Роз’яснення стосовно порядку та умов призначення житлової субсидії

З 1 жовтня 2014 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Постановою встановлені єдині для всієї України соціальні нормативи споживання холодної і гарячої води, водовідведення, вивезення побутових відходів відповідно до яких призначається житлова субсидія. Визначено, що для користування послугами з централізованого постачання холодної води соціальний норматив становить 2,4 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 4 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води; для користування послугами з централізованого водовідведення - 4 куб. метри на одну особу на місяць, для користування послугами з централізованого постачання гарячої води – 1,6 куб. метра на одну особу на місяць.

Разом з цим, комунальними підприємствами нарахування плати за спожиті послуги централізованого водопостачання і водовідведення застосовуються норми, затверджені органами місцевого самоврядування, так по місту норма на гаряче водопостачання 3,15 куб.м. на одну особу, норма на холодне водопостачання 7,35 куб.м. на одну особу, норма водовідведення   10,5 куб.м. на одну особу, які є більшими ніж ті, на які призначається субсидія. Тому отримувачі субсидії, в квартирі яких не встановлені  лічильники на холодне та гаряче  водопостачання, будуть сплачувати обов’язкову частку платежу, яка зазначена в повідомленні про призначення субсидії, а також доплачувати різницю між нарахуваннями за комунальні послуги.

Тому пропонуємо встановити лічильники на холодне та гаряче водопостачання для сплати за фактично спожиті послуги.

Начальник УПСЗН Автозаводського району Лідія Глоба.

житлова субсидія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
59 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии