На Полтавщині розпочалася перевірка УМВС, передбачена Законом України «Про очищення влади»

З 2 березня на Полтавщині розпочалася перевірка УМВС, передбачена Законом України "Про очищення влади".

Під час брифінгу із журналістами, що відбувся в УМВС області 3-го березня, Олег Бех наголосив: «Я прошу громадськість, журналістів, полтавців інформувати керівництво обласного управління про всі факти зловживання службовим становищем і скоєння ряду інших злочинів особовим складом міліції та іншими посадовцями. Запевняю, що до осіб, які вчиняють протиправні дії, будуть прийматися жорсткі заходи реагування у найкоротші строки».

Наказ, підписаний в.о. начальника міліції Полтавщини Олегом Бехом 2 березня 2015 року.

НАКАЗУЮ:
1. Провести в УМВС України в Полтавській області перевірку, передбачену Законом (далі - перевірка), в апараті Управління стосовно керівників структурних підрозділів та їх заступників, в підрозділах при УМВС та йому підпорядкованих, стосовно керівників та їх заступників, визначивши днем початку проведення перевірки 02 березня 2015 року.
2. Затвердити список працівників апарату Управління МВС України в Полтавській області, підрозділів при УМВС та йому підпорядкованих, стосовно яких проводиться перевірка достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
3. Визначити управління кадрового забезпечення (Гаврик С.Ю.) УМВС відповідальним за проведення перевірки.
4. Відділу зв’язків з громадськістю (Сулаєв Ю.В.) УМВС забезпечити доведення цього наказу до відома працівників шляхом оприлюднення його на офіційному веб-сайті УМВС України в Полтавській області.
5. УКЗ (Гаврик С.Ю.) УМВС забезпечити ознайомлення працівників, у тому числі працівників, які відсутні на службі (роботі) (знаходяться у відрядженні, щорічних основних і додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітностіта пологах, відпустках для догляду за дитиною та перебувають на лікуванні
згідно з листком непрацездатності) з цим наказом.
6. Працівникам, зазначеним у т додатку, в десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до УКЗ УМВС власноручно написану заяву про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою, визначеною додатком 1 або 2 Порядку проведення перевірки достовірності
відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563.
7. УКЗ (Гаврик С.Ю), ВЗГ (Сулаєв Ю.В.) УМВС протягом трьох днів після надходження заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті УМВС інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).
8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов