Олександр Мельник вважає суддів Апеляційного суду упередженими

В упередженості звинуватив Олександр Мельник, директор приватної телекомпанії «Візит», колегію суддів Апеляційного суду Полтавської області – Світлану Довгаль, Аллу Гонтар та Володимира Костенка, що розглядають його скаргу на продовження арешту.  Судді з відводом не погодилися.

«Складається таке враження, що суд наперед уже визначився з моєю виною і не хоче об’єктивно розбиратися з суттю справи», - висловив думку Олександр Мельник під час сьогоднішнього засідання Апеляційного суду Полтавської області. 

Причиною для недовіри стало те, що судді відмовилися не лише переглядати відеодокази, але й не схотіли слухати свідків, а також не звернули увагу на порушення законодавства з боку слідчих обласної прокуратури. Крім того судді відмовилися запрошувати до зали правозахисників Полтавщини, які висловили готовність поручитися за Олександра Мельника.

«Вважаю, що після того, як суд взагалі проігнорував той факт, що повідомлення про підозру було вручено моєму клієнту взагалі без адвоката, що є прямим порушенням частини 2 статті 46 Кримінально-процесуального кодексу України, Олександру Олексійовичу дійсно не лишалося нічого іншого, як засумніватися в об’єктивності суду», - прокоментував ситуацію Руслан Лазоренко, адвокат О. Мельника.

За словами адвоката, судді не погодилися з відводом, пояснивши, що навіть якщо й були процесуальні порушення, вони не вплинули на суть справи.

«Сьогодні суд заслуховував слідчого, який вів справу О.Мельника. Це був жах! Він взагалі два слова зв’язати не міг, на жодне запитання толком не відповів, - поділилася враженнями від побаченого Альона Івко, журналіст телекомпанії «Візит», що висвітлює процес.  Слідчого викликали до суду на вимогу адвокатів Олександра Мельника. Адже і він сам, і правозахисники продовжують наполягати, що Олександр Мельник не винен і обвинувачення проти нього сфальшовані. Також адвокати зауважили: суди першої інстанції, даючи дозвіл на арешт, не спромоглися ретельно дослідити усі докази.

Захисники Олександра Мельника продовжують наполягати: у слідства немає ніяких серйозних доказів провини директора «Візиту», а також необхідності тривалого тримання його в неволі. Арешт може бути спричинений не прагненням до справедливості, а виконанням чийогось замовлення.

Як відомо, сьогодні, 13 лютого, Апеляційний суд Полтавської області продовжив розгляд скарги Олександра Мельника на продовження терміну тримання його під вартою.  

Керівники двох правозахисних організацій Полтавщини – «Право на захист» та «Комітет захисту конституційних прав громадян» вкотре висловили готовність поручитися за Олександра Мельника як порядку людину і просять звільнити його з-за ґрат. 

Юлія Билина

александр мельник суд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
63 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии