Реєстрація на Третій Благодійний ФотоКрос відкрита!

18 квітня у Кременчуці відбудеться Третій Благодійний ФотоКрос  «Серце до серця». ФотоКрос – це міська пригода, що поєднує в собі елементи фото-конкурсу, флешмобу і міського орієнтування. Щороку організатори намагаються зробити подію якомога цікавішою та яскравішою.

Фотокрос проводиться у рамках Xакції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини», яка триватиме у Кременчуці з 1 по 30 квітня 2015 року. Організаторами акції є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки Представництва Фонду Народонаселення ООН в Україні та особистого сприяння першого заступника міського голови Віктора Васильовича Калашника.

Нагадаємо, що минулого року, об’єднавши зусилля всіх кременчужан, організаторам вдалося зібрати під час акції 120 тисяч 113 грн., які було витрачено на закупівлю медичне обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Для того, щоб стати учасником ФотоКросу необхідно до 14 квітня 2015 року заповнити та подати анкету за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3 з 9 до 17 години або надіслати її на e-mail fotokross2015@mail.ua.

Благодійний внесок 5 гривень з кожного учасника команди, які підуть у фонд акції.

Детальнішу інформацію можна отримати у групі в соціальній мережі ВКонтакті: «Фотокрос "Серце до серця". Кременчук. 2015» (vk.com/foto_kros) або в приміщенні Молодіжного Парламенту Кременчука за адресою вул. Шевченка, буд. 19/3.

У ФотоКросі можуть прийняти участь молоді люди віком від 14 до 35 років незалежно від статі. Ну і звичайно, що організатори готують гарні подарунки для переможців від партнерів та спонсорів заходу. Ми чекаємо активних, активних та позивних людей.

Контактні особи:

Кристина Калашникова 096-528-28-90

Ігор Штефан 067-531-11-19

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов