щербакова буд.№ 3-93, вул.Проектна буд.№ 4-35.вул.Сєдова буд.№ 25-49,

 пров.Сєдова буд.№ 8-67, пров.Нечая буд.№ 3- 4838,пров.Пирогова буд.№ 1/13-8,

вул..Бригадна буд.№ 3/3- 58, пров.Бригадний буд.№ 2/20 – 42/26, т-к Бригадний,

проїзд Зв’язковий буд.№ 3-7/27,туп. Зв’язковий буд.№ 4, пров. Зв’язковий буд.№ 2/4 -28.

пров.Резервний буд.№ 9,-19,вул.Цимлянська буд.№ 14,

вул..Кооперативна буд.№ 52/3-131/27, пров.Кооперативний буд.№ 37,35а,354,магазин.,

 пров.Бакінський буд.№ 5/7 – 52/3,

пров.Західний буд.№ 3-16/10, проїзд Липневий буд.№ 7-30,

пров.Градижський буд.№ 8/8-55/15, вул..Короленко буд.№ 3-31/1,

пров.Червонопрапорний буд.№ 4-7, вул..Червонопрапорна буд.№ 2-70,

пр-д Громадянський буд.№ 3-17,пров..Дачний буд.№ 3-11,магазин,

проїзд Дачний буд.№ 3-15, вул.Цимлянська буд.№ 2-27,

пров.Центральний буд.№ 31-14, пров.Зелений буд.№ 3/17,

вул.. Лугова буд.№ 1-23, вул.Каховська буд.№ 26/72,

«Дока-хліб»

2-й пров Весняний буд.№ 2-13,вул.Весняна буд.№ 3-19/5 ,1-й пров.Весняний,

пр.-д Весняний,Вул..Громадянська 5834.

Вул..Жовтнева (Кривуші)  буд.№ 1-19.

с.Кривуши по вул.Б.Хмельницького 2а,4,6.

вул.Пугачова буд.№ 1-52/130, промбаза, пр-д Кільцевий 1,3,пров.Пугачова буд.№ 2-10,

 т-к Пугачова , 2-й пр-д Макаренко буд.№ 9-56,

вул.Кільцева буд.№ 1/204- 26, вул.Зелена буд.№ 1-22, вул.Пирогова буд.№ 1/192 – 34/125,

 вул.Ботанічна буд.№2-34,вул.Лісова буд.№3-15, пр-д Макаренко , пров.Кооперативний ,

 пров.Щемилівський буд.№ 5-28,

вул.Ревенко  буд.№11-4815котельня, кіоск, гараж, 12(детсад 14) ,церковь, 

ТП-106 - ТОВ "Приднiпровська Регiональна Група"

вул.Кривушанська буд.№1-25/7, пров.8 Березнябуд.№2-47,

вул.Ромодановська буд.№1-9,вул.Новоселівськабуд.№1-38 , пров.Новий буд.№1-18,

вул.8 Березня буд.№16-47, пров. Прорізний буд.№2-37.

вул.Пролетарська буд.№71-109.

вул.Шевченка буд.№ 76-101,вул.Ткаченка буд.№ 10-73, пров.Ткаченка буд.№ 3-15,

вул.Приреченська буд.№ 32-34,

вул.Гаєвського буд.№ 10-42,вул.8-го Березня буд.№52-70,вул.Махоркова буд.№9-24,

 вул.Шевченка буд.№ 92-119, пров.М.Раскової буд.№ 3-26,

60 років Жовтня  буд.№46, РММ.

Д/с № 27,ЮЖД світлофор, Д/с № 43, Бойлерна

40 років Жовтня буд.№13,15/50,

Сумська буд.№46,48.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов