Рейтинг потенційних кандидатів на мера Кременчука. Лідирують: Калашник, Піддубна, Надоша

7 березня 2015 року в нашому місті проводилося опитування громадської думки кременчужан на предмет ставлення виборців до потенційних кандидатів на посаду міського голови Кременчука. Опитування проводилося громадською ініціативою «Чесні вибори», в ньому взяли участь 600 респондентів. Нагадаємо, що чергові вибори до місцевих рад та міських голів повинні відбутися у жовтні 2015 року.

Респондентам було запропоновано відповісти на запитання: «Якби вибори міського голови Кременчука відбувалися сьогодні, кого б Ви обрали із запропонованого списку?» До опитувального листа були включені кременчуцькі політики та громадські діячі, які ведуть активну діяльність і могли б взяти участь у виборах міського голови. Результати опитування стали досить несподіваними – у першій п`ятірці рейтингу з`явилися нові обличчя кременчуцького політикуму.

Вперше потрапила до списку потенційних кандидатів на посаду міського голови і відразу опинилися на другому місці за рівнем симпатій кременчужан колишній кандидат в народні депутати Оксана Піддубна. ЇЇ рейтинг на сьогоднішній день складає 12,1%. Депутат Автозаводської районної ради Оксана Піддубна досить впевнено заявила про себе під час парламентської виборчої кампанії восени 2014 року, за результатами якої потрапила в десятку лідерів серед 25 кандидатів і набрала 4,49% голосів виборців. Динаміка зростання рейтингу Оксани за минулі 4 місяці говорить про те, що виборцям подобається яскравий імідж і нестандартна поведінка цього політика. Крім того, громадська активність та критика чинної влади з боку Піддубної широко висвітлюється у засобах масової інформації Кременчука.

Цікавим є те, що з постмайданівського пулу кременчуцьких політиків-учасників парламентських перегонів 2014 року, крім Оксани Піддубної, до п`ятірки лідерів потрапив тільки Олег Савченко (9,5%). Депутат-свободівець також підвищив свій рейтинг більш ніж удвічі (восени він мав 4,32% і посів дев`яте місце з 25 кандидатів в народні депутати) завдяки своїй активній громадській позиції у боротьбі проти будівництва Біланівського ГЗК.

В п`ятірці лідерів серед потенційних кандидатів на посаду міського голови продовжують перебувати і відомі кременчуцькі політики. Найбільшою прихильністю серед кременчужан користується виконуючий обов`язки міського голови Віктор Калашник (37,2%), який очолює рейтинг. Виборці в його особі бачать послідовника і продовжувача справ Олега Бабаєва, крім того, місту вдалося пережити зимовий сезон спокійно і без нештатних ситуацій в міському господарстві, що говорить про добрі господарські здібності цього кандидата.

Третю та четверту позицію в рейтингу кандидатів на посаду міського голови посідають колишній міський голова та колишній народний депутат Олег Надоша (10,7%) та почесний громадянин Кременчука і меценат Володимир Матицин (10,2%). Ці політики утримують сталий рівень симпатій виборців, які, в переважній більшості, є прихильниками колишньої Партії Регіонів.

Всі інші потенційні кандидати на посаду міського голови Кременчука разом мають тільки 16,6% симпатій виборців, а 3,7% респондентів взагалі не визначилися з відповіддю на запитання.

Отже, опитування показало, що в Кременчуці є суспільний запит на нові політичні сили і нових політиків. Про це свідчить той факт, що до п`ятірки лідерів рейтингу із позитивною динамікою зростання його показників увійшли Оксана Піддубна і Олег Савченко, які заявили про себе під час парламентської виборчої кампанії 2014 року і змогли протягом останнього часу утримувати суспільну увагу своєю громадською активністю. Якщо Оксані Піддубній вдасться зберегти обрану лінію поведінки і свою присутність в медіа-просторі, то не виключено, що восени Кременчук вперше зможе очолити жінка. Є серед кременчужан певна кількість тих, кому близька ідеологія колишньої Партії Регіонів, і вони віддають свої голоси Олегу Надоші та Володимиру Матицину. Але шансів бути обраними у цих кандидатів мало, оскільки в Україні зараз відбувається підйом патріотизму і національної свідомості громадян. Більш ніж третина опитаних віддають свої голоси чинному керівникові міста Віктору Калашнику – це представники тієї частини суспільства, яка прагне до сталого розвитку та стабільності. Враховуючи виявлені тенденції можна передбачити, що виборча кампанія восени 2015 року буде цікавою і результати її можуть стати несподіваними для багатьох кременчуцьких політиків.

htmlimage?id=qgw-gc27dgdpgk68izvxl788n259vq6eay0o31hlcdbiw5s39irr89n959b99bnhgq9elf43yprzd6hwqqd36rq35dcmhnr2oklzjx2&name=0.emf.png&uid=1130000002587244

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов