КП «Теплоенерго»: дві години без циркуляції теплоносія під час морозу може призвести до замерзання трубопроводів

Комунальне підприємство “Теплоенерго” стурбоване постійними відключеннями світла, які тривають в Кременчуці, так само як і по всій Україні. Енергетична галузь потрапила у надзвичайно складні обставини і наслідки відчувають насамперед компанії-постачальники на місцях та їх абоненти.

Практично щодня адміністрація “Теплоенерго” отримує скарги городян на тривалі перебої в подачі світла, що спричиняють відключення гарячої води та тепла в житлових помешканнях.

Дійсно майже всі об’єкти, які обслуговує “Теплоенерго”, потерпають від відключень електроенергії. А мешканці 14-поверхівок через відключення підкачок води на вищі поверхи, залишаються не лише без світла та тепла на тривалий час, а й без води.

Постійно відключаються від послуг 2, 7 та 29 школа, через що потерпають діти.

Адміністрація “Теплоенерго” кілька разів зверталася до керівника Кременчуцької філії ПАО “Полтаваобленерго” С.Г.Андрієвського із проханням не вимикати теплові пункти та котельні, аби не створювати вкрай незадовільних умов мешканцям міста. Однак, навіть він  не має можливості вплинути на ситуацію.

Тим часом, із січня синоптики прогнозують міцні морози — подекуди до 20 градусів. Дві години такого морозу без циркуляції теплоносія може призвести до замерзання трубопроводів. А це — кілометри комунікацій! Це загрожує не лише мережам, а й житлу. Це — тисячі людей, серед яких діти, хворі та пенсіонери!

На сьогоднішній день КП “Теплоенерго” прикладає всі зусилля для якісного надання послуг населенню. Ми вдячні за розуміння, з яким громадяни ставляться до тимчасових незручностей.

Однак, вважаємо, що цю проблему варто вирішувати не на місцевому рівні, а на рівні очільників області та держави.

Адміністрація КП “Теплоенерго”

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов