У справі вбивства мера Кременчука викликають 60 свідків

У справі вбивства мера Кременчука викликають 60 свідків. Серед публічних осіб свідками з боку обвинувачення стануть політики та бізнесмени, наближені до убитого мера Кременчука, – колишній директор КАТП-1628, його однокурсник Бахтіяр Мусурманкулов, бізнес-партнер і лідер міської фракції БЮТ у міськраді Євген Холод, завідуючий юрвідділом міськвиконкому Юрій Браташ, племінник депутата-бютівця В.Стасюка, директор КП «Ринкові площа» Олександр Гаврилов та інші.

Сьогодні прокуратура області оприлюднила список свідків, яких вона просить допитати. Серед свідків - родичі, друзі, колеги по роботі мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка.
Свідками стали практично всі судді Автозаводського райсуду Кременчука, повідомляє Оксана Цокур, журналістка телекомпанії "Візит", що висвітлює процес.
Як відомо, 5 березня колегія у складі голови Кобеляцього райсуду Ірини Омельченко, її заступника Тетяни Мороз та судді Тетяни Тесленко продовжила підготовче засідання до розгляду кримінальної справи щодо вбивства міського голови Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду міста Олександра Лободенка.
Напередодні адвокати підозрюваних тричі заявляли клопотання про відвід колегії Кобеляцького райсуду, мотивуючи це упередженістю суддів та врахуванням лише позиції прокуратури області.
Адвокати Олександра Мельника, директора приватної телекомпанії «Візит», також висловлювали клопотання про недовіру першому заступнику прокурора області Юрію Кравченку за порушення закону під час слідства. Сам Олександр Мельник підтримав клопотання своїх адвокатів і додав, що розслідування вбивства мера Кременчука та судді Автозаводського суду під впливом Юрія Кравченка велося упереджено. Директор приватної телекомпанії "Візит" неодноразово заявляв, що він не винен у тих злочинах, в яких його обвинувачують.
Також в надуманості обвинувачення заявляв учора, 4 березня, в інтерв'ю телекомпанії "Візит" Олександр Крижановський.
Авдокати усіх підозрюваних просили суд повернути прокуратурі Полтавської області обвинувальний акт, мовитуючи великою кількістю грубих помилок та порушень прав людини, зокрема, презумпції невинності в викладених формулюваннях. Адвокати та підозрювані заявили, що з матеріалів кримінального провадження зникла частина матеріалів та відеодокази, що свідчили б про невинність підозрюваних.
Однак, колегія Кобеляцького райсуду жодного клопотання адвокатів не задовольнила, а деякі взагалі поки що залишила без розгляду (наприклад, клопотання про суд присяжних).
Юлія Билина 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
59 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов