Детальні графіки аварійних відключень від ПАТ «Полтаваобленерго»

Подача електроенергії за графіками аварійних відключень припиняється переважно з 8:00 до 24:00. Саме у цей проміжок часу має місце найбільш гострий дефіцит  електричної потужності в енергосистемі.

Зрозуміло, що найбільше проблем виникає через те, що мешканці області не знаrють, коли і як надовго вимкнуть електропостачання. ПАТ «Полтаваобленерго» у цих питаннях іде назустріч споживачам.

З метою упорядкування відключень за часом наразі розроблено та оприлюднено детальний графік відключень з розбивкою на години та населені пункти. Даний графік являє собою перелік міст, районів, населених пунктів та об’єктів господарювання Полтавської області із зазначенням часових проміжків, у які, у разі застосування графіку аварійних відключень, вони (населені пункти та об’єкти) будуть знеструмлені.

Слід зазначити, що диспетчер «Полтаваобленерго» до останньої миті не володіє інформацією, коли, у якому обсязі та на який час буде застосовано графік. Тому оперативно, по факту, якщо команда на введення графіку від диспетчера Північної Енергосистеми прозвучить, скажімо, не о 8:00, а о 7:30 або о 8:45, то, відповідно, увесь часовий діапазон буде зміщено або на 30 хвилин раніше, або ж на 45 хвилин пізніше. Також, якщо графік буде застосований не у повному обсязі – можливі відхилення від нього у бік неповного його (графіку) використання.

Зверніть увагу, що нижчеприведені графіки аварійних відключень можуть бути скориговані протягом дня.

Кременчуцький район

Години відключення

08:00-10:00, 12:00-14:00, 16-00-18:00, 20:00-22:00

с.Кобелячок, Малики, ФОП "Журба", Кобелячківська с/р, Пришибське ССТ, ФОП "Кравцов", СФГ "Марс", ФОП "Пісковий", ФОП "Гошкодеря", ФОП "Прокопенко", ФОП "Сайко", ФО "Підлужна", ВОСМС Кременчуцької РДА, ЦПЗ№2, ПАТ "Кременчукгаз"

с.Потоки, Онищенки, Романки, Щербаки, Федоренки, ПАТ "УКРТРАНСГАЗ", ПАТ " Кременчукгаз", ТДВ "Птахофабрика РОСІЯ", Потоківська сільська рада, Потоківське СТ, Кременчуцьке УВП УТОС, Свято-Вознесенська релігійна громада, МПП "Вікторія ", Свято-Троїцька церква, ФОП  Медлінський А.А., ФОП Рило Н.О., Потоківське КГ, ФОП Карабаш Р.М., ТОВ"Укрсільгосппродукт", СПД-ФО Шверник М.Г., ТОВ "НВФ "СТМ", ДП "УКРТРАНСНАФТОПРОДУКТ", ЦПЗ №2, Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С.Макаренка, Рокитнянська с/р, СТ "Ромашка ", ПАТ "Укртелеком" Полтавська філія, Філія Кременчуцька ТЕЦ ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО", СТ "Схід", СТ "Елочка", СТ "Луч", ВОСМС Кременчуцької РДА, ФОП Білик Е.М., ДЗОВ "Зоряний ", ФОП Кулик Н.О., ФОП Шишко Ю.М., ПАТ Кременчуцький колісний завод, СТ "Вікторія ", СТ"Енергетик ", ВАТ " Кременчуцький завод технічного вуглецю ", СТ "Шляхмашівець", СТ " Тепличний ", ПАТ "Кременчукм*ясо ", СТ "Вагонник - Кременчук", СТ"Псьол ", СТ Лаванда, СТ" Білок", СТ " Факел ", СТ "Магістраль ", СТ "Електрон ", СТ "Локомотив ", СГТ " Ландиш ", СТ "Голубий вогник ", СГТ" Колос ", СТ"Улибка ", СТ  " Кремінь ", СТ "Квіти Кременчука", СТ "Горизонт ", СТ "Флора ", СТ "Відпочинок ", С(Ф) Г "Церера ", ПрАТ "МТС Україна", ТОВ "Готель "Дніпровські зорі", ТОВ "Торгова фірма "Кременчукнафтопродукт", СТ "Будівельник-2", СТ "Ландиш-2"

с.Колгоспна Гора, ПАТ "Укртрансгаз", ПП "БКСталь Контакт"

с.Єрестово, ПАТ "Укртрансгаз", Пришибська с/рада, Пришибське ССТ, ТОВ ДАСТ іК, ТОВ "Відродження", ФОП "Матюха", ФОП "Конджорян"

с.Базалуки

с.Білани, Бондарі, Остапці, Василенки, Заруддя, Ревівка, Підлужне, Кузьменки, Кияшки вул.Кириленківська, ПАТ "ВЕПР", ДГП "Укргеофізика", ЦПЗ № 2, Крем. Рай. Лікарня ветмедицини, Дмитрівська с/рада, Бондарівська с/рада,  Потоківське СТ, ПАТ "Укртелеком" Полтавська філія, ПрАТ "Дніпровська хвиля", ПАТ "ПОЛТАВАГАЗ", ФОП "Педай", ВОСМС Кременчуцької РДА, ФОП "Прядко", ФОП "Безкровний", ФОП "Ракша", ФГ "Педай", ФОП "Носаненко", ФОП "Загорулько", ФОП "Христенко", Київська філія ПрАТ "Київстар", ТОВ 2Біланівський ГЗК", СПД ФО "Олексієнко"

с.Салівка, Карпівка, Пришиб в.Ватутіна, Жовтнева, Лугова, Набережна, ЦПЗ № 2, Благовіщенська Українська Православна церква, ПАТ " Кременчукгаз", ДП "Крем.лісове господарство ", Салівська сільська рада, Пришибське ССТ, ВОСМС Кременчуцької РДА, ФОП "Сафронова Л.В.", ТОВ "Відродження", ФОП "Пархоменко В.В.", ФОП "Сімоненко Л.В.", СКП "Комунальний сервіс", ФОП "Скоков О.В.", ТОВ "ЕКСПЕРТ В.С.А.", ФО "Скляр С.В."

с.Рокитне, Степівка, Запсілля, Омельник вул.Вишнева, З.Космо-дем'янської, Леонова, Шкільна, Лугова, Космонавтів, Річна, пров.Луговий, Шкільний, Рибацький, Сосновий.Сонячний, Тихий, с.П'ятихатки в.Дуки, Жовтнева, Комаров, Кошового, Мічуріна, Тичини, ЦПЗ № 2, ПАТ "УКРТРАНСГАЗ", ПАТ " Кременчукгаз", Рокитненська сільська рада, ЦМА №232-філія ПОКП "Полтавафарм", Потоківське СТ, ФОП Савчук Ю.М., СПД-ФО Супрун І.С., ПАТ "Укртелеком" Полтавська філія, ПАТ " Укртатнафта ", Запсільська сільська рада, ПАТ "Кременчуцький сталеливарний завод", ВОСМС Кременчуцької РДА, ПП "Богдан ", ФОП  Магеря В.О., ФОП Павлинський В.Ф., КП ДСОЦ " Горизонт ", ФОП Пацюк В.А., СПД-ФО Філатова О.В., Київська філія ПрАТ "Київстар", ФОП Карпинський Г.М., СФГ Апіакта, ФОП Прядко І.О., СФГ "Атланта", ФОП Зубко Л.І., ФОП Буглак М.Д., Церква ХЄВ "Слово Істини"

с.Маламівка, Підгірне, Бурти, Білецьківка, Новоселівка, Ст.Білецьківка, Чечелеве, ЦПЗ № 2, ПАТ "УКРТРАНСГАЗ", ПАТ " Кременчукгаз", МПП "ТОРЕОДОР", Білецьківська с/рада, СТ "ЛОТОС", СТ "Мечта", ПАТ "Укртелеком" Полтавська філія, ФОП "Матюшенко", ФОП "Онищенко", СТ "Вагонобудівник - 1", Білецьківське СТ, СТ " Чумаки ", СТ "Троянда ", СФГ Михайловське, ФОП "Щербина Ю.С.", ФОП "Галінська О.М.", ВОСМС Кременчуцької РДА, СПД- ФО "Лисенко Н.В.", ФОП "Хорольський", МПП "Фридж", СПД- ФО "Ройко Г.М.", ФОП "Кучеренко", ФОП "Герасименко", ФОП "Скирда", ФОП "Гончар", ТОВ "Білецьківське ", ДП Полт.Автодор ВАТ ДАК"АДУ філія КремДЕД, ТОВ "ПСЬОЛ ЛТД", СТГ "Сонячний ", ПрАТ "МТС Україна", ФОП "Анацька Н .Г.", Київська філія ПрАТ "Київстар", ПАТ "Укрнафта", РГ Введенська УПЦ, ТОВ"АСТЕЛІТ", ФОП "Юн З.В.", ФОП "Федосеєв В.Г.", ФОП "Коновалов О.В.", Кооператив "Чечелевський промінь", ФОП "Андросова П.Г."

Години відключення

10:00-12:00, 14:00-16-00, 18:00-20:00, 22:00-24:00

с.Варакути, Писарщина, Радочини, Гришівка, Найдьонівка, Ковалі, Яремівка, Майбородівка, Мирне, Демидівка вул. Весела, Петровського ЦПЗ № 2, Майбородівська с/рада, ТОВ "Підприємство Ізумруд ЛТД", ПСП "Майбородівське", ФОП "Ліщук", Омельницька с/рада, Демидівська с/рада,  ТОВ "Дружба ГК", Майбородівське СТ, ПАТ "Укртелеком" Полтавська філія, ВОСМС Кременчуцької РДА, Покровська релігійна громада УПЦ, ФОП "Лихопуд", ФОП "Герченко", Київська філія ПрАТ "Київстар", Майбородівське КП, ФОП "Дев'ятов", ФОП "Костенко"

с.Максимівка, Недогарки, Ялинці, Кривуші, Р.Донівка, Панівка, Пащенівка, Кіндрівка, Воскобійники, Михайленки, Самусіївка, ФОП Сьоря О.І., ФО Щербань А.В., ФО Шаповалова Н.В., ТОВ фірма "ЕСКУЛАП", ТОВ "ДАР-С", ОК "ОС "Простоквашино", ФОП Кондратець М.П., ТОВ "КОЛЯДА АГМ", ФОП Волювач Л.М., ПП"Агрофірма "Донівка", ТОВ "Косметик-Центр", МКП "Сантал", ФОП Ільченко С.П., ТОВ"Світ ласощів-Кременчук", РГ Михайла Архангела УПЦ, ФОП Санакоєва Н.Ю., ТОВ"АСТЕЛІТ", ФОП Шиндель І.І., ПСП"Дніпровські зорі", Київська філія ПрАТ "Київстар", ФОП Ничипорук П.А., ФОП Нежурбіда Г.Л., ПрАТ "МТС Україна", ФОП Щербак П.С., ФОП Демчук З.Я., Максимівське КГ, Філія- Полтавське обл. упр-ня ПАТ "Держ. Ощадбанк , ТОВ фірма "Вітеко", ФОП Крівченко В.Я., ФОП Яцина О.О., ФОП Хохлов М.М., Свято-Успенська церква, ФОП Іванченко О.Г., ЖБК "Граніт ", СТ Зелений гай, ВОСМС Кременчуцької РДА, ФОП Немченко С.В., Товариство "Колосок", ФОП Михайлов Д.В., СТ "Волна ", СТ " Чайка ", Корабєльніков П.Й., ПАТ "Укртелеком" Полтавська філія, СТ "Зоря ", СТ " Світанок ", СТ "Лиман ", СТ "Лиман ", Недогарківське ССТ, ЦМА №232-філія ПОКП "Полтавафарм", Максимівська сільська рада, Піщанська сільська рада, Ялинцівська сільська рада, ЦПЗ № 2, ПАТ "УКРТРАНСГАЗ", ПАТ " Кременчукгаз", Недогарківська сільська рада, Яцина І.В., СК "ІСКРА", ПСП "Колос", Кременчуцьке МРУВГ, Кременчуцька районна лікарня ветмедицини,

с.Піщане, Гориславці, В.Терешківка, Олефірівка, Миловидівка, Ч.Знам'янка, с.В.Терешківка, Гориславці, Ч.Знам'янка, Миловидівка, Піщане, Олефірівка, Зелінська М.О., Калівод В.В., Кусий В.Г., Васильєва К.О., ЦПЗ № 2, ФОП "Кущ", ПАТ "УКРТРАНСГАЗ", ПАТ " Кременчукгаз", СК "ІСКРА", ПСП " Майбородівське", ФОП Ліщук Л.І., ФОП Бережна Г.О., ТОВ "Фортекс", Ч.Знам"янська сільська рада, Піщанська с/рада, ЦМА №232-філія ПОКП "Полтавафарм", Піщанське СТ, Майбородівське СТ, ПАТ "Укртелеком" Полтавська філія, ТОВ "Довіра ", ТОВ "Дука ", ФОП Дим*янко В.М., ФОП Кулініч О.С., МПП "Базвест ", ФОП Пузь А.М., ВОСМС Кременчуцької РДА, ФОП Левченко Л.А., ФОП Косяк С.Ю., ФОП Бурмінов В.П., Об*єднання власників "Дар ", ФОП Макаренко С.В., ПП "Богдан ", ФОП Сухорук О.В., ФОП  Мороз В.С., ФОП Ворона С.В., Сектор культури і туризму, ФОП Івко Ю.В., ГПП при УМВС України в Полтавській області, ФОП Солуян О.В., ФОП Мудра Л.А., ФОП Коровніченко Г.Л., ФОП Макаренко С.І., СПД-ФО Кравченко А.І., ОВК БЖБ "Квіткове ", ТОВ "Юміна ", ФОП Тесля В.І., СФГ " Лан", ФОП Сорока Ю.Г., ТОВ "Світанок 1 ", ПрАТ "МТС Україна", Київська філія ПрАТ "Київстар", ПАТ "Укрнафта", ПП "Агротех", ФОП Самойленко О.В., ФОП Скрипка П.І., ТОВ"АСТЕЛІТ", ФОП Коломоєць О.В., ФОП Стеценко М.А., ФОП Білоград С.В., ТОВ "КреМікс", ФОП Хаян А.О., ФОП Старик Г.І., ФОП Баканач О.М., ТОВ"Кременчуцька овочева фабрика", СПД-ФО Іщенко С.М., Свято-Успенська Українська православна церква, ТОВ "Славтрансгруп", ТОВ "Декор Агро", РГ Богоявленської УПЦ, ДП "Укрдорзв*язок", ФОП Рець Ю.А., ФОП Садовнік С.С., СФГ "БЕЙГУЛИ", ФО Марченко І.В., ФО Биндас В.О., ФО Шевченко В.А., ФО Рубан О.О., ТОВ "Кремліспромсервіс", ТОВ "МІКРОФІЛЬТР", ПП "ПАКТ", ФОП Гуральчук В.М., ФОП Кір"янов Є.В.

м. Кременчук

Години відключення

08:00-10:00, 12:00-14:00, 16-00-18:00, 20:00-22:00

вул.Багратіона буд.№ 1-26,

вул.Богуна буд.№ 1-12,

тупік М.Кохнівський буд.№ 2-23,

вул. Суворова буд.№ 3-92,

вул.Якіра буд.№ 4-12,

пров.1-й Деповський буд.№ 1,16.

вул.Сурікова буд.№ 2-36,

вул.Рєпіна буд.№ 2-20,

вул.Пар.Комуни буд.№ 2-20.

вул.Левітана буд.№ 3-21,

вул.Господарська буд.№ 1-38,

вул.Попова буд.№ 1-12,

пров.Господарський буд.№ 3-10,

вул.Нижня буд.№ 1-28,

вул.Дружинницька буд.№ 3-33.

вул.К.Карого 2-60,

вул.Кохнівська 2\1-62,

пров.Бахмачський 4-15 ,

вул.Салганна 3-63,

пров. Межевий 2-26,

Магазин «Амстор» ввод №1,

вул..50 років СРСР 1-55,

вул..Басейна 7-46а

Насосні, Автоколона 3,автобаза 4.

ДНЗ №60

вул.Ярмаркова буд.№ 2-20,

вул.Кронштадська буд.№ 1-29,

вул.Ново-Іванівська буд.№ 1-38,

пров.Ново-Іванівський буд.№ 1/3-21,

вул.Силікатна буд.№ 1/19-16,

пров.Силікатний буд.№ 2-17,

вул.Деповська буд.№ 2-100.

пров.Столярный 1-57,

вул.Воєнна 1\37-23,

вул.Деповська 56 – 94,

вул.М.Кучми 43 -92 ,

пров. Тихий , вул..Редутна 41-94,

пров. Редутний 10-29,

вул.М.Говорова21-72,

вул..Піонерська 32-79,

вул..Басейна 32/74-58,

пров.Басейний,

вул..Новоіванівська 2/25,

пров.М.Говорова , пров.Воєнний,

Школа 16 , Д\С ЮЖД ,

Насосная СП-10 ,АТС к-2.

вул.М.Кучми буд.№ 1-46,

вул.Редутна буд.№ 27-37,

вул.Фурштадська буд.№ 1-19,

пров.Столярний буд.№ 47-57,

тупік Деповський ,

відділ охорони, Фильмобаза ,Склад"Виго", Міліція.

Вул. Висоцького буд.3-7;

вул..Східна, буд.4-6;

вул.. Молодіжна буд.№17-45,

Дитячий центр, кафе,

 житл. Масив «Сонячний»;

СП №4, СП №5, котельня ввод №1,

Інтернат для людей похилого віку.

вул.Манагарова 14-16а,

вул.Космична 1-20,

вул.Республіканська буд.№ 65-73,

Д\ясли 45;

ДНЗ№ 12, 72, 75

Кинотеатр "Юбилейный"

вул.Республиканська 95,140-144 ,

пров.Дніпропетровський ,

пров.Дачний

вул..Дніпровська1/7-8/2

вул..Щорса 2-34,

пров.Грушевий ,

вул..Перекопська,

пров.Перекопський,

1-й тупік Перекопський,

2-й тупік Перекопський,,

вул..Озерна,

пров.Озерний,

2-й та 3-й тупік Озерний,

вул..Червоноградська 28-72,72а;

вул.Садківська,

пров.Садківський,

пров.Каменогірський,

тупік Озерний,.

пров.Лютневий,

пров.Технічний,

пров.І.Франко,

Д\С 8 , Д/с 31, Д/С 28,Д/С11

вул.Леніна 4/28-30,

вул.Шевченка 24/43-38,

вул.Першотравнева 15/1 - 45

Пролетарская 9 - 17а,

вул.Гагаріна 27/4,

Б-р Пушкина 7-25

вул.Пролетарська 10,10б,11,12,8/3,

вул.Воровського 15,-25,

вул.К.Маркса 6\24,4,

ООО Арис торг.центр

«Віком», «Пелікан», «Алмаз», «Мега-інвест», Казіно,

РБК Кремремпуть

МТ-банк

ЧП Розгалев

ЧП Тітова м-н «Цветы»

ринок,маг.,лотки.

ЧП Пушкарь,

ТОВ Паладіум,

Горсвет,

Банк Надра,гаражі

Школа 10,

Спортшкола 2

ЧП Кульчитська

м-н ЧП Варава

Промінвестбанк.

Майстерні.

Бойлерна

Дом торговлі (прибудова)

ЧП Франчук

Магазин "Славутич".

промкомбинат.

Глазной центр

ЧП Понежа магазин

вул.Радянська 2-12

Синагога

Арника,

ОСББ Пушкина 17а

вул.Перемоги 3а-24/2.

Насосна.

Школа 4

Укрсіббанк

Бойлерна к-1,вул.Ген.Жадова 1а-10

Пров.Почтовий

банк «Фінанси та кредит»

РЩ площадь

Госбанк,

Міськвиконком к-1

Насосна.

вул.Цюрупи буд.№ 19-25,

вул.Бутиріна буд.№ 40-46,

вул.Горького буд.№ 3/27.

вул.К.Маркса 11/39- 34,

вул.Бутиріна 22/35-30,

вул.Пушкіна 28\2 (міліція),

вул.29 вересня 8-18 ,18а,51,

вул.Леніна 15/42 - 40/2.,

вул..Гагаріна 16 – 34/32

вул.Шевченка буд.№ 41,45/14,

вул.Цюрупи буд.№ 6/20-17/48,

вул.Радянська 7/38-54

вул..Пролетарська 23/8 - 51,

вул. Першотравнева 49\10,51,55,

вул.Жовтнева 31.

вул.Халаменюка 4 -8,готель, Автозаправочна станція,стадіон.

РСУ, Баня, Майстерні ЖЕУ 2

СП-8 , бойлерна, СП-2,насосна.

Налогова інспекція

Д/С 35, Д\С 29, Д\С 12

Школа 11, школа №14

Кіоски по вул.Халаменюка р-н Ж\Д вокзалу.

 Д\К «Дормаш»

 Ж\Д переїзд світлофор.

 к-р "Довженко"

Милиция,пр.пункт,

Суд (Школа 13)

вул.Чапаєва 2/8-55,

вул.Красіна буд.№ 21-66,

вул.1905 р.буд.№ 5/66-40,

кожвендиспансер-полікліника,

гаражі,кіоск.

пров.Фруктовий буд.№ 24-32,

вул.Колонтай буд.№ 2-34,

вул.Паркова буд.№ 4-8,

проїзд Парковий буд.№ 4-8,

вул.Новомежева буд.№ 3-6.

вул.50 років Жовтня 59,61\2, 63

вул.В.Інтернаціоналістів 2-12 , 16а (Проминвестбанк) ,

 підкачка, вул.Тельмана 46-66 , кварт.287 д.1

Магазин ОРПК , Магазин 116.

Автостоянка.

Школа 12

вул.60 років СРСР 1а ,

Бойлерная к-1,к-2.

вул.М.Жукова 3-132,

вул.П.Ангеліної 4-36,

пров.Карбишева 4,6,

пров Жукова 3-6

СКЗ-1.2 Нова Холдинг

Вул..Ракитнянська 3-37,

пр-кт Полтавський связисты,школа №24,маст.школы,15-106,

цех безалкогольных напитков, ателье,магазин, осв.ж\д остан.,столярн.маст.

вул.Д.Ібаррурі 4-25,

пров.Яснополянський 34-47

пер.Гурамишвили ясли-сад,цех связи,27-е отд.связи,гараж, 4,2.

вул.Р.Армії 3-26\24,

тупик Айвазовського 1-12,

вул.Орджонікідзе 11\28-78.

Районний вузол зв`язку.("9"), Котельня .

ТОВ «Ново Холдинг»

пр-д Одеський 4-36,

вул.Блюхера 2,3,

пров.Єсєніна 1-20,

пров.Одеський 4-28,3,

вул.Кавказьська 1-59,

вул.Крупської 44-189,

вул.Гірська 3-7,

пр-д Петька 4-49,

пр-д Корабліної 4-50,

пр-д Турубари 4-19,

вул.Тімірязєва 1-31,

пров.Самойловський 26-93,

пров.Космічний 4-19.

Вул..Дзержинського 21-33\20,

вул.Р.Міліції 3-38,

пров.Автобусний 1-36,

вул.Мєндєлєєва 18\20 -24,

пров.Вагонобудівний 1/9-32,

пров.Островського 15-37,

вул.Ленінградська 1-46,

вул.Островського 3-10,

вул.Черноморська 4-34\35,

пров.Патаржинського 1-12.

вул.Космонавтів 21\9-48\28,

пров.Грузинський 11-27,

пр-д Заводський 7-16,

вул.Заводська 1-131,

пров.Чечелівський 2-41,

вул.Чечелівська 2-46\43.

Вул.Л.Дніпрова 54-84,

Бойлерная № 94 ,

Д\С 59 , Школа 6 ,АТС,

вул.Д.Бєдного 35 ,

вул..Червоноармійська 16а,

пров.Алексєєва 13-21\1.

вул.Манагарова 4,15,19,

вул.Новочервоноармійська 31.

вул.Приходько 19-107,

вул.Чорноморська буд.№ 15-64,

вул.Кіровоградська буд.№ 11-46,

вул.Космонавтів буд.№39-76,

вул.Кавалерійська буд.№ 3-49,

вул.Дзержинського буд.№ 32-64,

пров. Чигиринський,пров.Бородинський.

АТС, Котельні,насосні.

вул.Александрійська 2-89,

вул.Самойлова 26,-36/20.,

вул..Чичеріна

пров.Промисловий 6/37.,

пров.Шкільний 10-22.

Банк "Аваль"

вул.Сербіченко 5-37,

вул.Кузнєчна 3-13,

вул.. Кучерова 2

Психонервологический дисппансер

Технікум, общежитие,

Школа 23.

вул.Верхнєднєпровська 37-47,

вул.О.Вишни ,

вул.М.Кузнєцова

 пров.Транспортний ,

вул.Котлова 47,45,43\2,41\1.

школа 7 интернат вспомагательная.

Институт РОВД.

Майстерні.

вул.Макаренка буд.№ 1-103,

пров.Літературний буд.№ 11,

вул.Л.Дніпрова буд.№ 1

вул.Кузнєчна 26-,37,

вул.Калініна 21,23,25,31,33,26,28,30.

вул.Л.Днєпрова 3-14,

пров. Ракітіна,

вул.. Лінійна,

пров.Кучерова,

пров.Топольовий

психдиспансер.

вул.Л.Дніпрова буд.№ 15-34,

вул.Р.Люксембург буд.№3-32,

пров.Р.Люксембург,

вул.Р.Люксембург буд.№31-56,

пров.Докучаєва буд.№ 21-25,

проїзд Старицького буд.№ 14-16,

вул.Художня буд.№ 1-10,

вул.Революціонерів буд.№ 1-6,

пров.Мирний,

пров.Докучаєва ,

вул.Художня,

пров.Яблуневий,

проїзд Старицького,

пров.Художній .

СП 2.

вул.Левітана буд.№ 23 -64,

вул.Попова буд.№ 15\5-60,

вул.Шишкіна буд.№ 1-63,

пров.Господарський буд.№ 7,12,

проїзд Мічурина буд.№ 5-91,

пр-д Зерновий буд.№ 4-8\7,

вул.Саксаганського 2\9-31,

вул.Репіна 9\28- 86,

пров.Чехова 3-8\22,

вул.Чехова 1\13-54.

Школа 3 к-1,к-2, Котельня, Д\С 24, Скважина.

вул.Парижської коммуни буд.№ 24-58.

Атокооператив "Лесной".

СП-22 Водоканала.

Бойлерная,

Д\С 76, Д\С 77 .

вул.Комінтерна: буд.№ 5- 39,

кв.287 буд.№ 1, 14,16 (а,б,в),

Аеродром льотного коледжу.

вул.60 років СРСР 1а ,

вул.В.Інтернаціоналістів буд.№ 1-22,

Бойлерная ,

вул.Тельмана буд.№ 72, "Лада" гаражний кооператив.

Дитячий садок № 20,

 школа № 25,№ 28,

Виконком Автозав.райради м.Кременчука,

Лікарня відновного лікування

пров.Л.Толстого 1а,

санаторій «Укртатнафта» вул. Чайкіної 17,

Тягова п/ст. ТП-193 Тролейбусного управління,

вул.Гвардійська 4,6,8,12,

,Дніпропетровський університет,

вул.Г.Родімцева 3,5,9,35/1,

вул.Гвардійська 2,5,9,

вул.60 років Жовтня 75,77,122/42,124,132/2,

пров.Гвардійський 4,6,8,

пров.Толстого 32,34,36,38,

вул. Московська буд.№ 23-41,

вул. Гвардійська 14а-25,

«Укртелеком» АТС-5

вул Московська 12,

вул. Київська 44-63,

пров. Кошевого 5,7,9,11,14,16

Школа № 2,

Хлібзавод №1,

ДРУВР насосна ТП-106

вул.Б.Хмельницького 1а,

вул. 1905 р. 1,1а,3,3в

вул. Красіна 1,

вул.Б.Хмельницького 9-78,

вул.Недогарська 27-39,

проїзд Річний буд.№4-14

ПП «Єко-єнерго»,

ПП «Романтика»,

ПП «Вектра-плюс»,

Хлібозавод 1,

Вул.. Затонна буд.№12-36,

пров.Затонный буд.№1-11,

 пр-д Річний буд.№4-14\29,

 пров.Річний буд.№3-7,

пров.Набережний буд.№4-9\37,

пров.Водний буд.№4-7\43,

вул.Недогарська буд.№3-39,

пров.Недогарський буд.№ 4-16,

вул.Б.Хмельницкого буд.№ 11 – 210/2,

пров.б.Хмельницького буд.№ 3-10,

вул.Тракторна буд.№ 3-9,

вул.8 Березня буд.№ 7-9,

вул.Нова буд.№ 15-27.

Морский клуб,майстерні.

Котельня, Стекольний цех.

вул.Шевченка буд.№ 118-148,

насосна станція,

пров.М.Расковой буд.№ 4-120,сарай,гараж,маг.

вул.Щербакова буд.№ 3-93,

вул.Проектна буд.№ 4-35.

вул.Сєдова буд.№ 25-49,

пров.Сєдова буд.№ 8-67,

пров.Нечая буд.№ 3- 48\38,

пров.Пирогова буд.№ 1/13-8,

вул..Бригадна буд.№ 3/3- 58,

пров.Бригадний буд.№ 2/20 – 42/26,

т-к Бригадний,

проїзд Зв’язковий буд.№ 3-7/27,

туп. Зв’язковий буд.№ 4,

пров. Зв’язковий буд.№ 2/4 -28.

пров.Резервний буд.№ 9,-19,

вул.Цимлянська буд.№ 14,

вул..Кооперативна буд.№ 52/3-131/27,

пров.Кооперативний буд.№ 37,35а,35\4,магазин.,

 пров.Бакінський буд.№ 5/7 – 52/3,

пров.Західний буд.№ 3-16/10,

проїзд Липневий буд.№ 7-30,

пров.Градижський буд.№ 8/8-55/15,

 вул..Короленко буд.№ 3-31/1,

пров.Червонопрапорний буд.№ 4-7,

вул..Червонопрапорна буд.№ 2-70,

пр-д Громадянський буд.№ 3-17,

пров..Дачний буд.№ 3-11,магазин,

проїзд Дачний буд.№ 3-15,

 вул.Цимлянська буд.№ 2-27,

пров.Центральний буд.№ 3\1-14,

пров.Зелений буд.№ 3/17,

вул.. Лугова буд.№ 1-23,

 вул.Каховська буд.№ 26/72,

«Дока-хліб»

2-й пров Весняний буд.№ 2-13,

вул.Весняна буд.№ 3-19/5 ,

1-й пров.Весняний,

пр.-д Весняний,

Вул..Громадянська 58\34.

Вул..Жовтнева (Кривуші) буд.№ 1-19.

с.Кривуши по вул.Б.Хмельницького 2а,4,6.

вул.Пугачова буд.№ 1-52/130,

промбаза,

пр-д Кільцевий 1,3,

пров.Пугачова буд.№ 2-10,

 т-к Пугачова ,

2-й пр-д Макаренко буд.№ 9-56,

вул.Кільцева буд.№ 1/204- 26,

вул.Зелена буд.№ 1-22,

вул.Пирогова буд.№ 1/192 – 34/125,

 вул.Ботанічна буд.№2-34,

вул.Лісова буд.№3-15,

пр-д Макаренко ,

пров.Кооперативний ,

пров.Щемилівський буд.№ 5-28,

вул.Ревенко буд.№1\1-48\15котельня, кіоск, гараж, 12(детсад 14) ,церковь,

ТП-106 - ТОВ "Приднiпровська Регiональна Група"

вул.Кривушанська буд.№1-25/7,

пров.8 Березня буд.№2-47,

вул.Ромодановська буд.№1-9,

вул.Новоселівська буд.№1-38 ,

пров.Новий буд.№1-18,

вул.8 Березня буд.№16-47, пров.

Прорізний буд.№2-37.

вул.Пролетарська буд.№71-109.

вул.Шевченка буд.№ 76-101,

вул.Ткаченка буд.№ 10-73,

пров.Ткаченка буд.№ 3-15,

вул.Приреченська буд.№ 32-34,

вул.Гаєвського буд.№ 10-42,

вул.8-го Березня буд.№52-70,

вул.Махоркова буд.№9-24,

вул.Шевченка буд.№ 92-119,

пров.М.Раскової буд.№ 3-26,

60 років Жовтня буд.№46, РММ.

Д/с № 27,ЮЖД світлофор, Д/с № 43, Бойлерна

40 років Жовтня буд.№13,15/50,

Сумська буд.№46,48.

