Инцидент в кременчугской школе: комиссия проверит обстоятельства травмирования подростка

Сегодня комиссия из представителей Министерств здравоохранения и образования прибыла в Кременчуг, чтобы изучить обстоятельства инцидента, который произошёл в кременчугской гимназии №6. Один из учеников школы – 14-летний мальчик – в стенах учебного заведения получил травму и в последствии был госпитализирован. Отец мальчика Евгений Соловьёв подробно описали всё произошедшее в своём Объяснении в правоохранительные органы Кременчуга, которое мы публикуем на языке оригинала.

«Мій неповнолітній син,  Соловйов Микита Євгенович, 2001 р. н., учень Кременчуцької гімназії № 6, яка знаходиться за адресою вул. Дем’яна Бєдного, 32 м. Кременчук Полтавської області, 39600, під час навчального процесу, уроку фізкультури  отримав  травму: вивих двох шийних хребців.

З моменту отримання сином травми і до цього часу я та моя родина переймаємось цією бідою, здоровям Микити, який був госпіталізований до травматологічного відділення дитячої лікарні з 05.02.15 р по 18.02.15 року, а через погіршення стану здоровя 23.02.15 р. - повторно госпіталізований в травматологічне відділення дитячої лікарні.

Деталі отримання травми.

У середу 04 лютого, на другому уроці, а саме на уроці  фізкультури, в спортивному залі однокласник сина,  Володимир Самбрус неодноразово зачіпав мого сина, але вчитель фізкультури Матвієнко Ігор Іванович не приділяв цьому жодної уваги. Після цього на уроці однокласник перекинув його перший раз через себе і в нього луснуло в спині, Микита хотів відштовхнути його, але він ще раз перекинув Микиту через себе головою вниз і в нього луснуло щось в шиї, в цей час вчитель фізкультури, зі слів його однокласників, грався на телефоні.

Після отриманої травми мій син Микита протягом 10-15 хвилин не міг піднятися із підлоги. Вчитель фізкультури не звернув на це жодної уваги, не викликав ні лікаря із шкільного медпункту, ні швидкої медичної допомоги і навіть не намагався надати Микиті якусь допомогу, а продовжував гратися телефоном.

Після того, як Микита піднявся і сів, його шия не поверталася і зі сторони виглядала криво.  Ніхто з педагогів, в тому числі і вчитель фізкультури, не звернули увагу на травму дитини.

З власної ініціативи, відчуваючи різку біль в шиї, Микита пішов до лікаря у шкільному медпункті,який оглянув Микиту і сказав просидіти всі уроки, а після уроків піти в поліклініку, щоб його оглянув лікар із поліклініки. У шкільному медпункті йому видали листочок із записом скарги на болі в шиї (незважаючи на те, що візуально можна було без спеціального обладнання побачити, що у Микити викривлена шия).

Ні лікар із шкільного медпункту ніхто з педагогів школи, в тому числі вчитель фізкультури не надали Микиті первинну медичну допомогу та не викликали швидкої медичної допомоги для Микити.

На наступній перерві до класу прийшла класний керівник Микити Наталія Олегівна Россоха, дізнавшись про те, що Микита отримав травму, повчала Микиту не говорити у поліклініці про те, що травма отримана в школі. Мотиви такого вчинку вона обґрунтовувала тим, що їй жаль вчителя фізкультури. Також вона сказала Микиті прийти на наступний день до школи і принести довідку. Про цей випадок у школі класний керівник мене не повідомила. Така бездіяльність працівників школи, яка проявилася у тому, що Микита травмувався на уроці фізкультури свідчить про їхню байдужість до безпеки та здоров'я учнів, у той час, коли саме вони несуть відповідальність за їхнє здоров'я та життя, коли діти перебувають у школі.

Відбувши всі уроки, Микита пішов до поліклініки № 2, де йому сказали іти на рентген, який на той час уже не працював і сказали прийти завтра. З поліклініки його відправили додому, вкотре не надавши жодної медичної допомоги.

5 лютого, я разом із сином пішов у поліклініку № 2, де йому зробили три рентгени і встановили наявність вивиху двох хребців шийного відділу і сказали одразу їхати у лікарню і лягати на лікування у стаціонар. Я з сином іхав в дитячу лікарню для госпіталізації в травматологічне відділення. По дорозі в лікарню розташована гімназія №6, за наполяганням Микити (сумлінної дитини) я зупинив автомобіль біля гімназії, Микита на виконання вказівки класного керівника пішов показати і передати їй довідку та рентгени. Зі слів Микити з ним спілкувались завуч Вікторія Олександрівна Семенова та классний керівник , які ще раз наказали Микиті не говорити у лікарні про те, що він травмувався в школі, та завуч наполягала на тому що як що він цього не зробить то його батьків позбавлять батьківських прав. Тобто і класним керівником, і завучем вчинявся тиск на Микиту для того щоб він не повідомляв справжніх обставин отримання травми з метою уникнення будь-якої відповідальності працівників школи за «халатне відношення» до дітей та їхньої безпеки на уроках.

Після цього Микиту оформили у відділення травматології дитячої лікарні на стаціонарне лікування. На лікуванні в стаціонарі Микита пробув з 05 до 18 лютого 2015 року.

Мені відомо що моя мати (бабуся Микити) написала заяву у Крюківське відділення міліції, про те, що трапилося із Микитою на уроці фізкультури. У міліції їй сказали, що це не дасть ніяких результатів, з її слів вона підписала якісь бумаги....

23.02.2015 року стан здоровя Микити погіршився і він був повторно госпіталізований до дитячої лікарні де й перебуває по теперішній час.

З моменту отримання травми і до цього часу педагоги гімназії не проявили жодної турботи щодо здоров'я Микити. Навпаки є відомості про те що педагоги гімназії намагаються перекрутити факти, щодо отримання травми моїм сином».

В пресс-центре Городского отделения милиции нам сообщили о том, что по данному факту на работников учебного заведения было открыто уголовное производство по статье 137 УК Украины (ненадлежащее исполнение обязанностей по охране жизни и здоровья детей).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
495 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов