16:13, 25 января 2015 г.

Виховуємо дівчинку

Коли в сім'ї намічається поповнення, батьки раді дитині будь-якої статі, аби був здоровий, але виховання дівчинки, і хлопчика сильно відрізняється, і має свої особливості.

Дівчатка починають відчувати свою статеву приналежніст,ь починаючи з півтора років. В цей час необхідно купити необхідні іграшки, вишиванку для дівчаток http://etnodim.com.ua/ua/ua-dityachi-vishivanki/ua-divchaci. Вже зараз малятка починають грати в дочки-матері, створювати свої будиночки під столом, де наводять чистоту, готують на іграшковій плиті всяку смакоту, все це свого роду тренування, яка потім так знадобиться в житті.

Найголовніше виділити кімнату або куточок де вона зможе грати, не заважайте дитині, адже за допомогою ігор, дівчинка вчиться вибудовувати свої відносини з оточуючими. У цей момент уважно придивіться до ігор, може, ви впізнаєте себе, або поведінка вашої дитини в тій чи іншій ігровій ситуації, вам здасться знайомим, адже діти як губка, вбирають в себе наше поведінки, а потім відтворюють все це в грі. Батькам потрібно поводитися вкрай обережно, тому що саме в сім'ї закладається уявлення дитини про сімейний побут, манерах поведінки та ін.

Поступово слід привчати дитину до домашніх справ, все це потрібно, звичайно ж, робити в ігровій формі. У три роки у дитини настає вік, який називають «Я сам», батькам слід набратися терпіння і надати дитині якусь свободу. Хоче дочка підмітати - будь ласка, нехай мете, і не біда що не зовсім чисто, потім завжди можна прибратися по-своєму, але зате дитина навчиться самостійності, акуратності, а також наполегливості.

Деякі дівчатка з ранніх років відстоюють свої поняття про красу, це стосується в першу чергу одягу. Буває так що мама приготувала в садок гарне платтячко, а донька не хоче його надягати-їй шортики подавай. У таких випадках не варто сперечатися з дитиною, і тим більше лаяти його і нав'язувати свою думку, інакше пізніше в підлітковому віці їй буде складно зробити який-небудь вибір і вона завжди буде вдаватися до порад оточуючих, а такі поради, як показує практика не завжди на благо. Дуже важливо навчиться не критикувати дитину, а навпаки, заохочувати її, а якщо вона щось зробила не так, то, необхідно розповісти і показати їй як правильно і пояснити чому.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...