Години відключення

10:00-12:00, 14:00-16-00, 18:00-20:00, 22:00-24:00

Насосная

вул.М.Говорова21-72,

вул..Піонерська 32-79,

вул..Басейна 32/74-58,

пров.Басейний,

вул..Новоіванівська 2/25,

пров.М.Говорова ,

 пров.Воєнний,

вул..Воєнна21,23

Школа 16 , Д\С ЮЖД

 Вул.. 50 років СРСР 35,39

Вул.Житлобудівна буд.№5-25,

пров.Житлобудівний буд.№ 2-14,

проїзд Житлобудівний буд.№ 5-20,

вул.Вагонна буд.№ 10-32,

вул.Кохнівська буд.№ 65-108,

пров.Деповський буд.№ 1-16.

вул.Паркова буд.№ 2\17-16,

 пров.Колгоспний буд.№ 1-25,

пров.Залізничний буд. № 2/12-25,

 вул..Ново-Межева буд.№ 12-14,

вул..Локомотивна буд.№ 39-44.

 Вул..Леонова буд.№ 5-52,

пров.Фруктовий буд.№ 3-12,

тупік Фруктовий буд.№ 3-7,

вул.Межева буд.№ 14\20.

Вул. Лівобережна , буд.№1 -12,

вул.. Молодіжна буд.№1-16,

Музична школа, Середня школа, Палац культури, Вузол зв`язку,

Банк, Ресторан, пос. Сосновий, в/ч «Перевал», магазин.

СП №3, котельня ввод №2.

Школа 31 ,

 вул.60 років СРСР 1-17,

вул..50 років Жовтня 66-76,78/19,

 Д/С 50 К-1,К-2.

 СП-19, Насосна, Бойлерна

 Кафе .("Пирожковое").

вул.Р.Армії 69-134,

пров.Делегатські 3-12.

пров.Ровенський 4-44,

пров.В.Кахновський 1-17,

вул.Петровського 16- 223,

вул.В.Кохнівська 3-21,

пров.Індустриальний 1/4-99,

вул.Індустриальна 3-145,

вул.Ціолковського 56/2-204,

2-й, 3-й, 5-й та 6-й пров.Індустріальний ,

с.Краснознаменка 1,3,7

1-й,2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й пров.Індустріальний

вул.Нижньовартівська 6,23.

вул.Рокосовського 1-30\4, Д\С 81, СП , КНС-21 , Бойлерна.

пр-д Сонячний 3-120, т-к Сонячний 21-45,

вул.Ковальова 46-77,

пров.Прибрєжниый 3-7,

вул.Мєчнікова 1-10.

Пекарня ул.Циолковского 3Б

вул.Рокосовського буд.№ 15-74,

пров.Рокосовського буд.№ 1-36,

Спорткомплекс, Теплопункт ,

Дворец , Спортзал, Басейн, Готель.

вул.Г.Сталинграду 5,17,9,10,11,13 .

Бойлерні.

вул.50 років Жовтня 20 - 58

Насосна.

Відділення зв`язку, магазин

Кондитерський цех .

вул.Молодіжна 23 - 37,

 вул.Карнаухова 12– 20, гуртожитки

Д\С 48.Магазин 114.

Мастерские ГПТУ-11 к-1,к-2.

Школа 17

Теплопункт

Гор.газ.

Пров. Г. Бреста буд.№ 20-107,

вул..60 років Жовтня буд.№ 25-54,

 вул.Щорса буд.№ 70-76

школа 5

Насосні, бойлерні

"Укрінбанк".

Д\С 68, Д/С 57,

Б-р Автокразівський – буд.№ 7-83

Автостоянка.

ЧП Шудря (бывш.Д\С 53)

ПНС подкачка хол.воды Водоканала.

ОСББ "Фортуна-Дом" ,

ул.60 лет Октября буд.№ 38а (общежитие мед.училища)

Стадион.

Д\К «КрАЗ».

вул.Л.Дніпрова 54 – 84,

вул..Д.Бєдного 35

Бойлерна № 94 ,№74

Д\С 59

Школа 6

пров.Алексєєва буд.№ 13-21\1.,

вул.Червоноармійська 1 буд.№ 6а.

ул.Л.Днепрова буд.№ 66. (набережная Л.Днепрова)

АТС , Магазин, столова,

вул.Манагарова буд.№ 1,11,13,

пров..Зірковий буд.№ 5 – 9,

Поліклініка №2.

пров.Дружби буд.№ 2,3,5,7.,

вул.М.Тореза буд.№ 4-24,

вул.Тупікова буд.№ 14,16,9.

вул.П.Тольяті буд.№ 3-44

 вул.Р.Люксембург буд.№ 51-123

вул.Віноградна буд.№ 50,52,54,39,

 вул.Єгорова буд.№ 8-20,

вул.Республіканська буд.№ 23-94.

Медучилище.

Хоз.корпус (дитяча лікарня), Пищеблок (дитяча лікарня) ,

вул.Зої Космодемьянської буд.№ 1-6,

вул.Л.Чайкіної буд.№ 19-29,

пров.Л.Чайкіної буд.№ 1-15,

пров.Вишневий буд.№ 27-36,

пров.Партизанський буд.№ 2-10,

вул.Гастелло буд.№ 1-3.

вул.Кагамликська буд.№ 59-70,

вул.Зарічна буд.№ 12-18,

вул.Чкалова буд.№ 146-195,

вул.Залізнична буд.№ 59-67,

пров.Токарний буд.№ 3-26.

