• Главная
  • З деякими банками в Полтавській області розірвані договори банківського обслуговування одержувачів допомог та компенсацій
10:39, 6 января 2015 г.

З деякими банками в Полтавській області розірвані договори банківського обслуговування одержувачів допомог та компенсацій

До відома мешканців Крюківського району! Відповідно до рішення Конкурсної комісії  Міністерства соціальної політики України  від 29.12.2014 "По відбору банків, в яких за згодою одержувачів допомоги  можуть відкриватися рахунки для виплати грошової допомоги, щодо укладення договорів з банками у 2015 році" з 01.01.2015 з деякими банками в Полтавській області розірвані договори банківського обслуговування одержувачів допомог та компенсацій, а саме: ПАТ "АКБ Капітал", АБ "Полтава-банк", ПАТ "Дельта-Банк", ПАТ "Промислово-фінансовий банк", Полтавська філія ПАТ КБ "Надра", ПАТ "Укргазпромбанк", ПАТ "Златобанк", ПАТ КБ "Преміум", ПАТ КБ "Глобус", ПАТ "Кліринговий Дім",  ПАТ "ОКСІ Банк", ПАТ КБ "Акордбанк", ПАТ АБ "Укоопспілка", ПАТ "АПЕКС Банк", ПАТ "ПроФін банк", ПАТ "Банк Софійський".

З огляду на зазначене,  з 01.01.2015 року виплата державних допомог клієнтам, які обслуговуються через вищевказані банки, буде проводиться через поштове відділення за місцем проживання.

У разі виявлення бажання одержувачів допомоги отримувати виплати  через інші установи банків, необхідно звернутися до  управління праці та соціального захисту населення Крюківського райвиконкому (вул. Приходько, 90, кімн. 111, телефон для довідок 6-13-63).

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дельта банк #разорван договор на обслуживание #выплаты компенсаций и помощи
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...