Педучилище ,

СП-6

вул.Чкалова буд.№ 164-265,

вул.Кагамликська буд.№ 69-81,

вул.Залізнична буд.№ 69-85,

пров.Вишневий буд.№ 1-25

пров.Бабушкіна буд.№ 3-20,

пров.Постишева буд.№ 1-13.

т-к Проточний 3,4,6,

 пров.Сінний, пров.Совгоспний

Д/С 67

пров.Партизанський буд.№ 12-21,

вул.Л.Чайкіної буд.№ 2-17,

пров.Постишева буд.№ 2-25,

пров.Бабушкіна буд.№ 17,22,

вул.Московська буд.№ 6.

Котельна, Школа 21

 Автозаправочная

вул.Чайковського 24в, пекарня

 вул.Аврори буд.№ 2-24,

пров.Аврори буд.№ 3-10.

вул.Будёного буд.№ 2-20,

вул.Шмідта буд.№ 4-64,

вул.Хімічна буд.№ 8-83,

тупік Бажана буд.№ 2-14,

вул.Ракетна буд.№ 1-16,

вул.Ворошилова буд.№ 1-57

вул.О.Дундича буд.№ 1-56,

вул.Соснівська буд.№ 4-49,

вул.Ульянова буд.№ 3-37,

вул.Аврори буд.№ 2-46,

вул.Кропівницького буд.№ 2-66,

вул.Газопровідна буд.№ 1-34,

тупік Глобинський буд.№ 4-41.

Приходька буд.№ 112-128,

вул.Менделєєва буд.№ 6-16,

вул.Р.Зорге буд.№ 1-17,

вул.Дзержинського буд.№ 3-28,

вул.Ростовська буд.№ 5-42,

вул.3-х Космонавтів буд.№

89-91,пров.Кленовий буд.№ 2-22.

пров.Самойлівський буд.№ 2-93,

пров.Космічний буд.№ 3-19,

вул.Дзержинського буд.№

21-33,вул.Р.Міліції буд.№ 3-38,

пров.Автобусний буд.№ 1-36,

пров.Островського буд.№

6-37,вул.Ленінградська буд.№ 1-46,

пров.Вагонобудівний буд.№ 1-22,

вул.Космонавтів буд.№ 21-48.

туп.Самойлівський 2-6,

проїзд Самойлівський 2-17

 вул.Чичеріна 1/5-18,,

 пров.Дзержинского буд.№ 2,5,4,

вул.Дзержинского буд.№ 18-42

вул..Р. Міліцииії буд.№ 3,5,7,2,2а,

пров.Космічний буд.№ 1/25-14,

вул.Чічерина буд.№ 1-48

вул.Космонавтів буд.№ 47-86,

пров.Кіровоградська буд.№ 2-45,

вул.Котлова буд.№ 51-84,

вул.Сербіченка буд.№ 45-67,

пров.Лазо буд.№ 1-20,

пров.Фрунзе буд.№ 3-24.

Приходька буд.№ 112-128,

вул.Менделєєва буд.№ 6-16,

вул.Р.Зорге буд.№ 1-17,

вул.Дзержинського буд.№ 3-28,

вул.Ростовська буд.№ 5-42,

вул.3-х Космонавтів буд.№89-91,

пров.Кленовий буд.№ 2-22.

пров.Самойлівський буд.№ 2-93,

пров.Космічний буд.№ 3-19,

вул.Дзержинського буд.№21-33,

вул.Р.Міліції буд.№ 3-38,

пров.Автобусний буд.№ 1-36,

пров.Островського буд.№ 6-37,

вул.Ленінградська буд.№ 1-46,

пров.Вагонобудівний буд.№ 1-22,

вул.Космонавтів буд.№ 21-48.

туп.Самойлівський 2-6,

проїзд Самойлівський 2-17

 вул.Чичеріна 1/5-18,,

 пров.Дзержинского буд.№ 2,5,4,

вул.Дзержинского буд.№ 18-42

вул..Р. Міліцииії буд.№ 3,5,7,2,2а,

пров.Космічний буд.№ 1/25-14,

вул.Чічерина буд.№ 1-48

вул.Космонавтів буд.№ 47-86,

пров.Кіровоградська буд.№ 2-45,

вул.Котлова буд.№ 51-84,

вул.Сербіченка буд.№ 45-67,

 пров.Лазо буд.№ 1-20,

пров.Фрунзе буд.№ 3-24.

Ф-ка рем. взуття, котельня, профілакторій, ПП «Іртиш»,

ТП-36-«Джей Ті Інтернешнл Україна»,

вул.Чапаєва буд.№2/8 - 37,

вул.29 Вересня буд.№12-18,(ЖЭУ-5), Міліція,(пр.пункт), СВЯТО-МИК.СОБОР.

вул.Красіна буд.№1– 44,

 вул.Радянська буд.№29 - 54,

вул.29 Вересня буд.№13 ,

 Суд (Школа 13) , Бойлерна,

ТП-25 – Кременчуцька швейна фабрика,

ТП-62 – ТРК «Візит»,

вул. 1905 р. буд.№1 – 26,

кожвендиспансер-поліклініка,гаражи,кіоск

т-к Б.Хмельницького буд.№4-14,

Прачечна, Майстерні ЖЕУ 2 ,

Хлібозавод 1,

Баня, вул.Бутиріна буд.№22\35.

 СП-2,насосна КП Кременчукводоканал.

Дитячий садок № 70,№ 78,школа № 30,

вул. Миру 3-37,

вул. Московська 3-55,

пров.Г.Бресту 79-101,

бульвар АвтоКрАЗівський 24,61,79-83.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов